Ventiliatoriai

Laikinai neturime

229.00

Laikinai neturime

229.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

259.00

Laikinai neturime

252.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

240.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

216.00

Laikinai neturime

229.00

Kas yra lubiniai ventiliatoriai?

Lubiniai ventiliatoriai tampa puikiu išsigelbėjimu karštomis vasaros dienomis, kai net pro atdarą langą įplūsta tik šiltas oras. Šiandien, kai ypač karštos vasaros aplanko ir Lietuvos klimatą, lubiniai ventiliatoriai tampa vis parankesni, o gamintojai kasmet pasiūlo vis daugiau pritaikomų dizainų bei universalumo suteikiančių funkcijų.

 

Kuo šviestuvai su ventiliatoriumi skiriasi nuo kitų ventiliatorių?

Šviestuvai su ventiliatoriumi – tai bent dvejopo poveikio prietaisas, kuris ne tik kabinamas ant lubų kaip įprastas šviestuvas, tačiau taip pat veikia ventiliatoriaus principu, judindamas oro srautus kambaryje iš viršaus. Toks ventiliatorius pranoksta pastatomus stacionarius ventiliatorius ir įprastus lubinius šviestuvus, nes:

 • neužima papildomos vietos ant grindų ar baldų paviršių, o vietoj to yra kabinamas į laisvą lubų erdvę virš galvų – taip nemaišo ir gali būti nejudinamas ištisus metus. Tuo tarpu įprastiems stacionariems ventiliatoriams, pasibaigus šiltajam sezonui, tenka ieškoti sandėliavimo vietos.
 • šviestuvas su ventiliatoriumi gali atrodyti kaip įprastas šviestuvas. Kai nenaudojami, tam tikri šviestuvai su ventiliatoriumi gali keisti įvaizdį – suskleidęs propelerius ventiliatorius tampa įprastas pakabinamas šviestuvas.
 • Dviguba nauda: vienas prietaisas atlieka tiek šviestuvo, tiek ventiliatoriaus funkciją. Taip sutaupote ne tik vietos, bet ir pinigų.

 

Kaip išsirinkti lubinį ventiliatorių?

Šiandien prieinama šviestuvų su ventiliatoriais įvairovė džiugina tiek skirtingų dizainų pasirinkimu, tiek įdiegtomis funkcijomis. Jeigu esate naujakurys arba ieškote universalesnio patalpų apšvietimo arba ventiliavimo varianto, jums gali patikti daugiafunkcis šviestuvas su ventiliatoriumi. Nesvarbu, renkatės šviestuvą namų, biuro ar komercinėms patalpoms, prieš įsigyjant, rekomenduojame apsvarstyti esamų patalpų ypatumus ir savo individualius poreikius. Juos suderinus, galite rasti naudingiausią ir efektyviausią variantą. Pateiksime sąrašą funkcijų ir privalumų, kuriuos verta turėti omenyje renkantis lubinį ventiliatorių.

