Plafonai

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €70.00.Current price is: €59.50.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €220.00.Current price is: €187.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €156.00.Current price is: €132.60.

Pristatymas per 10-20 d.d.

154.88

Plafonas – populiarėjantis lubinių šviestuvų segmentas

Plafonas yra lubinis šviestuvas, kuris dėl savo skirtingų matmenų bei ypač lengvo montavimo tampa vis populiaresniu įvairių erdvių apšvietimo pasirinkimu. Esminis plafonų išskirtinumas slypi jų kompaktiškume, mat plafonas, kitaip nei pakabinami šviestuvai, nereikalauja daug vietos ir priglunda prie pat lubų, taip prisitaikydamas net ir mažiausiose erdvėse. Nors ir minimalistinis, šio tipo šviestuvas gali apšviesti ganėtinai didelį plotą, tad savo funkcionalumu nenusileidžia kitiems pakabinamiems ar pastatomiems šviestuvams. Plafonuose integruota LED lemputė suteikia plataus spektro apšvietimo galimybes ir, dėl gerokai mažesnių elektros sąnaudų, yra ekonomiškas interjero apšvietimo sprendimas. Visos šios savybės tampa dideliu privalumu šiandien populiariame minimalistinio stiliaus interjere ir nedidelėse erdvėse, kuriose iš kiekvienos detalės tikimasi praktiškumo ir bendros interjero darnos.

Tam, kad išsirinkti lubų šviestuvą būtų lengviau, išskirsime jų privalumus lyginant su kitais šviestuvų pasirinkimais bei pateiksime patarimus, kaip pasirinkti geriausią apšvietimą jūsų namų, pramogų ar darbo erdvei.

Kuo plafonas skiriasi nuo kitų šviestuvų?

Lubiniai šviestuvai – vis dar populiariausias naujakurių ir interjero dizainerių pasirinkimas, vis dėlto šiandien šviestuvų rinkoje išpopuliarėję plafonai džiugina eile privalumų, kuriais ne visuomet gali pasigirti įprasti pakabinami šviestuvai.

  • Kompaktiškumas ypač pasitarnauja mažose ar žemas lubas turinčiose erdvėse, kuriose įprasti, ant gijos kabantys šviestuvai atimtų nemažą dalį vertikalios erdvės ir vizualiai sumažintų kambarį. Gausus plafonų formų ir dydžių pasirinkimas leis suteikti erdvei pakankamą apšvietimą, tuo pačiu nekompensuojant fiziniu ir jutiminiu erdvės pojūčiu. Skirtingai nei masyvūs ir išskirtinio dizaino šviestuvai, LED plafonas neužgoš interjero, o verčiau įsilies į jau esamą stilių be papildomų sąlygų.
  • Minimalistinis dizainas nesukels nepatogumų derinant šviestuvą prie esamo interjero stiliaus, nes lengvai pritaps tiek klasikinio, tiek modernaus interjero erdvėje. Didesnių matmenų LED plafonas atitinkamai platesnėje patalpoje gali suteikti erdvumo ir švaros pojūtį, o tuo pačiu vizualiai išplėsti patalpą. Vis dėlto, ieškantiems apšvietimo sprendimo erdvei su aukštomis lubomis, nedideli plafonai gali atrodyti neproporcingi, tad šio tipo šviestuvo dydį rekomenduojama rinktis atsižvelgiant į patalpos kvadratūrą. Jeigu jus domina interjero LED apšvietimas didesnei erdvei su aukštomis lubomis, greičiausiai pakabinami šviestuvai bus jums tinkamesnis variantas.
  • Lengva prižiūrėti, nes yra glaudžiai pritaisomi prie pat lubų, nepaliekant papildomo tarpo tarp lubų ir šviestuvo. Skirtingai nei netradicinių formų šviestuvai su ekstravagantiškais išraitymais ir mažų detalių gausybe, ant plafonų nesirenka dulkės ir kiti nešvarumai, tad jie taupo jūsų laiką ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros.
  • Prieinama kaina – neretai vienas esminių kriterijų naujakuriams, kurie nenori išskirti šviestuvo kaip ryškaus namų akcento, o verčiau ieško funkcionalaus ir praktiško sprendimo. Paprastas plafonų dizainas ir naudojamos palyginti nebrangios medžiagos lemia konkurencingai žemą ir prieinamą kainą.
  • Interjero LED apšvietimas – tai vartotojui ir aplinkai geresnis sprendimas, užtikrinantis mažesnes elektros sąnaudas nei įprastos kaitrinės lemputės. Plafonuose integruota LED lemputė pasižymi itin raiškia šviesos amplitude, tad derindami šaltus, šiltus ir neutralius tonus galėsite nesunkiai sukurti jūsų namų interjerui tinkamiausią atmosferą.

Kaip išsirinkti plafoną?

Norintiems išsirinkti šviestuvą savo erdvei, „Šviesos centras“ rekomenduoja įsivertinti kelis pagrindinius aspektus:

  • Erdvės paskirtis – tai namų, darbo ar pramogų erdvė? Visos šios erdvės turi skirtingą paskirtį, tad automatiškai reikalauja ir skirtingų apšvietimo sprendimų. Namų miegamojo erdvei greičiausiai rinksitės prislopintą, nebudinančią, šilto atspalvio šviesą, tuo tarpu darbo kambaryje tikėsitės ryškesnio, natūralią šviesą atstojančio apšvietimo.
  • Erdvės dydis – įsivertinkite ne tik patalpos kvadratūrą, bet ir lubų aukštį. Galbūt kambarį skiria atitvaros ar lentynos, kurios meta šešėlį ir reikalauja papildomo apšvietimo?
  • Šviestuvo paskirtis – ar plafonas apšvies valgomojo stalą, ar svetainės ramybės kampelį? LED plafonas, priklausomai nuo dydžio, galios ir šviesos srauto, gali apšviesti skirtingo dydžio zonas.
  • Finansinės galimybės – apskaičiuokite, kiek pinigų esate pasiryžę investuoti į patalpos apšvietimą. Kaip jau minėjome, plafonas yra ekonomiškas variantas tiek elektros sąnaudų, tiek finansine atžvilgiu, tad pagal savo galimybes visuomet galite rasti jus tenkinantį ir interjerą papildantį apšvietimą.
  • Papildomos funkcijos – interjero LED apšvietimas neturi būti nuobodus – LED plafonas patalpai gali suteikti žaismingumo ir darnos, o kintančios paskirties patalpoms – nuotoliu reguliuojamo šviesos funkciją. Pavyzdžiui, lubinis šviestuvas „Solvent 45 Smart Pilkas CC“ – tai dimeriuojamas plafonas, siūlantis vaivorykštės spalvų spektrą ir plačias šviesos srauto galimybes.

Apsilankykite šviesoscentras.lt internetinėje parduotuvėje ir raskite savo namams tinkamiausią šviestuvą, suteiksiantį interjerui jaukumo ir harmonijos. Tuo tarpu gerai žinomų ir įvertinų prekinių ženklų siūlomas asortimentas džiugins ilgaamžiškumu ir aukščiausios kokybės standartu.