E27 LED lemputės

Pristatymas per 1-7 d.d.

1.90

86 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

1.52

Pristatymas per 1-7 d.d.

2.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

3.60

Pristatymas per 1-7 d.d.

1.60

Pristatymas per 10-20 d.d.

5.44

Pristatymas per 10-20 d.d.

4.25

Pristatymas per 10-20 d.d.

4.51

Pristatymas per 1-7 d.d.

1.70

Pristatymas per 1-7 d.d.

10.00

Pristatymas per 1-7 d.d.

5.45

Pristatymas per 1-7 d.d.

6.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

7.50

Pristatymas per 1-7 d.d.

3.60

Pristatymas per 10-20 d.d.

8.42

Pristatymas per 1-7 d.d.

1.70

Pristatymas per 1-7 d.d.

2.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

10.88

Pristatymas per 10-20 d.d.

5.87

Pristatymas per 1-7 d.d.

2.65

Pristatymas per 10-20 d.d.

6.72

Pristatymas per 1-7 d.d.

2.40

5 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

3.90

Pristatymas per 1-7 d.d.

4.70

Pristatymas per 1-7 d.d.

2.40

Pristatymas per 1-7 d.d.

3.60

Pristatymas per 1-7 d.d.

5.75

Pristatymas per 1-7 d.d.

7.50

Kas yra LED lemputė E27?

LED lemputės E27 – tai populiariausio tipo lemputės, plačiai naudojamos įvairių patalpų ir paskirčių apšvietimui. Šios lemputės užsitikrino savo vardą dėl plataus pritaikomumo, efektyvumo ir praktiškumo. Taip pat, E27 lemputės gali prisidėti ir prie interjero dizaino sprendimų kaip svarbi detalė – skirtingų formų, spalvų bei šviesos galimybių pasirinkimas leidžia realizuoti bet kokias apšvietimo instaliacijos vizijas.

Šių lempučių žymėjimas nusako pagrindinius lemputės parametrus, kurie yra svarbūs renkantis jūsų šviestuvui tinkamą lemputę. Žymėjime naudojama raidė „E“ reiškia, jog tai yra įsukama Edisono lemputė, tuo tarpu šalia esantis skaičius nurodo cokolio dydį (t. y. atstumas tarp kaiščių lemputės sujungimo dalyje) – šiuo atveju 27 mm.

Jeigu planuojate savo gyvenamosios erdvės, ofiso ar pramoninių patalpų apšvietimo galimybes, „Šviesos centras“ fizinėje bei internetinėje parduotuvėje rasite visus įmanomus apšvietimo sprendimus, o jus konsultuos šios srities specialistai. Tam, kad pasirinkimai taptų lengvesni ir greitesni, supažindinsime jus su E27 lempučių privalumais ir savybėmis, aptarsime jų panaudojimo būdus bei pateiksime priežastis, kodėl inovatyvi LED technologija turėtų apsigyventi ir jūsų erdvėje.

Kuo LED lemputės E27 skiriasi nuo kitų lempučių?

Esminis lempučių E27 bruožas yra jų cokolio dydis, kuris yra tinkamas ir pritaikomas didžiajai daliai šviestuvų. Pavyzdžiui, lemputės E14 yra dar vienas parankus sprendimas, tačiau jų cokolio dydis nulemia ir kiek siauresnį šviesos sklidimo kampą, tad lemputė E27 yra universalus standartas, kurio dydis leidžia apšviesti didesnes erdves, skleidžiant platesnį šviesos sklidimo kampą ir sukuriant gausesnės šviesos efektą. Be to, šios lemputės neretai naudojamos ir įleidžiamuose šviestuvuose, kurie ypač tinkami minimalistinėse erdvėse ar įtempiamose lubose.

Kokie yra LED lempučių E27 tipai?

Prieš renkantis lemputę pasirinkimų gausybėje, verta atsižvelgti į esančius LED lempučių E27 tipus, kurie vienas nuo kito skiriasi forma, funkcijomis bei paskirtimi. Jums tinkamą lempučių tipą įvertinkite pagal savo poreikius ir erdvės apšvietimo galimybes.

