Kampiniai profiliai (2)

Specialios paskirties profiliai (6)

Dangteliai profiliams (16)

Įfrezuojami LED profiliai (2)

Įmontuojami LED profiliai (7)

Paviršiniai LED profiliai (22)

Priglaistomi LED profiliai (15)

Profilių priedai (64)

Linijinių sistemų profiliai (25)

LED profiliai

Pristatymas per 10-20 d.d.

18.90

Pristatymas per 10-20 d.d.

18.90

Pristatymas per 1-7 d.d.

11.80

Pristatymas per 10-20 d.d.

6.40

Pristatymas per 10-20 d.d.

6.40

Pristatymas per 1-7 d.d.

18.90

Pristatymas per 1-7 d.d.

11.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

12.4025.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

8.1019.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

12.5528.00

LED profiliai formuojantys kokybišką apšvietimą

LED juostos – šiuolaikiškas apšvietimo sprendimas, kurį noriai renkasi tiek modernizmo šalininkai, tiek ekonomiškai palankių, ilgalaikių apšvietimo idėjų gerbėjai. Šių juostų pagalba galima sukurti išties unikalų apšvietimo efektą bei nesudėtingai suformuoti pagrindinės ar papildomos šviesos sklaidą bet kurioje namų, biuro ar kitų patalpų erdvėje. LED juostų profiliai – itin svarbi LED juostų apšvietimo sudedamoji dalis, kuri gerokai palengvina šviesos diodų juostų montavimo procesus ir padeda sukurti estetiškai patrauklų bei maksimaliai ilgalaikį šio inovatyvaus apšvietimo rezultatą.

Profiliai LED juostoms ne tik gerokai palengvina LED apšvietimo montavimo darbus, bet ir padeda įgyvendinti pačias unikaliausias apšvietimo idėjas, kurių greičiausiai nepavyktų pasiekti su kitomis apšvietimo priemonėmis. Skirtingi profiliai nesudėtinai prisitaiko prie itin skirtingo dydžio patalpų ar erdvių. Dėl šios priežasties tokių profilių pagalba galima suformuoti išties unikalų apšvietimą, kaip pavyzdžiui šis mūsų projektas:

Led juostų lauko apšvietimas

Namo fasado apšietimas su LED juosta

Analogiškai, skirtingų tipų LED profilių dėka galima sukurti ir minimalistinio stiliaus, kokybišką šviesos srautą užtikrinantį ir mažas elektros energijos sąnaudas garantuojantį pagrindinį patalpos apšvietimą. Tai puikiai tinka itin mažose vietose, tokiose kaip laiptų turėklai, pakopos, grindjuostės ar virtuvės spintelės.

Šviesos diodų profilių pasirinkimo galimybės išties plačios, tad jų dėka tikrai galima su kaupu pateisinti pačius drąsiausius kuriamo apšvietimo įgeidžius. Šviesos Centro asortimente rasite itin skirtingą šviesos efektą bei estetinį įspūdį formuojančius LED profilius, kurie suteikia skirtingas, kiekvieno kliento poreikį maksimaliai atspindinčias, LED apšvietimo montavimo galimybes. Štai populiariausi LED juostos profiliai, kuriuos rasite mūsų asortimente:

Taip pat galime pasiūlyti novatoriško dizaino, itin funkcionalius, skirtingų tipų LED valdiklius, kurių pagalba nuotoliniu būdu galima valdyti sklindančios šviesos intensyvumą, patogiai įjungti ar išjungti šviesą skirtingose namų zonose ar net keisti apšvietimo spalvą. LED profilių asortimento gretas taip pat papildo ir gausus profilių priedų pasirinkimas, kuris reikšmingai pagražina šviesos diodų profilių instaliacijas ir padeda sukurti estetiškai nepriekaištingą, pilnai išbaigtą apšvietimo efektą.

LED juostų apšvietimas – sparčiai populiarėjantis pasirinkimas, kuris suteikia didelį sąrašą neginčijamų privalumų. Tačiau reikėtų nepamiršti, jog šios juostos gerokai lengviau montuojasi ir tvirčiau prilimpa prie LED profilio paviršiaus nei prie kitų, specialiai šviesos diodų juostai nepritaikytų paviršių, tokių kaip gipso kartonas. Tad tinkamai pasirinktas LED juostos profilis yra savotiškas kokybės garantas ,kuris užtikrina, jog pasirinkta apšvietimo idėja bus nesudėtingai įgyvendinta ir maksimaliai išpildyta, o suformuotas apšvietimas tarnaus ilgai ir ištikimai. Tad kokius profilius reikėtų rinktis konkrečiu atveju? Ir kokiomis teigiamomis, o galbūt ir neigiamomis savybėmis pasižymi konkretūs profilių tipai?

Priglaistomi LED profiliai

Tiems, kurie ypatingai vertina minimalistinio dizaino interjerą ir nori suformuoti unikalų apšvietimą be akivaizdžiai matomų šviestuvų – priglaistomi LED profiliai yra optimaliausias sprendimas. Priglaistomi LED profiliai yra montuojami į sienose ar lubose padarytą angą. Montavimo procese jų kampai užtinkuojami ir tokiu būdu sukuriamas visiškai nematomos apšvietimo sistemos efektas.

Priglaistomi LED profiliai suteikia pakankamai plačias LED juostelių pritaikymo galimybes. Šių profilių vidaus plotis dažniausiai būna šiek tiek didesnis nei kito tipo profilių. Dėl šios priežasties priglaistomuose profiliuose galima sumontuoti vieną, dvi ar net tris LED juosteles. Šis privalumas ypatingai teigiamai pasitarnauja didesnio ploto erdvių ar patalpų, kurioms reikalingas itin intensyvus šviesos srautas, atžvilgiu.

