Sieniniai lauko šviestuvai

Pristatymas per 10-20 d.d.

23.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

23.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

22.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

35.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

100.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

100.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

61.00

Sieniniai lauko šviestuvai yra vieni populiariausių pasirinkimų, skirtų namo fasado, pavėsinės ar terasos apšvietimui. Gaminant laukui tinkamus LED sieninius lauko šviestuvus pasirūpinta, jog šie prietaisai sugebėtų atlaikyti ne tik karštį, šaltį, bet ir nuolatinę drėgmės kaitą. Kartu su šviestuvo informacija nurodoma ir apsaugos klasė IP, kuri nusako elektros įrenginio atsparumą tam tikriems aplinkos veiksniams bei daiktams. Rekomenduojame rinktis ne žemesnę nei IP44 apsaugos klasę turinčius šviestuvus.

Jei norite pasirūpinti tinkamu pastatų fasado apšvietimu lauke, tai bus ypač praktiškas bei naudingas pirkinys. LED sieniniai lauko šviestuvai ir fasado apšvietimas sunaudoja iki 80% mažiau elektros energijos lyginant su halogeniniu apšvietimu. Taip pat, ženkliai ilgesne naudojimo trukme.

Kaip išsirinkti sieninį lauko šviestuvą?

Ieškant sieninio lauko apšvietimo reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Pirma, lauko apšvietimas gali pagerinti kraštovaizdžio patrauklumą bei padėti sukurti saugesnį taką šeimos nariams ir svečiams. Pateikiame kelis naudingus patarimus, kaip išsirinkti sieninius lauko šviestuvus:

Atsparumo klasė

IP reiškia apsaugą nuo įsiskverbimo, o visi šviestuvai ir jų priedai yra vertinami pagal šią funkciją. IP reitingo skalė iš esmės reitinguoja šviesos šaltinį pagal tai, kaip efektyviai jis yra apsaugotas nuo išorinių elementų, tokių kaip skysčiai ar kietieji objektai, o tai lemia, kur galima montuoti Jūsų pasirinktą šviestuvą ir kiek atsparus yra drėgmei ar išorinei jėgai.

IP įvertinimas nurodomas inicialais „IP“, po kurio eina du skaitmenys. Pirmasis skaitmuo rodo apsaugos nuo kietų objektų lygį, kurį turi konkretus šviesos šaltinis, o antrasis skaitmuo nurodo šviesos atsparumą vandeniui. Kuo didesni skaitmenys, tuo didesnė šviesos šaltinio apsauga. Abu skaitmenys yra svarbūs lauko apšvietimui, todėl renkantis apšvietimą turėsite atsižvelgti į abu.

Taigi, pavyzdžiui, standartinis sieninis lauko šviestuvas turi būti pakankamai apsaugotas nuo fizinės jėgos ir vidutinio sąlyčio su vandeniu. Priešingai, baseino šviestuvas turi būti apsaugotas nuo visiško panardinimo, tačiau mažai tikėtina, kad jie turės sąlytį su aštriais daiktais.

Jei ieškote standartinių sieninių lauko šviestuvų turėtumėte siekti, kad minimalus apsaugos įvertinimas būtų IP44 ar aukštesnis. „4“ įvertinimas užtikrins, kad šviestuvas bus apsaugotas nuo lietaus ir stipraus vandens sąlyčio.

Šviestuvo matmenys

Kaip išsirinkti tinkamo dydžio išorinį šviestuvą? Sieninio lauko šviestuvo dydis priklauso nuo to kokią dalį norite apšviesti ir kokiu tankumu tie šviestuvai bus išdėstyti. Todėl tokie šviestuvai turėtų būti ne tik gražūs, bet ir funkcionalūs!

Šviesos centro el. parduotuvėje galite rasti įvairių matmenų sieninius lauko šviestuvus bei sieninius LED šviestuvus. Pavyzdžiui, Dante sieninis lauko šviestuvas 15x7x6 cm; Viano sieninis lauko šviestuvas 15x15x5 cm arba Olona Antracito sieninis lauko šviestuvas plotis – 11 cm ir aukštis 29 cm.

Šviestuvai ir namų dizainas

Jau minėjome, kad išorinis apšvietimas atgaivina fasadus ir lauko erdves. Nesvarbu, ar naudojate šviestuvus saugumui, kraštovaizdžiui ar dramatiškam efektui.

Pagrindinis atspirties taškas svarstant apie sieninį lauko apšvietimą yra nustatyti pagrindinį dizaino tikslą: ar tikitės pabrėžti pagrindines savybes, pridėti dramatiškumo į paprastai neišsiskiriančius paviršius ar tiesiog sukurti jaukią atmosferą?

Taip pat galite pabrėžti pastato architektūrines ypatybes, ir atkreipti dėmesį į sodinukus. Nuo objektų apšvietimo, užtikrinančio saugumą, iki aplinkos šviesos styginių, skirtų tobulam vakarėliui lauke, pirmiausia nustatykite norimas naudoti lauko erdves, o tada raskite sprendimus kiekvienai sričiai.

Be to, kurdami apšvietimo planą, turėtumėte suprasti pagrindinius šviestuvų tipus. Galiausiai turėtumėte apsvarstyti saugumą, priežiūrą ir jų dizainą derinant prie namo fasado. Rinkitės iš tokių sieninių lauko šviestuvų:

Klasikiniai sieniniai lauko šviestuvai. Tokie šviestuvai pasižymi klasikine forma, kuri suteikia papildomo žavesio bei apgaubia kiemą ir patį namą jaukia šviesa.

Modernūs sieniniai lauko šviestuvai. Dažniausiai tokie šviestuvai turi klasikinių, bet modernių elementų, kurie puikiai tinka tiek prie šiuolaikinių namų fasadų ir klasikinių namų fasadų.

Minimalistiniai sieniniai lauko šviestuvai. Toks šviestuvų tipas turi ne tokias išraiškingas formas ar linijas, todėl tokio dizaino šviestuvus yra lengva pritaikyti pagal Jūsų poreikius, pavyzdžiui, nukreipti sieninį lauko šviestuvą tam tikra puse, kad apšviestų skirtingas zonas.

Sieniniai lauko šviestuvai su judesio davikliu

Sieniniai lauko šviestuvai su judesio davikliu yra puikus sprendimas bet kuriems namams. Tokie šviestuvai nereikalauja priežiūros, užtikrina apšvietimą bet kuriuo tamsiu paros metu, bei taupo energija veikdami tik tuomet, kai to reikia. Šie žibintai įsijungia automatiškai, kai jaučia judėjimą, suteikia saugumo jausmą ir padidina saugumą jūsų namuose.

Norėdami rasti geriausius lauko judesio jutiklio šviestuvus savo erdvei, Šviesos centras siūlo įvairius pasirinkimus, atsižvelgiant į kiekvieno pasirinkimo aptikimo diapazoną, šviesos spindulių aptikimo kampą, maitinimo šaltinį ir liumenus. Sieninis LED šviestuvas suteikia daug šviesos ir galimybę pritaikyti funkcijas, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius.

Pavyzdžiui, sieninis lauko šviestuvas Neko – modernaus stiliaus sieninis lauko šviestuvas. Šiame šviestuve jau yra integruotas LED, kuris veikia su saulės baterijomis. Taip pat šviestuvas turi integruota judesio daviklį. Dėl šio privalumo šviestuvą galima montuoti įvairiose vietose, kur tam tikru metu yra reikalingas apšvietimas. Šis šviestuvas turi IP44 apsaugos indeksą, kuris apsaugo nuo drėgmės.