Prekių pristatymas
Pristatymo būdas Paslaugos kaina Lietuvoje Nemokamas pristatymas
Venipak kurjeris 3.5 € 50 €
Venipak paštomatai 2.5 € 50 €
DPD kurjeris 3.5 € 50 €
DPD paštomatai 2.5 € 50 €
Pristatymo būdas Paslaugos kaina Latvijoje Nemokamas pristatymas
Venipak kurjeris 6 € 100 €
Venipak paštomatai 4.5 € 100 €
DPD kurjeris 6 € 100 €
DPD paštomatai 4.5 € 100 €
Pristatymo būdas Paslaugos kaina Estijoje Nemokamas pristatymas
Venipak kurjeris 7.5 € 100 €
Venipak paštomatai 6 € 100 €
DPD kurjeris 7.5 € 100 €
DPD paštomatai 6 € 100 €

 

PRISTATYMO TERMINAS:

Jei apmokėjimas už prekes ir pristatymą gautas iki 14:30 val. ir prekė yra sandėlyje –  prekę galite gauti jau kitą darbo dieną. Jei Jūsų užsakytos prekės sandėlyje nėra arba ji pristatoma iš gamintojo sandėlių, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kiek užtruks prekių pristatymas. Šviestuvai pristatomi iš gamintojų sandėlių. Pristatymo terminai skiriasi skirtingiems gamintojams ir yra pateikti kiekvieno šviestuvo prekės puslapyje.

LED lemputės, LED juostos, profiliai ir jų priedai, maitinimo šaltiniai ir valdikliai yra sandėliuojami – jų pristatymo terminas 1 – 7 d.d arba produkto puslapyje nurodytas terminas. Šviestuvai iš gamintojų sandėlių pristatomi per 3 – 30 d.d. nuo užsakymo/apmokėjimo dienos, pristatymo terminai nurodyti produktų puslapiuose.

Pristatymo terminai patikslinami užsakymą priimančio ir patvirtinančio darbuotojo. Jeigu norite užsakomą šviestuvą gauti greičiau arba vėlesniu, jums patogiu metu, prašome susisiekti dėl pristatymo galimybių.

PRISTATYMO BŪDAI IR SĄLYGOS:

Prekes pristatome Mes (individualiu susitarimu), DPD arba VENIPAK siuntų tarnybos kurjeris.

  • Prekių pristatymo metu Jūs privalote kartu su Mumis ar Mūsų įgaliotu atstovu (kurjeriu) patikrinti siuntos būklę.
  • Jums pasirašius Sąskaitoje – faktūroje yra laikoma, kad siunta yra perduota.
  • Prekės pristatomos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje arba indivualiai sutartu adresu kitoje šalyje.

Prekes užsakytas el. parduotuvėje galite atsiimti ir mūsų parduotuvėje Kaune, adresu Savanorių pr. 60, LT-44210

SVARBU:

Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos būklę. Pirkėjui pasirašius sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti sąskaitoje-faktūroje (važtaraštyje) ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, bei dalyvaujant siuntų tarnybos atstovui, surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą.

Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, MB „Lucenta“ yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka.