LED trinkelės

30 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €26.60.Current price is: €22.61.

Kas yra LED trinkelės?

LED trinkelės – tai vienas iš lauko apšvietimo būdų, kurį galima naudoti kaip vienetinę stiliaus detalę lauko grindinyje arba kaip efektyvią grindinę apšvietimo sistemą. Iš pažiūros LED trinkelės nedaug kuo skiriasi nuo įprastų betoninių trinkelių, nes skirtingos LED trinkelių formos ir subtilus dizainas buvo sukurtas taip, kad jos būtų lengvai komponuojamos tarpusavyje, išvengiant nelygumų ir nenuoseklumo. Šie lauko šviestuvai pasižymi dideliu patvarumu, todėl gali būti be vargo naudojami lauke, esant įvairioms oro sąlygoms, o taip pat veikiant dideliam svoriui ir spaudimui.

 

Kuo LED trinkelės skiriasi nuo kitų šviestuvų?

Dėl savo mechaninių ir išvaizdos savybių, LED trinkelės gali būti naudojamos specifiniams lauko apšvietimo sprendimams sukurti. Jeigu savo nuosavo sklypo kieme, įvažiavime į garažą ar visuomeninių pastatų apsuptyje ketinate įrengti lauko apšvietimą, pateiksime ne vieną ypatybę, kuri padės suprasti LED trinkelių ir kitų šviestuvų skirtumus.

 • Efektyvumas. Nors daugelis šviestuvų didžiausią naudą teikia tamsiuoju paros metu, LED trinkelės bus matomos lauke tiek dienos, tiek nakties metu ar net iš po sniego sluoksnio. Tai puikus lauko apšvietimas, kai nesinori lauko prožektorių ar kitų lauko šviestuvų.
 • Stiliaus detalė. Savo forma, išvaizda ir panaudojimu LED trinkelės prilygsta įprastoms betoninėms trinkelėms, kurias suderinus tarpusavyje galima pasiekti stilingą ir efektingą eksterjero įvaizdį. LED trinkelės atrodo solidžiai tiek įjungtos, tiek išjungtos, tad puikiai įsilies į bendrą lauko grindinio dizainą dieną ir naktį.
 • Patvarumas. LED trinkelių mechaninės savybės leidžia trinkelėms išlaikyti savo nepakitusią formą, išvaizdą ir funkcionalumą nepriklausomai nuo lauke veikiančių sąlygų. LED trinkelės yra pagamintos iš mechaniniam ir temperatūros poveikiui atsparių polimerų, taip pat išsiskiria ypač aukštu statiniu slėgiu (apie 8000 kg / 1dm2), todėl šviestuvai gali būti montuojami keliuose, kuriais važinėja lengvosios transporto priemonės. Be to, šie lauko šviestuvai yra ypač sandarūs, o tai užtikrina apsaugą nuo lietaus ir sniego pratekėjimo bei karštos ar šaltos oro temperatūros įtakos.
 • Lengva priežiūra. Pasirinkus LED trinkeles kaip lauko apšvietimą neteks nerimauti dėl ypatingos šviestuvų priežiūros. Tiek purvą, tiek automobilių tepalų dėmes lengvai nuvalysite įprastu valikliu, kurį naudojate betoninių trinkelių valymui. Taigi plaudami betoninių trinkelių grindinį savo kieme kartu nuplausite ir šveistuvus, tad LED trinkelių priežiūra netaps atskira užduotimi.
 • Praktiška. LED trinkelių praktiškumą pabrėžia ne vienas dalykas: jos lengvai valomos, derinamos ir montuojamos. Tačiau be viso to, jos taip pat suteikia akivaizdžią dvigubą naudą – LED trinkelės atstoja tiek betonines trinkeles, tiek šviestuvą, o taip pat tampa stilinga lauko dekoracija. Akivaizdu, jog toks pasirinkimas išsprendžia kelias problemos vienu metu.
 • Paprastas montavimas. LED trinkelių montavimas iš esmės nesiskiria nuo įprastų šviestuvų montavimo, tačiau norint įkomponuoti trinkeles į grindinį, būtina atsakingai suplanuoti šviestuvų vietas ir laidų pravedimus.
 • Spalvų ir formų pasirinkimas. Planuodami savo namų ar pramoninių erdvių grindinį bei apšvietimą, galite lengvai rasti derančias LED trinkeles. Sviesoscentras.lt internetinėse ir fizinėse parduotuvėse rasite skirtingų išmatavimų, formų ir galingumo trinkeles, be to galėsite nustatyti jums labiausiai tinkamą spalvą arba jų besikeičiančią gamą.
 • Tvaru. LED trinkelės yra ilgaamžis pasirinkimas – taikant įprastą priežiūrą, trinkelės neišbluks, nesusibraižys ir nesulūš. LED technologija taip pat leis sunaudoti mažiau elektros energijos ir mokėti mažesnes sąskaitas, o tai ypač pravartu, jei norite palaikyti įjungtą apšvietimą visą parą.