  • Standartinės lemputės turi skirtingų formų ir spalvų variacijas. Ieškantiems smagesnių sprendimų namų ar ofiso dizainui papildyti, verta rinktis įdomesnes formas – apvalios, pailgos, burbulo ar spiralės formos lemputės pagyvins net paprasčiausią šviestuvą. Taip pat galite rinktis patalpai tinkamą šviesos spalvą iš šiltai baltos, šaltai baltos ir neutralios.
  • Dekoratyvinės lemputės patiks tiems, kurie interjere mėgsta apsvarstyti kiekvieną, net ir mažiausią, detalę. Lempučių dizainai išties įspūdingi – nuo senoviškas halogenines lemputes primenančių iki leduko kubelio, aitriosios paprikos ar butelio formų. Dekoratyvinės lemputės taip pat leidžia paįvairinti interjerą spalvų pasirinkimais – jeigu vientisa raudona, geltona ar mėlyna spalvos pabodo, gal pradžiugins pereinančių (ombre) spalvų dizainas? Neretai tokios lemputės pralenkia ir patį ištaigingiausią šviestuvą, tad gali būti žemai kabinamos vienos, būti matomos kaip kambario akcentas, kuriam nereikia papildymo.
  • Dimeriuojamos lemputės patiks tiek praktiškiems, tiek inovatyvių sprendimų ieškantiems žmonėms. Dimeriuojamų lempučių išskirtinumas slypi jų šviesos srauto reguliavimo funkcijoje, kuri yra valdoma integruota valdymo sistema „Switch Dimmer“ ar kitų išorinių valdiklių pagalba. Tokia funkcija leidžia rinktis minimalesnį erdvės apšvietimą, tačiau galintį atstoti tiek blausią vakarinę šviesą suteikiančią lempą, tiek darbui ar kruopščiai veiklai tinkamą ryškų apšvietimą. Pavyzdžiui, jeigu jūsų namų kambario paskirtis dienos eigoje keičiasi – darbo erdvė vakare tampa jaukiu svečių kambariu arba šviesi virtuvė vakare įgauna svetingo valgomojo atmosferą – tuomet dimeriuojamos lemputės gali būti jums tinkamiausias sprendimas. Renkantis dimeriuojamą lemputę tereikės nuspręsti kokios spalvos šviesos norite: neutralios, šiltos baltos ar šaltos baltos. Štai dimeriuojama LED lemputė „12W E27“ puikiai tiks gyvenamajai erdvei, tokiai kaip miegamasis, virtuvė ar svetainė, nes šviečia šiltai balta spalva, kurią reguliuojant galima išgauti tiek romantišką ir atpalaiduojančią, tiek kasdienę erdvę.
  • Išmaniosios lemputės suteiks dar didesnę saviraišką, taigi ras vietą tokiose erdvėse, kuriose mėgstami neįprasti šviesos spalvų pasirinkimai. Šių lempučių išmanumas slypi jų savybėje keisti spalvas ir šviesos temperatūrą. Lemputes galima valdyti išmaniąja programėle „Spectrum Smart“ arba namų sistemomis „Google Assistant“ bei „Amazon‘s Alexa“, o jų galimybės dažnai varijuoja nuo raudonos, mėlynos, žalios spalvų iki šiltai, šaltai ar neutraliai baltos šviesos temperatūrų. Išmaniąsias lemputes galima naudoti ne tik pramoninėse erdvėse, bet ir gyvenamosiose – mat jos gali suteikti vakarėliams tinkamą atmosferą arba pagyvinti namų interjerą kaip išskirtinis akcentas ar išskirti tam tikrą kambario zoną.
  • Filamentinės LED lemputės (fLED) reiškia „kaitinimo siūlas“, kas tam tikra prasme tiek apibūdina, tiek prieštarauja šių lempučių ypatybėms. Filamentinės lemputės buvo sukurtos panaudojant senovišką dizainą ir pritaikant inovatyvią funkciją – šių lempučių išvaizda atkartoja jau gerokai užmirštas ir anksčiau naudotas kaitrines lemputes, tačiau iš tiesų tai yra taupioji LED lemputė. Kaitinimo siūlas šiose lemputėse atlieka dekoratyvinę funkciją, kuri po skaidriu bei blizgiu kolbos formos gaubtu atrodo ypač jaukiai ir prašmatniai. Dažnai filamentinės lemputės turi mažesnę galią ir šviesos srautą, tad jas rekomenduojama naudoti estetiniais tikslias: siekiant sukurti prabangų, klasikinį namų interjerą, o galbūt naudojant senoviško stiliaus šviestuvuose, sietynuose, kuriuose šio tipo lemputės suteiks kitoms LED lemputėms nepasiekiamą įvaizdį.

Kaip išsirinkti tinkamiausią E27 lemputę?

Renkantis lemputes, rekomenduojame pradėti nuo savo erdvės, kurią norite apšviesti, įvertinimo. Tai reiškia, jog svarbu pamatuoti ne tik patalpos dydį, bet ir kokio intensyvumo šviesa jį norite apšviesti, koks šviesos sklidimo kampas jums reikalingas ir kitus faktorius.

