GU10 LED lemputės

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €9.90.Current price is: €7.92.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €9.90.Current price is: €7.92.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €4.95.Current price is: €4.20.

Laikinai neturime

Original price was: €4.95.Current price is: €4.20.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €6.80.Current price is: €5.45.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €6.80.Current price is: €5.45.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €6.80.Current price is: €5.45.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €6.10.Current price is: €5.40.

Kas yra LED lemputė GU10?

LED lemputė GU10 – tai vienas populiariausių LED lempučių pasirinkimų, kuris išsiskiria itin plataus šviesos skleidimo kampo spektru ir lengvu pritaikomumu įvairių tipų šviestuvuose. Šiandien šio tipo lempučių asortimentas gali pasiūlyti ne vieną skirtingos galios ir spalvos variantą, o taip pat klientus  žavi savybe koncentruotai apšviesti reikiamo dydžio zonas.

Šiais laikais nesibaigiančiomis įvairių lempučių tipų ir formų nusėtos lentynos duoda galimybę išpildyti individualias ir unikalias apšvietimo idėjas, tačiau dažnai apsunkina pasirinkimą savo gausybe. Leiskite jums pagelbėti – pristatysime plačias LED GU10 lempučių panaudojimo galimybes, iš kitų tipų lempučių išskiriančias savybes, taip pat aptarsime kodėl verta vietoj halogeninių lempučių rinktis inovatyvią LED technologiją ir padėsime jums išsirinkti tinkamiausią variantą jūsų erdvės apšvietimui.

Kuo LED lemputės GU10 skiriasi nuo įprastų lempučių?

GU10 cokolio lemputės yra dažnas pasirinkimas, o jų funkcionalumas pritaikomas plačiai: namų patalpoms, gamybos ir pramonės erdvėms, lauko apšvietimui. Šių lempučių didžiausias privalumas yra jų stebėtinai platus šviesos sklidimo kampas, kuris gali varijuoti nuo 10° iki 120°. Toks kampas suteikia ne vieną galimybę išnaudoti koncentruotą šviesą kaip interjero sprendimą detalėms bei akcentams išryškinti ir sąmoningai pakreipti svečių žvilgsnį norima linkme. Eksperimentuokite ir žaiskite su šviesos teikiamomis galimybėmis – šių lempučių dėka jūsų vizijos bus įgyvendintos patikimai ir taikliai.

Kaip išsirinkti GU10 lemputę?

  • Šviesos sklidimo kampas leidžia ieškoti ir atrasti įvairius interjero sprendimus bet kokios paskirties erdvėse, o taip pat gerai išnaudoti pilną šviesos spektrą. Norėdami apšviesti tik tam tikrą erdvės plotą (pavyzdžiui: ant sienos kabantį paveikslą, apvalaus stalo paviršiaus plotą, tam tikrą kambario zoną ar interjero detalės akcentus) tai galite padaryti pasirinkę tinkamą šviesos sklidimo kampą (10°, 38°, 60°, 110° ir pan.) Norėdami apšviesti didelę patalpą viena ar keliomis lemputėmis, pavyzdžiui, erdvų kambarį, vertėtų rinktis platų šviesos sklidimo kampą suteikiančias LED GU10 lemputes, tokiu būdu vizualiai nesumažinsite erdvės ir nepritrūksite šviesos patalpos kampuose bei pakraščiuose.
  • Šviesos srauto pagalba kambariuose sukursite jūsų erdvės atmosferą atitinkantį šviesos intensyvumą, kurį nurodo liumenai (lm). Kambario paskirtis – vienas svarbiausių rodiklių renkantis šviesos ryškumą. Ramybės erdvėms, tokioms kaip miegamasis ir svetainė, ieškokite silpnesnės (t. y. turinčios mažiau liumenų) lemputės, tuo tarpu darbo, virtuvės ir vonios kambariams pakankamą šviesos ryškumą suteiks stipresnės (t. y. turinčios daugiau liumenų) lemputės.
  • Šviesos spalva, kaip ir srautas, turi nemažą įtaką mūsų budrumui ir nuotaikai. Šviesos spalvos temperatūrą nurodo kelvinai (K) – kuo didesnis kelvinų skaičius, tuo ryškesnė ir šaltesnė bus skleidžiama šviesa. Planuodami namų ar pramoginių erdvių apšvietimą naudokitės įprastomis rekomendacijomis ir gairėmis: šiltai baltą šviesą rinkitės svetainės ir miegamojo patalpoms, neutraliai baltą virtuvei ir vonios kambariui, o šaltai baltą – prekybinėms ir gamybinėms patalpoms.
  • Galia nurodo lemputės suvartojamą elektros energiją vatais (W), kuri turi tam tikrą įtaką lemputės skleidžiamos šviesos intensyvumui. Vis dėlto, šiandien būtent liumenai nurodo tikslesnius lemputės parametrus, nes tiesiogiai išreiškia pagaminamos šviesos kiekį. Pavyzdžiui, net mažą galią turinčios LED lemputės gali skleisti neproporcingai didelį kiekį šviesos.
  • Dimeriavimas – jeigu norite eksperimentuoti su skirtingomis spalvomis (pavyzdžiui: žalia, raudona, mėlyna) – rinkitės išmaniąją LED lemputę „4,5W GU10“, kurios platų spalvų spektrą ir šviesos srauto intensyvumą galėsite reguliuoti nuotoliniu būdu su išmaniąja mobiliąja programėle „Spectrum Smart“ arba namų sistemomis „Google Assistant“ bei „Amazon‘s Alexa“.

Kokiems šviestuvams naudojama GU10 lemputė?

LED lemputė GU10 gali būti naudojama įvairiuose šviestuvuose. Dažnai didesnio šviesos srauto lemputės puikiai tiks lubiniuose ir sieniniuose šviestuvuose, kurie turi suteikti šviesą didesnio ploto erdvei, tuo tarpu mažesnio šviesos srauto lemputės kryptiniuose ir akcentiniuose šviestuvuose padės koncentruotai apšviesti siaurą plotą.

Kodėl verta rinktis LED lemputes?

LED lemputės – tai inovatyvi technologija, kuri ne tik puikiai atstoja įprastas halogenines lemputes, bet taip pat jas pranoksta dėl reikšmingos naudos vartotojui ir aplinkai.

  • Mažesnės elektros sąnaudos – lyginant su kaitrine lempute, LED lemputė suvartoja net 80 % mažiau elektros energijos.
  • Ilgesnė tarnavimo trukmė – LED lemputės tarnauja iki 25 kartų ilgiau nei įprastos lemputės. Taip pat, skirtingai nei įprastos lemputės, LED lempučių veikimui beveik neturi įtakos dažnas šviesos įjungimas ir išjungimas.
  • Saugesnės aplinkai ir žmogui – LED lempučių sudėtyje nėra kenksmingo cheminio elemento gyvsidabrio.
  • Kryptingas ir ryškus šviesos srautas bei spalvų įvairovė – suteikia stebėtinai didesnes apšvietimo ir jo kontroliavimo galimybes.

 Apsilankykite šviesoscentras.lt internetinėje parduotuvėje ir raskite savo namams tinkamiausią apšvietimo sprendimą, suteiksiantį interjerui jaukumo ir harmonijos. Tuo tarpu gerai žinomų ir įvertinų prekinių ženklų siūlomas asortimentas džiugins ilgaamžiškumu ir aukščiausios kokybės standartu.