Šviesos centras

Apie įmonę

Du profesionalai LED apšvietimo ir elektros instaliacijų srityse, dirbantys nuo pat LED produkcijos atsiradimo Lietuvoje, nusprendė suvienyti jėgas ir 2018 metais įkurė įmonę MB Lucenta. Didelė patirtis ir kompetencija šiose srityse leido priimti tokį žingsnį ir įkurti įmonę, kurios produkcija ir veikla džiaugtųsi kiekvienas klientas ir rekomenduotų kitam.

Apie el. parduotuvę

Taip atsirado ir sviesoscentras.lt – specializuota LED produktų ir jų priedų internetinė parduotuvė. Mūsų prekių asortimente rasite tik pačios aukščiausios kokybės daugiau nei 30 gamintojų produkciją iš viso pasaulio. Visas asortimentas kruopščiai atrinktas tam, jog kiekvienas klientas, ar tai būtų privatus asmuo ieškantis LED lemputės, ar statybų įmonės vadovas ieškantis produktų objektui, rastų sau tinkamą prekę ar apšvietimo sprendimą.
Šviesos centras

Parduotuvė Kaune

Klientų patogumui, įkūrėme pirmąją Šviesos centro parduotuvę Kaune, adresu Savanorių pr. 172-74, LT44149. Čia atvykę lankytojai galės atsiimti, užsisakyti arba nusipirkti norimas prekes. O ieškantiems apšvietimo idėjų galime suteikti profesionalią konsultaciją, sukurti apšvietimo planus.