  • Paskirtis gali būti pirmasis dalykas, padėsiantis suprasti, koks apšvietimas jums reikalingas. Jeigu erdvė didelė, jai galimai bus tinkamesnės didesnį šviesos kampą aprėpiančios lemputės, taip išvengiant blausiai ir nepakankamai apšviestų kambario kampų – tai ne tik gali vizualiai sumažinti kambarį, bet ir trukdyti efektyviai išnaudoti pilną kambario plotą. Taip pat įvertinkite, kokia patalpos paskirtis ir kokia veikla joje užsiimama. Miegamasis, kuriame ketinate atsipalaiduoti, ir darbo kambarys, kuriame ieškosite susikaupimo bei produktyvumo, reikalauja kiek kitokio apšvietimo. Ne tik akivaizdu, bet ir įrodyta, jog šviesos poveikis mūsų nuotaikai ir nusiteikimui yra reikšmingas.
  • Šviesos sklidimo kampas yra matuojamas laipsniais ir yra ypač svarbus, kai norite tinkamai išnaudoti šviesos spektrą. Siauras sklidimo kampas gali būti naudingas siekiant apšviesti tik tam tikrą, mažesnio skersmens zoną (pavyzdžiui, stalą ar meno kūrinį), tuo tarpu platesnis kampas pasitarnaus didesnėse erdvėse, kai bandoma išvengti kambario apkrovimo per dideliu kiekiu šviestuvų.
  • Šviesos spalva, kaip jau minėjome, turi įtakos mūsų nuotaikai ir darbingumui, tad ją renkantis pravartu pasinaudoti rekomendacijomis. Virtuvėje ir darbinėse patalpose labiausiai tiks neutrali šviesa, miegamajame, valgomajame ir prieškambaryje rinkitės šiltai baltą šviesą, o darbo ir biuro patalpose – šaltai baltą šviesą. Kuo daugiau kelvinų (K), tuo šaltesnė ir baltesnė bus šviesos spalva.
  • Šviesos srautas – tai šviesos intensyvumas, matuojamas liumenais (lm). Didesnis liumenų skaičius suteiks ryškesnę ir produktyviau nuteikiančią šviesą.
  • Dizainas ir forma yra dar vienas kriterijus, kuris gali suteikti išskirtinį elementą jūsų erdvei. Vintažinių ir filamentinių lempučių įvairovė leis įgyvendinti netradicines interjero idėjas arba suteiks smagaus įkvėpimo.

 

Kokiems šviestuvams naudojama E27 LED lemputė?

LED lempučių E27 panaudojimas bene begalinis, tinkamas gyvenamųjų patalpų, biuro bei pramoninių erdvių apšvietimui. Išskirtinių matmenų ir galios LED lemputė E27 „Street“ taip pat tiks gatvės bei takelių šviestuvams. Priklausomai nuo lemputės parametrų, E27 lemputės gali būti naudojamos tiek lubiniam ir sieniniam, tiek kryptiniam ir įleidžiamam apšvietimui.

Kuo LED lemputės pranoksta įprastas lemputes?

LED lemputės, kitaip nei įprastos kaitrinės, halogeninės lemputės ne tik suteikia šviesos šaltinį, tačiau ir teikia gerokai didesnę naudą tiek žmogui, tiek aplinkai.

  • Ilgesnis tarnavimo laikas – inovatyvios LED lemputės veikia net 25 kartais ilgiau nei įprastos kaitrinės lemputės, taip padidindamos savo patikimumą ir sumažindamos finansines išlaidas.
  • Sunaudoja mažiau elektros – LED lemputė ne tik suvartoja 80 % mažiau elektros sąnaudų nei kaitrinė lemputė, tačiau tuo pačiu nereikalauja laiko įšilti ir pasiekti pilną ryškumą. LED lemputės nemirga, o taip pat didelę dalį energijos naudoja šviesos skleidimui, o ne šilumos generavimui.
  • Platesnė parametrų ir funkcijų įvairovė – šiuolaikinės LED lemputės suteikia platesnes šviesos panaudojimo galimybes, taip prisidėdamos tiek prie interjero įvaizdžio, tiek prie žmogui komfortiškesnės atmosferos kūrimo.
  • Saugesnės vartotojui ir aplinkai – LED lemputės savyje neturi kenksmingų medžiagų, tokių kaip gyvsidabris, kurios, lemputei sudužus, kelia grėsmę apsinuodyti.

Internetinė parduotuvė šviesoscentras.lt – tai vieta, kurioje bet koks apšvietimo uždavinys randa geriausią sprendimą. Rinkitės kokybiškus ir ilgaamžius šviestuvus bei lemputes iš gerai žinomų prekinių ženklų ir įgyvendinkite savo vizijas.