Priglaistomi LED profiliai

Priglaistomi LED profiliai – viena universaliausių ir plačiausiai pritaikomų LED profilių rūšių, kuri padeda sukurti funkcionalų, tačiau į akis visiškai nekrentantį apšvietimą namuose, biure ar net lauko aplinkoje.

Priglaistomas LED profilis sėkmingai gali būti integruojamas ne tik į gipso perdangos lubas, bet ir į sienas ar kitas patalpos zonas, kuriose norima sukurti LED juostų sandara pagrįstą apšvietimo sistemą. Pagrindinis tokio tipo profilių išskirtinumas yra tai, jog montavimo eigoje jie yra paslepiami, t.y. užglaistomi, užtinkuojami statybinėmis medžiagomis.

Priglaistomų profilių gamybos procese dažniausiai yra naudojamas aliuminis. Aliuminis, kaip medžiaga, pasižymi puikiais ilgaamžiškumo ir tvarumo rodikliais. Todėl priglaistomi LED profiliai yra geras sprendimas visais atvejais, kai norima sukurti modernią ir laikui nepavaldžią apšvietimo sistemą.

Mūsų asortimente rasite įvairių rūšių, skirtingų matmenų priglaistomus LED profilius, pagamintus iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio. Vienas populiariausių – priglaistomas LED profilis Zati. „Lumines Lighting“ prekiniu ženklu pažymėtas anoduoto aliuminio profilis pasižymi nepriekaištingomis šilumos laidumo savybėmis, kurios yra būtinos taisyklingam ir saugiam LED juostų eksploatavimui.

Šis profilis išsiskiria ne tik puikiomis techninėmis savybėmis, bet ir labai plačiomis pritaikymo galimybės. Jis gali būti naudojamas tiek pagrindinio, tiek agentinio apšvietimo formavimo tikslams. Taip pat šiame profilyje pagal poreikį galima integruoti vieną arba dvi LED juostas.

Priglaistomas LED profilis Mono – tokia pat kokybiška, tačiau kiek siauresnė Zati profilio versija, džiuginanti itin nesudėtinga instaliacija. Mūsų parduotuvėje rasite ir daug kitų, priglaistomų bei kitais būdais montuojamų LED juostos profilių, tad net neabejojame, kad plačiame asortimente rasite gaminį, maksimaliai pritaikytą individualiam apšvietimo projektui.

Priglaistomų LED profilių privalumai

Lyginant su standartinėmis apšvietimo priemonėmis, LED juostų apšvietimas, be jokios abejonės, yra žymiai modernesnė, pažangesnė ir visomis prasmėmis praktiškesnė apšvietimo sistema, kurią šiais laikais renkasi daugelis vartotojų. Skirtingos LED profilių rūšys suteikia galimybę LED juostas patalpoje integruoti ne vienu, o bet kokiu norimu būdu. Priglaistomi LED profiliai – bene labiausiai paplitęs ir dažniausiai naudojamas LED profilių tipas, turintis labai daug teigiamų savybių. Pagrindiniai privalumai, kuriais pasižymi priglaistomi LED profiliai yra:

  • Vizualinis nepastebimumas. Šis LED profilis užglaistomas specialiomis statybinėmis medžiagomis, todėl jo neįmanoma pastebėti plika akimi. Dėl šios priežasties priglaistomi LED profiliai yra itin geras sprendimas minimalistinio stiliaus patalpose arba bet kokioje kitoje aplinkoje, kurioje norima sukurti estetišką ir minimalistinę apšvietimo sistemą.
  • Plačios pritaikymo galimybės. Renkantis kito tipo profilius ar kitos rūšies apšvietimo priemones, jas reikia priderinti prie patalpoje jau vyraujančių interjero sprendimų. Priglaistomi LED profiliai yra visiškai nematomi, todėl jie yra saugus pasirinkimas tiek klasikinio, tiek skandinaviško ar bet kokio kito stiliaus erdvėse.
  • Unikalūs apšvietimo sprendimai. Priglaistomas LED profilis sėkmingai gali būti integruojamas ne tik lubų konstrukcijoje, bet ir bet kokiame kitame paviršiuje, sakykime, sienose, nišose, laiptų pakopose ar pan. Todėl pasitelkiant šiuos profilius patalpoje galima suformuoti ir pagrindinį, ir akcentinį, tam tikras patalpos zonas išryškinantį apšvietimą.
  • Ilgaamžiškumas. Priglaistomi LED apšvietimo profiliai nėra veikiami jokio aplinkos poveikio, todėl jie padeda sukurti ilgaamžę, daug metų savo pirminių savybių neprarandančią apšvietimo sistemą, kuri nereikalauja jokios ypatingos priežiūros.
  • Kokybiška šviesos sklaida. Dėl ypatingos montavimo technologijos, priglaistomi LED profiliai dažniausiai pasižymi kiek didesne vidine anga, nei kitų rūšių profiliai. Didesnėje angoje galima integruoti didesnį LED juostų kiekį. Kai kuriuose priglaistomų LED profilių modeliuose galima sumontuoti 2 ar net 6 LED juostas. Tokio tipo profiliai yra puikus sprendimas didelėms arba mažai natūralios šviesos gaunančioms patalpoms, kurioms itin svarbi kokybiška šviesos sklaida.

