Įmontuojama magnetinė sistema Optonica R15 (25)

Magnetinė sistema Optonica Mini (15)

Magnetinė sistema Optonica S15 (22)

Magnetinė sistema Optonica S35 (80)

Magnetinė sistema Faro Neso (58)

Įmontuojama magnetinė sistema Optonica R20 (43)

Įmontuojama magnetinė sistema Optonica R35 (90)

Magnetinė sistema Optonica S20 (39)

Magnetinės sistemos

Pristatymas per 10-20 d.d.

83.75

Magnetinės apšvietimo sistemos – ieškantiems inovacijų

Magnetinės apšvietimo sistemos – inovatyvus, šiuolaikiškas ir išskirtinai funkcionalus apšvietimo sprendimas, kuris suteikia labai plačias, suformuotos apšvietimo sistemos, transformavimo galimybes. Ši sistema padeda sukurti itin vientisą bei harmoningą apšvietimo efektą ne tik mažo, bet ir labai didelio ploto patalpose ar skirtingose jų zonose. Novatoriška magnetinės apšvietimo sistemos technologija yra idealiai pritaikyta įvairaus tipo LED šviestuvams. Kaip tik todėl sukuriamas ne tik unikalus ir praktiškas, bet ir itin tvarus patalpos apšvietimas, kurį, atsižvelgiant į individualius poreikius, galima bet kuriuo metu nesudėtingai tobulinti, keisti bei koreguoti.

Šiuo metu itin populiarios magnetinės sistemos susideda iš trijų pagrindinių elementų – šiai sistemai pritaikytų profilių, specialių laidų bei magnetinių šviestuvų. Būtent magnetiniai šviestuvai yra esminis, šios pažangios apšvietimo sistemos, pranašumas. Į sumontuotus bėgelius yra tvirtinami ne standartiniai šviestuvai, kuriais dažniausiai papildomos įprastos bėginės apšvietimo sistemos, o įvairių tipų šviestuvai su integruotais magnetais. Specialūs magnetai užtikrina itin paprastus ir efektyvius šviestuvo judėjimo procesus, kuriuos nesudėtingai galima atlikti bet kuriuo metu, net tada, kaip magnetinė sistema yra pilnai sumontuota. Taip pat verta paminėti, jog magnetinės sistemos šviestuvai bet kada gali būti pakeičiami arba papildomi naujomis apšvietimo priemonėmis. O šis privalumas suteikia galimybę keisti šios bėginės apšvietimo sistemos estetines savybes ir pagal poreikį reguliuoti šviesos intensyvumą patalpoje.

Šviesos Centre tikrai rasite aukščiausiais kokybės standartais pagrįstus visus, magnetinėms sistemos reikalingus elementus, kurie nesudėtingai padės sukurti unikalią, maksimaliai namų interjerą ir poreikius atspindinčią magnetinę apšvietimo sistemą. Magnetinėms sistemoms pritaikyti profiliai, šviestuvai, laidai ir kiti priedai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje atspindi pačias šiuolaikiškiausias gamybos technologijas. Dėl šios priežasties ne tik pasieksite nepriekaištingą ir modernų apšvietimo rezultatą, bet ir nesudėtingai įgyvendinsite nestandartinius apšvietimo sprendimus.

Magnetinės apšvietimo sistemos yra vis labiau populiarėjanti, tačiau dar sąlyginai nauja apšvietimo technologija. Tad nusprendus savo namuose, biure, komercinės ar bet kurios kitos paskirties patalpose įdiegti šią apšvietimo sistemą, vertėtų žinoti tam tikrus niuansus. Trumpai juos apžvelgsime.

Magnetinių sistemų bėgelių tipai

Magnetinės apšvietimo sistemos suteikia labai plačias panaudojimo galimybes. Šių inovatyvių sistemų bėgeliai gali būti įvairių ilgių. Bėgelius galima montuoti skirtingais būdais. Jie gali būti montuojami atskirai arba jungiant į vientisas linijines sistemas. Į šiuos bėgelius taip pat galima integruoti itin skirtingo tipo šviestuvus. Magnetines apšvietimo sistemas galima papildyti akcentiniais, kryptiniais, linijiniais kryptiniais, pakabinamais šviestuvais ar šviečiančiomis LED akutėmis. Taip pat būtina paminėti, jog šios inovatyvios sistemos yra skirstomos į tris pagrindinius tipus, kurie tikrai turi reikšmingos įtakos galutiniam apšvietimo rezultatui:

  • Priglaistomos sistemos. Šios sistemos yra montuojamos į iš anksto paruoštas lubų ertmes. Tokio tipo apšvietimo technologija susilieja su lubomis ir sukuria tolygų lubų paviršių. Priglaistomos sistemos sukuria į akis visiškai nekrentančios, beveik nepastebimos apšvietimo priemonės efektą, kuris puikiai tinka minimalistinio interjero patalpoms.
  • Virštinkinės sistemos. Ši magnetinio apšvietimo technologija pasižymi pakankamai nesudėtingo montavimo savybe ir nereikalauja jokių paruošiamųjų darbų. Virštinkinės sistemos yra fiksuojamos prie lubų paviršiaus specialiais elementais, kurie garantuoja ilgaamžį bei patikimą virštinkinio profilio sąlytį su lubomis.
  • Pakabinamos sistemos. Šis variantas yra racionaliausias sprendimas visiems, kurie savo namų ar komercinių patalpų erdves nori patobulinti ne tik funkcionaliu, bet ir labai išskirtiniu, aplinkinių dėmesį traukiančiu apšvietimu. Pakabinami magnetinių sistemų profiliai yra kabinami tam tikru atstumu nuo lubų paviršiaus. Tokiu būdu sukuriamas itin originalus, tarsi ore kybančio apšvietimo efektas.

