Hermetinės LED juostos

Pristatymas per 1-7 d.d.

0.65

Pristatymas per 10-20 d.d.

0.20

Pristatymas per 10-20 d.d.

1.25

1 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €17.00.Current price is: €13.60.

4 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €25.00.Current price is: €20.00.

Kas yra hermetinės LED juostos?

Hermetinės LED juostos – tai universalus ir lengvai pritaikomas apšvietimo būdas, tinkamas naudoti tiek vidaus, tiek lauko erdvėse. Hermetinė LED juosta yra pagaminta iš ilgos ir siauros plastiko plokštelės, ant kurios per visą ilgį vienodais atstumais išdėstytos nedidelės LED lemputės. Dėl tokių juostos parametrų ją galima lengvai patrumpinti, montuoti ir pritaikyti ant netolygių paviršių ar įtalpinti įvairių formų nišose. Toks LED juostos dizainas suteikia pakankamą erdvių apšvietimą, o taip pat atlieka dekoratyvinę funkciją. Lanksti hermetinė LED juosta namų interjere šiandien dažnai naudojama kaip dekoratyvi priemonė, kuriuos pagalba lengva išryškinti tam tikrus interjero sprendimus, tokius kaip laiptai, sienos kampo linija ar lubų fragmentai. Dėl aukštos atsparumo klasės, šios LED juostos yra saugios naudoti drėgmės, dulkių ir kitų išorinių veiksnių veikiamose patalpose ir lauko erdvėse.

Svarbu: nukirpus šių LED juostų galus nepamirškite juos užhermetinti!

 

Kur gali būti naudojamos hermetinės LED juostos?

Kaip jau minėjome, hermetinės LED juostos pasižymi lanksčia forma, kuri užtikrina jos universalų pritaikymą daugelyje erdvių, nepriklausomai nuo išorinių dirgiklių. Toks apšvietimas gali būti naudojamas tiek lauko, tiek vidaus erdvėse:

 • Namų interjere: lubos, sienos, laiptai, baldų kontūrų išryškinimas, pagalbinis apšvietimas po virtuvinėmis spintelėmis.
 • Namų eksterjere: namų stogai ir sienos, langų apvadai, balkonai, pramoniniai pastatai.
 • Lauke: terasos, laiptai, tvoros, garažai, rūsiai, reklaminiai stendai.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią hermetinę LED juostą?

Hermetinės LED juostos gali būti įvairių parametrų ir pasižymėti skirtingomis galimybėmis, tad prieš renkantis jums tinkamiausią LED juostą, skatiname įsivertinti savo poreikius bei atsižvelgti į reikiamo prietaiso savybes. Tam, kad pasirinkimas būtų sklandesnis ir greitesnis, pateikiame pagrindinius kriterijus, išskiriančius hermetines juostas.

