Staliniai šviestuvai

Pristatymas per 10-20 d.d.

92.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

137.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

185.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

172.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

58.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

47.15

Pristatymas per 10-20 d.d.

47.15

Pristatymas per 10-20 d.d.

39.90

Pristatymas per 10-20 d.d.

40.90

Pristatymas per 10-20 d.d.

40.90

Pristatymas per 10-20 d.d.

59.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

59.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

125.80

Pristatymas per 10-20 d.d.

186.30

Pristatymas per 10-20 d.d.

42.35

Pristatymas per 10-20 d.d.

46.50

Pristatymas per 10-20 d.d.

59.25

Pristatymas per 10-20 d.d.

71.35

Staliniai šviestuvai – pagrindinis darbo stalo akcentas

Staliniai šviestuvai – praktiška ir funkcionali apšvietimo priemonė, kuri padeda sukurti itin koncentruotos, kokybiškos šviesos efektą. Nors dažniausiai staliniai šviestuvai savo paskirtį atlieka darbo kambaryje, tačiau tokio tipo šviestuvai idealiai papildo ir naktinio ar kosmetinio staliuko komplektaciją. Funkcionalūs, išskirtinio dizaino staliniai šviestuvai yra ne tik patikimas bei kokybiškas šviesos šaltinis, bet ir itin originalus interjero akcentas, kuris reikšmingai patobulina bei pagyvina namų interjerą ar biuro erdves.

Stalinių šviestuvų asortimentas, kurį rasite mūsų parduotuvėje maloniai džiugina funkcionaliais sprendimais, unikaliomis dizaino idėjomis ir stilių įvairove. Modernaus, klasikinio, skandinaviško ar minimalistinio stiliaus staliniai pastatomi šviestuvai, kuriuos rasite Šviesos Centre nesudėtingai prisitaiko prie individualių poreikių ir skirtingų interjero sprendimų, todėl tinkamą variantą mūsų parduotuvėje suranda bet kurio stiliaus šalininkai.

Boho stiliaus gerbėjams neabejotinai patiks smėlio spalvos stalinis šviestuvas „Inga“ su ratano gaubtu, kuris puikiai prisiderina prie skirtingo stiliaus erdvių ir visada tampa pagrindiniu, dėmesį traukiančiu kambario akcentu. Matinės juodos spalvos, modernaus dizaino stalinis šviestuvas „Haley“ su integruotu baterijos įkrovikliu išmaniesiems telefonas – racionalus sprendimas klientams, kurie vertina išmanias bei novatoriškas apšvietimo idėjas. O stalinis LED šviestuvas „Curtis“  suteikia galimybę šviesos intensyvumą reguliuoti net 3 lygiais. Stalinis LED šviestuvas visada garantuoja optimalią šviesos sklaidą, todėl tokio tipo apšvietimo priemonė yra idealiai pritaikyta produktyvaus darbo poreikiams.

Būtent poreikiai ir yra esminė aplinkybė, į kurią reikėtų atsižvelgti ieškant stalinio šviestuvo. Trumpai apžvelkime, kokiomis taisyklėmis reikia vadovautis ieškant vienokio ar kitokio tipo stalinio šviestuvo? Ir kokios savybės turėtų lydėti kiekvieną, darbo poreikiams maksimaliai pritaikytą stalinę apšvietimo priemonę?

Kaip išsirinkti stalinį šviestuvą?

Kiekvienas stalinis šviestuvas pasižymi tik jam būdingais techniniais parametrais bei estetinėmis savybėmis. Viena stalinių šviestuvų rūšis sėkmingiau atlieka interjero puošmenos funkciją, o kita – savo pagrindinę, kokybiškos šviesos sklaidos užduotį. Todėl nusprendus įsigyti stalinį šviestuvą reikėtų objektyviai įvertinti estetines šviestuvo vertybes ir įdėmiai išnagrinėti jo technines savybes. Pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti yra:

  • Stalinio šviestuvo stilius. Norint džiaugtis ne tik funkcionalia apšvietimo priemone, bet ir vientisu bei harmoningu namų interjeru, tikrai reikėtų atsižvelgti į stalinio šviestuvo spalvą, formą bei kitus dizaino elementus. Tiek ant žemės pastatomi interjero šviestuvai, tiek staliniai šviestuvai ar visi kiti patalpose vyraujantys apšvietimo sprendimai turėtų būti panašaus stiliaus bei viena kitai neprieštaraujančios spalvinės gamos.
  • Stalinio šviestuvo tipas. Kiekvienas šviestuvo tipas reikalauja skirtingų šviestuvo laikymo sąlygų bei montavimo metodų. Vyrauja trys pagrindiniai stalinių šviestuvų tipai – ant stalo pastatomi šviestuvai, prie stalo tvirtinami ir prie stalo paviršiaus krašto montuojami staliniai šviestuvai. Skirtingi tipai diktuoja kardinaliai skirtingas šviestuvo laikymo bei montavimo taisykles, todėl į juos tikrai reikėtų atkreipti dėmesį.
  • Šviestuvo paskirtis. Kiekvienas šviestuvas yra pritaikytas skirtingiems tikslams. Stalinis LED šviestuvas suteikia gerokai patikimesnius šviesos sklaidos rodiklius, nei klasikinio stiliaus, ant stalo pastatomi interjero šviestuvai su uždengtu, įspūdingai atrodančiu gaubtu. O mediniai staliniai šviestuvai patalpoms suteikia gerokai daugiau estetinių vertybių, bei puikiai šviesą transliuojantys, klasikinio tipo staliniai darbo šviestuvai su lanksčiu, niekuo neišsiskiriančiu metaliniu korpusu.
  • Šviestuvo lemputės tipą. Nors staliniai šviestuvai su halogeninėmis arba kaitrinėmis lemputėmis vis dar yra pakankamai populiarūs, tačiau šiais laikais apšvietimo priemonių rinka tikrai demonstruoja akivaizdžią pažangą ir suteikia vis daugiau stalinių šviestuvų su LED apšvietimu pasirinkimo galimybių. Bet kuris stalinis LED šviestuvas savo ilgaamžiškumo bei taupumo atžvilgiu gerokai lenkia senesnės kartos apšvietimo priemones su kaitrinėmis ar halogeninėmis lemputės, todėl šiam pasirinkimui tikrai vertėtų skirti pirmenybę.

Šviesos Centre rasite pažangiausiomis šviestuvų gamybos technologijomis pagrįstą stalinių šviestuvų asortimentą, kuris nesudėtingai atskleidžia tiek funkcionalią, tiek estetišką šių stalinių apšvietimo priemonių pusę.

Staliniai darbo šviestuvai, ką reikėtų žinoti?

Jeigu stalinės apšvietimo priemonės pagalba norite pagerinti darbo prie rašomojo stalo kokybę bei našumą, tuomet tikrai reikėtų atsižvelgti į tam tikrus estetinius šviestuvo bruožus ir techninius parametrus. Pilnai šviesos šaltinį uždengiantis stalinio šviestuvo gaubtas ir stacionarus, visiškai nereguliuojamas apšvietimo priemonės korpusas – dažnai stalinius šviestuvus lydinčios savybės, kurios visiškai netinka staliniams darbo šviestuvams.

Darbo kambariui puikiai tinka inovatyvaus dizaino, puikiai šviesą transliuojantys staliniai LED šviestuvai. Taip pat darbo kambario ar biuro erdvėms puikiai tinka minimalistinio dizaino, metalinio reguliuojamo korpuso staliniai šviestuvai arba kiek unikalesnės, skandinaviško stiliaus stalinių darbo šviestuvų su nepermatomu stiklo gaubtu versijos.

Staliniai darbo šviestuvai, kuriuos rasite Šviesos Centro asortimente, atstovauja puikią šviestuvų kokybę visada garantuojantiems prekiniams ženklams, tokiems kaip Max Light, Rendl Light Studio, Argon ir kitiems, pasaulinį pripažinimą pelniusiems šviestuvų rinkos dalyviams. Savo klientams stengiamės pasiūlyti praktiškus apšvietimo priemonių sprendimus ir novatoriškas dizaino idėjas, kurias visada lydi patrauklus kainos ir kokybės santykis.