Norint sėkmingai įgyvendinti vieną ar kitą idėją, visų pirma reikėtų pasirūpinti pasirinktam sistemos tipui maksimaliai pritaikytomis priemonėmis. Šviesos Centre tikrai rasite gausų ir labai kokybišką magnetinių apšvietimo priemonių asortimentą, kuris garbingai atstovauja patiems žinomiausiems šviestuvų rinkos lyderiams, tokiems kaip OPTONICA, FARO, MW POWER ir kitiems, ilgametę patirtį ir nepriekaištingą reputaciją turintiems gamintojams. Kiekvienam klientui galime pasiūlyti spalvingą ir unikalų šviestuvų, skirtų magnetinėms sistemos, pasirinkimą. Vienas populiariausių – „48V 10W Magnetinės sistemos optinis 4000K šviestuvas“. Šis, modernaus dizaino šviestuvas su šviesos krypties reguliavimo funkcija yra pritaikytas itin aukštos kokybės OPTONICA magnetinei sistemai. Tad sujungus šiuos du, nepriekaištingos kokybės komponentus tikrai sukursite funkcionalią ir estetiškai įspūdingą magnetinę apšvietimo sistemą. Tiems, kurie pirmenybę teikia pakabinamiems šviestuvams, galime pasiūlyti itin solidžius bei prabangius pakabinamų šviestuvų gaminius, tokius kaip 48V 6W Magnetinės sistemos pakabinamas 4000K”. Šis optimalių proporcijų, ovalių formų pakabinamas šviestuvas išsiskiria iki smulkmenų apgalvoto korpuso savybe bei moderniu dizainu, kuris neabejotinai pateisins visus, novatoriško interjero šalininkų lūkesčius.

Magnetinių apšvietimo sistemų maitinimo šaltinis

Kitaip nei senos kartos apšvietimo priemonėms, magnetinėms LED apšvietimo sistemoms yra reikalingas specialus maitinimo šaltinis, kuris konvertuoja aukštos įtampos kintamąją srovę į žemesnę, LED apšvietimo priemonei reikalingą įtampą. Taigi norint džiaugtis akivaizdžiais privalumais, kuriuos suteikia inovatyvi magnetinių apšvietimo sistemų technologija, būtina įsigyti joms pritaikytus maitinimo šaltinius. LED maitinimo šaltinis tiesiogiai įtakoja lempučių veikimo procesus ir jų stabilumą, tad jo pasirinkimui reikia skirti ypatingą dėmesį. Taip pat verta paminėti, jog šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįsti LED maitinimo šaltiniai gali atlikti ne tik pagrindinę savo paskirtį, bet ir suteikti vyraujančiam LED apšvietimui daugiau lankstumo bei naujoviškų funkcijų.

Šiuolaikinėje rinkoje tikrai galima rasti labai platų LED maitinimo šaltinių pasirinkimą, pagrįsta kardinaliai skirtinga kokybe, techninėmis savybėmis bei, savaime suprantama, kaina. Tačiau būtina paminėti, jog būtent LED maitinimo šaltinis yra ilgalaikė ir labai svarbi investicija, kuri tiesiogiai įtakoja apšvietimo sistemų veikimo kokybę, saugumą ir funkcionalumą. Tad tikrai derėtų įsigyti aukštos kokybės bei patikimo gamintojo maitinimo prietaisą, maksimaliai pritaikytą turimai magnetinei apšvietimo sistemai. Šviesos Centro parduotuvėje įsigiję šiam apšvietimui skirtus profilius ir šviestuvus, taip pat galėsite įsigyti ir nepriekaištingos kokybės, individualiai magnetinei sistemai pritaikytus maitinimo šaltinius, kuriuos įmanoma integruoti į pačią sistemą arba tiesiog paslėpti lubose. Vienas tokių – 48V 100W maitinimo šaltinis. Šis maitinimo prietaisas idealiai bendradarbiauja su 48V magnetine sistema, kurią taip pat rasite mūsų parduotuvėje. Tiek ši sistema, tiek maitinimo šaltinis yra pažymėti Bulgarų šviestuvų gamintojo OPTONIC prekiniu ženklu. Šis gamintojas garsėja nepriekaištinga magnetinių sistemų, šviestuvų ir įvairių adapterių kokybe bei inovatyviomis idėjomis, kurios visada užtikrina bet kurio prietaiso maksimalų funkcionalumą bei ilgaamžiškumą.

Magnetinės apšvietimo sistemos yra laikui nepavaldus, tvarus, universalus ir tikrai modernus apšvietimo sprendimas. Tad apsilankykite mūsų parduotuvėje ir perkelkite šiuolaikines apšvietimo technologijas tiesiai į savo namus!