 • Galia. Hermetinės LED juostos galia nurodo bendrą lempučių galią, taigi norint trumpesnių, ne daugiau nei 10 metrų ilgio LED juostų, žvalgykitės 12V turinčias LED juostas, o norint ilgesnių, iki 20 metrų ilgio juostų, rinkitės bent 24V galios turinčias juostas.
 • Šviesos srautas. Šviesos srautas, išreikštas liumenais (lm), nurodo šviesos intensyvumą bei ryškumą. Hermetinės LED juostos, turinčios didelį liumenų rodiklį, bus tinkamesnės virtuvės, vonios bei darbo kambarių apšvietimui, o mažesnį liumenį rodiklį – miegamojo ir svetainės patalpoms.
 • Šviesos spindulio kampas. Dažniausiai LED hermetinės juostos pasižymi gana dideliu šviesos spindulio kampu – apie 120°. Toks kampas bus pakankamas tolygiai apšviesti daugelį vidaus ir lauko patalpų.
 • Šviesos spalva. Skirtingomis spalvomis šviečiančios hermetinės LED juostos gali tapti paprastu, tačiau efektyviu šviesos sprendimu, suteikiančiu pastatams ar interjerui dekoratyvinę funkciją. Jeigu LED juostos bus naudojamos namų viduje, atitinkamai pagal kambario paskirtį rinkitės ir šviesos spalvos temperatūrą (šilta balta, šalta balta ir neutrali balta). Šiltesnė spalvos temperatūros hermetinė 220V LED juosta įprastai rekomenduojama poilsio zonose, neutrali spalva pasitarnaus susikaupimo ir budrumo reikalaujančiose patalpose, o šaltesnė (6000K) – geriausiai tiks pastatų apšvietimui. Jeigu spalvų pagalba norite sukurti išskirtinius dekoratyvius šviesos sprendimus, jums patiks spalvota arba reguliuojama hermetinė juosta. „Šviesos centras“ parduotuvėse galite rasti mėlynos, žalios, raudonos, rožinės, geltonos bei gintarinės spalvos hermetines LED juostas.
 • Atsparumo klasė. Hermetinės LED juostos išsiskiria savo atsparumu įvairioms oro sąlygoms bei išoriniams dirgikliams, o tai ypač patogu planuojant lauko ar eksterjero apšvietimą. Tokios LED juostos yra įvilktos į izoliacinę medžiagą, kuri suteikia apsaugą nuo dulkių, lietaus, sniego bei temperatūros pokyčių. Atsparumo klasę žyminčio IP rodiklio pirmasis skaičius nurodo LED juostos atsparumą kietosioms dalelėms, o antrasis – skysčių patekimui. Renkantis jums tinkamiausią LED juostą, atkreipkite dėmesį į IP rodiklį – optimaliausias variantas bus tarp 64 ir 67.
 • Ilgis. Dažniausiai hermetinės LED juostos yra parduodamos 1 m atkarpomis arba 5 m ritiniais. Prieš įsigyjant LED juostas rekomenduojama išsimatuoti ilgį, kurį ketinate apšviesti ir pridėti 0,5-1 m kaip paklaidą. Esant reikalui juostas visuomet galite patrumpinti.
 • Kirpimo žingsnis. Kiekviena hermetinė LED juosta turi individualų kirpimo žingsnį, kuris priklauso nuo jos struktūros ir dizaino. Kirpimo žingsnis nurodo, kokiais atstumais gali būti karpomos juostos jų nepažeidžiant, pavyzdžiui, 5mm ar 5 cm atkarpomis.
 • Dimeriavimas. Dimeriuojamos LED juostos suteiks didesnis galimybes valdyti vyraujančią nuotaiką, keičiant šviesos intensyvumą.
 • Lankstumas. Jeigu siekiate apšviesti netolygius, daug kampų ir linkių turinčius paviršius, verčiau dairykitės itin lanksčių LED juostų, kurios gebės prisitaikyti ir priglusti prie neįprastų paviršių. Lanksti hermetinė LED juosta „Neon Flex“ yra ypač siaura, tad taip pat gali įtilpti į nedidelius tarpus bei nepastebimai susilieti su įvairiais baldų paviršiais.

 

Hermetinių LED lempučių priedai

Sklandžiam ir tvarkingam hermetinių LED juostų tvirtinimui ir veikimui yra reikalingos papildomos detalės ir prietaisai. Jeigu turite aiškų planą, kaip ir kur ketinate panaudoti šias juostas, tuomet verta susipažinti ir įsigyti priedus, padėsiančius išpildyti jūsų viziją.

 • Juostos laikiklis / tvirtinimo elementas – padės pritvirtinti LED juostą prie bet kokių paviršių. Šis laikiklis liks nepastebimas ir susilies su aplinkiniu dizainu, kadangi yra pagamintas iš skaidraus plastiko. 1 metro hermetinei LED juostai pritvirtinti rekomenduojama 5 laikiklių / elementų vienetai. Lanksčių LED juostų tvirtinimui rinkitės „Neon Flex“ tvirtinimo elementus.
 • Juostos sujungimo elementas – tiesus arba kampinis juostos sujungimo elementas bus naudingas, kai reikia sujungti dvi LED juostos atkarpas. Tokiu būdu sujungtos juostos gali būti maitinamos iš vieno kabelio, tačiau bendras sujungtų juostų atkarpų ilgis neturėtų viršyti 50 m.
 • Užbaigimo elementas svarbus užsandarinant LED juostos galus. Tokiu būdu LED juostos nukirptas galas yra „užhermetinamas“, taip apsaugant aplinkinius nuo elektros srovės pavojaus.
 • Maitinimo jungtis yra esminis elementas LED juostos veikimui ir gali būti pajungiama į rozetę arba kabelį. Jeigu turite itin lanksčią hermetinę LED juostą, rinkitės specialų „Neon Flex“ pajungimo elementą.
 • Valdiklis ir nuotolinio valdymo pultelis bus pravartus turint dimeriuojamas arba spalvų keitimo funkciją turinčias hermetines LED juostas. Pultelio pagalba savo apšvietimą galėsite reguliuoti iš jums patogios vietos bei atrasti dar daugiau namų interjero ar lauko apšvietimų galimybių.

 

Gerai suplanuotas ir kokybiškas apšvietimas užima reikšmingą vietą namų interjere ir eksterjere, o taip pat suteikia galią keisti nuotaiką ir bendrą atmosferą. Jeigu jūsų apšvietimo sprendimuose atsirado abejonių ar nežinomųjų, kreipkitės pagalbos mūsų elektroninėje parduotuvėje arba užsukite gyvai konsultacijai fiziniame salone Kaune.