Šviesos Centro asortimente rasite skirtingų išmatavimų priglaistomus LED profilius, kurie subtiliai prisitaikys prie individualių poreikių ir skirtingo dydžio patalpų. Nepriekaištingą profilių kokybę visada užtikrinančio LUMINES LIGHTNING  prekinio ženklo aliuminis LED profilis „Mono“ yra pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio, kuris užtikrina puikias šilumos laidumo savybes. Šios vertybės dėka garantuojamas saugus LED juostų eksploatavimas. To paties gamintojo užglaistomas LED profilis „Subli“ išsiskiria didesniu atstumu nuo LED juostos montavimo paviršiaus iki dangtelio. Dėl šios savybės šie profiliai puikiai sulieja net ir vienos 120d/m LED juostelės skleidžiamą šviesą. Skirtingi priglaistomi profiliai puikiai prisiderina prie įvairių poreikių ir geba užtikrinti apšvietimo rezultatą, maksimaliai pateisinantį individualius lūkesčius. Tad jeigu turite aiškią apšvietimo viziją, tačiau nežinote kaip ją įgyvendinti – mūsų parduotuvės specialistai visada pasiruošę padėti.

Įmontuojami LED profiliai

Įleidžiami, dar kitaip vadinami įmontuojami LED profiliai – apšvietimo sprendimas, kuris padeda sukurti preciziškai tikslias sklindančios šviesos linijas. Skirtingų tipų ir išmatavimų įmontuojami profiliai idealiai pasitarnauja akcentinio ar papildomo apšvietimo kūrimo procesams. Pasitelkiant į pagalbą įleidžiamus profilius stilingas apšvietimo juosteles galima sukurti ne tik sienose ar lubose, bet ir mažiau standartinėse vietose. Įmontuojamų profilių sistemomis šiais laikais itin dažnai patobulinamos šios vietos:

  • Virtuvių spintelės;
  • Įvairūs baldai;
  • Grindjuostės;
  • Akcentinės interjero detalės;
  • Laiptų turėklai;
  • Laiptų pakopos;
  • Vonios kambario erdvės;
  • Komercinių patalpų vitrinos;
  • Muziejų erdvės.

Mūsų parduotuvėje tikrai rasite gausų įmontuojamų LED profilių pasirinkimą, kurio pagalba nesudėtingai išpildysite visus, tiek akcentinio, tiek pagrindinio patalpos apšvietimo norus. Įmontuojamas LED profilis inLARGO,  kurį rasite Šviesos Centro profilių pasirinkime, priskiriamas pačių didžiausių į lubas ar sienas įmontuojamų linijinių profilio sistemų kategorijai. Šis profilis yra pritaikytas net šešioms LED juostoms arba kieto pagrindo šviesos diodų juostoms. Kaip tik todėl šis profilis gali būti naudojamas formuojant pagrindinį apšvietimą net ir pakankamai didelėje patalpoje. Įfrezuojamas LED profilis Z, kurį taip pat rasite mūsų asortimente suteikia visiškai kitokias panaudojimo galimybes. Šis nedidelių matmenų profilis puikiai tinka vietoms, kuriose yra išskirtinai mažas frezavimo laukas. Tokio tipo profilis tinka virtuvinėms spintelėms, baldams ar laiptų pakopoms. Mūsų parduotuvėje tikrai rasite platų, skirtingomis parametrų savybėmis pagrįstą įmontuojamų profilių pasirinkimą, kuris neabejotinai suteiks neribotas profilių panaudojimo ir pritaikymo galimybes.

Kampiniai LED profiliai

Kampiniai LED profiliai – efektyvus apšvietimo sprendimas, kuris leidžia suformuoti originaliai sklindantį šviesos srautą patalpų ar įvairių baldų kampuose. Šių profilių pagalba ne tik galima sukurti kokybiškos šviesos sklaidą sunkiai pasiekiamose vietose, bet ir suformuoti pageidaujamą sklindančios šviesos kampą. Kampinius profilius galima montuoti sienų bei lubų kampuose ar lenktų laiptų pakopose. Taip pat šie profiliai puikiai atlieka savo paskirtį įvairių lentynų, spintelių ar kitų baldų kampuose.

Šviesos Centro profilių asortimento gretas reikšmingai papildo kampinis Led profilis C. Šis, aukščiausios kokybės aliuminio lydinio profilis pasižymi nepriekaištingomis šilumos laidumo savybėmis. Kampinis, 45 laipsnių pasvirimo profilis yra idealiai pritaikytas lanksčioms LED juostoms. Taip pat vertėtų paminėti, jog šis profilis suteikia itin plačias skirtingų spalvų pasirinkimo galimybes. Balta, juoda, bronzinė (INOX), anoduota (sidabrinė) – kardinaliai skirtingos šio profilio spalvų variacijos, kurios leidžia sukurti unikalią, individualiems dizaino sprendimams maksimaliai pritaikyta apšvietimo sistemą. Šis profilis yra pažymėtas išskirtinę LED profilių kokybę visada garantuojančio, LUMINES LIGHTING prekinio ženklu. Tad įsigyje būtent šio gamintojo LED profilius tikrai galėsite džiaugtis ne tik estetiškai patrauklaus ir funkcionalaus, bet ir išskirtinai ilgaamžio apšvietimo privalumais.