 • Šviesos srautas yra matuojamas liumenais (lm), kurių skaičius nurodo šviesos intensyvumą. Taigi, kuo didesnis liumenų skaičius, tuo šviestuvas skleidžia ryškesnę šviesą. Rinkdamiesi šviestuvą su ventiliatoriumi atsižvelkite į nurodytą liumenų skaičių, taip galėsite pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Verta paminėti, jog šviesos srauto intensyvumas turi įtakos mūsų nusiteikimui, tad ieškodami šviestuvo darbo ar virtuvės zonai rinkitės intensyvesnę šviesą, kuri budins ir padės susikoncentruoti, tuo tarpu miegamojo ir poilsio zonoms pakaks mažiau ryškios, blausesnės šviesos, padėsiančios nusiraminti ir atsipalaiduoti.
 • Šviesos spalva – tai šviesos spalvos temperatūra, turinti 3 variantus: neutrali balta, šiltai balta ir šaltai balta. Kaip ir šviesos srautą, šviesos spalvą rekomenduojama rinktis pagal apšviečiamos patalpos paskirtį. Vonios kambariui ir virtuvei bus tinkamiausia neutrali balta, svetainei ir miegamajam šiltai balta, o prekybinėms ir gamybinėms patalpoms – šaltai balta šviesos spalva.
 • Apšvietimo ir ventiliavimo galimybės – kiekvienas šviestuvas su ventiliatoriumi turi parametrus, nurodančius maksimalų apšviečiamos ir ventiliuojamos erdvės plotą. Pavyzdžiui, lubinis ventiliatorius „Barine“ apšviečia 4-6 m2 plotą, o ventiliuoja 13-18 m2 plotą, tačiau jeigu ieškote prietaiso, tinkamo didesnėms erdvėms, galite rasti ir 10-13 m2 plotą apšviečiantį ventiliatorių.
 • Oro srauto padavimo galimybės – panašiai kaip apšvietimas bei ventiliavimas, oro srauto padavimas taip pat išskiriamas pagal maksimalų ventiliuojamos patalpos tūrį, kuris dažniausiai varijuoja tarp 33 ir 189 m3/min. Tai reiškia, jog didesnį skaičių turintis ventiliatorius galės intensyviau ir efektyviau vėdinti patalpą.
 • Šildymo ir šaldymo funkcijos – jeigu ieškote įvairiapusiško varianto, kuris atneštų naudos tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku, rekomenduojame rinktis šviestuvą su ventiliatoriumi, kuris gali ir vėdinti, iš šildyti orą. Toks variantas bus parankus tiems, kuriems pereinamuoju pavasario sezonu arba žvarbiu žiemos metu stinga šilumos namuose ir norisi tolygiai paskirstyti šilumą visoje patalpoje. Besisukantys ventiliatoriaus propeleriai veiksmingai vėdina ir tolygiai paskirsto šiltą orą iš viršaus, tad kambaryje nesusidaro karšto oro srovės. Vis dėlto, jeigu jūsų namų sandarumas nereikalauja papildomų priemonių apšildymui, verčiau rinkitės įprastą ventiliatorių, kuris maišo orą, taip suteikdamas malonų vėsinimą.
 • Dizainas tampa svarbus kriterijus, net jeigu esate minimalistinio stiliaus mėgėjai. Fizinėse ir internetinėse „Šviesos centras“ parduotuvėse rasite ne vieną modernaus stiliaus šviestuvą su ventiliatoriumi, kurie tiks didžiajai daliai šiuolaikinių erdvių, o taip pat ir retro stilių atliepiančius variantus. Ventiliatorių įvaizdis šiandien nebėra tipinis, tad net mėgstantys medieną ar stiklą ras sau tinkamą variantą. Pavyzdžiui, ventiliatorius „Levante“ pasižymi solidžiu, moderniems šviestuvams artimu dizainu, nes propeleriai yra viduje šviestuvo, o ne išorėje.
 • Papildomos funkcijos bus didelis pliusas tiems, kurie siekia individualizuotų ir universalių sprendimų. Mūsų asortimente rasite lubinius šviestuvus su ventiliatoriumi, turinčius šviesos spalvos keitimo funkciją, kuri leidžia keisti patalpos atmosferą trejais būdais (neutrali balta, šiltai balta ir šaltai balta). Be to, tam tikri buitiniai lubiniai ventiliatoriai turi greičio lygių funkciją, kurios pagalba galėsite reguliuoti norimą ventiliavimo intensyvumą. O jeigu visgi nemėgstate ventiliatoriams įprasto dydžio, rinkitės mažesnio skersmens šviestuvą su ventiliatoriumi arba turintį įtraukiamų propelerių funkciją.
 • Valdymas nuotoliu suteiks komfortą reguliuoti ventiliavimo greitį ar šviesos spalvą nepakilus nuo sofos. Lubiniai šviestuvai su nuotolinio valdymo pulteliu patiks tiems, kuriems tradicinis sieninis jungiklis yra atgyvena.

 

Kur gali būti naudojami šviestuvai su ventiliatoriumi?

Dėl skirtingų parametrų rėžių, buitiniai lubiniai ventiliatoriai gali būti pritaikomi bene kiekvienoje patalpoje. Pavyzdžiui, patalpose, kuriose svarbus tiek tinkamas apšvietimas, tiek efektyvus vėdinimas, šviestuvas su ventiliatoriumi taps dviejų problemų sprendimu. Erdvėse su aukštomis lubomis puikiai pasitarnaus ventiliatorius su didesnėmis oro padavimo galimybėmis, taip pat nuotolinio valdymo pulteliu. Kai kurie pakabinami šviestuvai taip pat gali būti kabinami ant šlaitinių lubų.

 

Renkantis pakabinamus šviestuvus su ventiliatoriumi, apgalvokite jo valdymo galimybes, kurias padės išpildyti LED valdiklis. Mūsų www.sviesoscentras.lt internetinėje ir fizinėje parduotuvėje rasite platų LED valdiklių pasirinkimą.

 

Kodėl verta rinktis LED lemputes?

Šiandien LED lempučių teikiamos apšvietimo galimybės pranoksta seniau plačiai naudotų halogeninių (kaitrinių) lempučių savybes. LED lemputės atstovauja inovatyvumą ir ekonomiškumą, kuris pasitarnauja tiek aplinkai, tiek žmogui.

 • Sunaudojamos mažesnės elektros sąnaudos – tuo tarpu halogeninės lemputės sunaudoja net 80 % daugiau elektros energijos.
 • Tarnauja ilgiau – net 25 kartus ilgiau nei įprastos kaitrinės lemputės.
 • Saugesnės žmogui ir aplinkai – sudėtyje neturi kenksmingo cheminio elemento gyvsidabrio.
 • Įvairesnės apšvietimo galimybės – LED lemputės suteikia gerokai didesnę spalvų ir funkcijų įvairovę.