Kaip išsirinkti priglaistomą LED profilį?

Priglaistomų LED apšvietimo profilių pasirinkimas nėra labai sudėtingas procesas. Visgi žmonėms, kurie nedažnai susiduria su tokių gaminių poreikiu, pasirinkimo procesas gali tapti šiokiu tokiu iššūkiu. Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikėtų įverinti renkantis priglaistomo tipo profilius yra:

  • Profilių ilgis. Šie profiliai dažniausiai naudojami vadinamųjų linijinių apšvietimo sistemų montavimo tikslams. Tokių gaminių rinkoje galima rasti skirtingų ilgių profilius. Dažniausiai LED profilio štangos ilgis yra 2 arba 3 metrai. Renkantis profilius, labai svarbu iš anksto numatyti darbų mastą ir pasirinkti tinkamą ilgį bei kiekį. Kitu atveju – susidursite su darbo prastovomis.
  • Profilių gylis. Žemas priglaistomas profilis yra greičiau integruojamas ir lengviau pritaikomas įvairiose konstrukcijose. Gilesnis profilis reikalauja sudėtingesnių apdailos darbų, todėl visada reikėtų pirmenybę teikti mažesnio gylio profiliams.
  • Profilio plotis. Nuo profilio pločio priklauso LED juostų montavimo galimybės. Plačiausiuose profilių modeliuose galima integruoti 3, 4 ar net 6 LED juostas. Itin siauruose profiliuose telpa tik viena LED juostelė. Ši savybė daro labai didelę įtaką galutiniam apšvietimo rezultatui, todėl į ją būtina atsižvelgti renkantis vieno ar kito tipo užglaistomą profilį.
  • Profilio kokybė. Beveik visi priglaistomi LEd apšvietimo profiliai yra pagrįsti aliuminio sandara. Visgi, aliuminis, kaip medžiaga, gali būti kardinaliai skirtingos kokybės. Norint suformuoti iš tikrųjų saugią ir funkcionalią apšvietimo sistemą, visada reikėtų pirmenybę teikti aukščiausios kokybės aliuminio lydinio sudėtimi pagrįstiems profiliams, o ne pigiems, abejotinos kokybės gaminiams.
  • LED Profilių priedai. Tiesiniai, kampiniai sujungimai bei kiti jungiamąją paskirtį atliekantys priedai leidžia išgauti įvairias apšvietimo sistemų formas bei ilgius, tačiau tokių priedų profilių komplektacijoje nėra, juos reikia įsigyti papildomai. Papildomai rekomenduojama įsigyti ir specialius plastikinius dangtelius, kurie padeda suformuoti tolygų šviesos srautą.

Šviesos Centro asortimente rasite skirtingomis techninėmis charakteristikomis pasižyminčius priglaistomus LED profilius ir jų priedus, todėl be didelių pastangų vienoje vietoje įsigysite viską, ko reikia Jūsų apšvietimo sistemai. Turite klausimų ir nežinote kaip išsirinkti priglaistomą profilį? Susisiekite su mūsų konsultantais, kurie neabejotinai padės surasti tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu optimaliausią variantą.