 

Kur gali būti naudojamos LED trinkelės?

LED trinkelių panaudojimo galimybės yra įvairios. Šiuos šviestuvus galite derinti prie skirtingų dizaino pastatų kaip dekoratyvias detales, o taip pat montuoti grindinyje kaip nurodomuosius žymėjimus ar įspėjamuosius ženklinimus.

 • Dekoratyvi detalė. LED trinkeles naudokite savo nuosavo sklypo ar miesto soduose, norint išryškinti takelius bei apėjimus, o taip pat apšviečiant pastato fasadą ar jį supančią augmeniją – krūmus, medžius, tvenkinius.
 • Nurodomasis žymėjimas. LED trinkeles galite naudoti kaip pagalbinę kelio ženklinimo priemonę, padėsiančią iš tolo bei tamsiuoju ar šaltuoju metu matyti automobilių stovėjimo aikštelės parkavimosi vietų atskyrimus, tam tikrų teritorijų ribas ar pėsčiųjų bei dviratininkų takus.
 • Įspėjamasis ženklinimas. LED trinkelės puikiai pasitarnaus ir keliuose bei perėjose kaip perspėjanti atsargumo priemonė. Besikeičiančias trinkelių spalvas suderinus su šviesoforu, galima sukurti labiau pastebimą ir saugumą užtikrinančią perėją mažai apšviestuose keliuose ar šalia mokyklų nusidriekusiose gatvelėse. Iš spalvotų LED trinkelių taip pat grindinyje arba žolėje galima sudėlioti rodykles, ornamentus bei STOP liniją.

 

Kaip išsirinkti tinkamas LED trinkeles?

Renkantis LED trinkeles jūsų lauko apšvietimui, verta atsižvelgti į kelis kriterijus, kurie padės sukurti jums palankiausią apšvietimo sprendimą.

 • Šviesos srautas. Kalbant apie apšvietimą, šviesos srautas reiškia šviesos intensyvumą bei ryškumą, kuris yra matuojamas liumenais (lm). Kaip ir rinkdamiesi LED lemputes, taip ir rinkdamiesi LED trinkeles turėtumėte nuspręsti kokio ryškumo apšvietimas jums reikalingas. Priklausomai nuo trinkelių dydžio, dažniausiai šviesos srautas varijuos tarp 30 ir 150 lm. Štai LED trinkelė NOSTALIT, suteikianti 150 lm šviesos srautą, užtikrins kokybišką lauko apšvietimą ir ryškių spalvų išskirtinumą.
 • Forma. LED trinkelių formų šiandien rasite įvairių: kvadratinės, stačiakampės, akmens ar kitos formos. LED trinkelės atrodys geriausiai, jei bus derinamos su panašių ar tokių pačių formų bei dydžių betoninėmis trinkelėmis.
 • Dydis. LED trinkelės skiriasi ne tik formomis, bet ir dydžiais. Įvairūs išmatavimai leidžia rasti artimiausią variantą skirtingiems betoninių trinkelių variantams.
 • Spalva. Kaip ir daugelis LED vidaus bei lauko šviestuvų, LED trinkelės turi pagrindinių spalvų (balta, žalia, mėlyna, raudona, geltona) arba skirtingų šviesos temperatūrų (šiltai balta, neutrali balta, šaltai balta) pasirinkimą. Dažnai LED trinkelių spalvas galima keisti arba nustatyti automatinį keitimąsi su laikmačiu naudojant nuotolinį pultelį arba išmaniąją mobiliąją programėlę „Spectrum Smart“ ar namų sistemas „Amazon‘s Alexa“ bei „Google Assistant“.

 

Jeigu vis dar ieškote jums tinkamiausio lauko apšvietimo arba turite klausimų dėl netradicinių apšvietimo galimybių, užsukite į fizinę ar internetinę „Šviesos centras“ parduotuvę ir pasikonsultuokite su mūsų patyrusiais profesionalais.