Įsmeigiami lauko šviestuvai (51)

Lauko šviestuvai su judesio davikliu (79)

Lauko šviestuvai su saulės baterija (20)

Povandeniniai šviestuvai (17)

Lauko toršerai (13)

Lauko girliandos (27)

Įmontuojami lauko šviestuvai (112)

Pakabinami lauko šviestuvai (19)

Staliniai lauko šviestuvai (61)

Grindinio šviestuvai (40)

LED lauko prožektoriai (64)

LED trinkelės (16)

Lubiniai lauko šviestuvai (219)

Sieniniai lauko šviestuvai (801)

Sodo ir takelių šviestuvai (246)

Lauko LED apšvietimas

Pristatymas per 10-20 d.d.

23.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

23.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

22.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

35.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

50.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

100.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

100.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

61.00

Lauko šviestuvai

Svarstote savo namuose įsirengti lauko apšvietimą, bet nesate tikri nuo ko pradėti ar kokius lauko šviestuvus pasirinkti? Nors tai gali būti painus procesas, siūlome apsvarstyti keletą paprastų dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti planuojant lauko apšvietimo sistemą.

Pirminis žingsnis nuo ko reikėtų pradėti, yra Jūsų prioritetai, kuriuos keliate lauko apšvietimui. Žinoma, Jūsų valdose yra ne viena į akį krentanti zona, kurios bendrą estetinį vaizdą ženkliai pagerina skoningai išdėstytas lauko apšvietimas – tai takeliai, laiptai, įėjimai ar įvažiavimas į Jūsų kiemą.

Lauko teritorijos apšvietimas tikrai neapsiriboja aukščiau išvardintomis zonomis – Jūsų kieme tikrai galima rasti nemažai elementų, kurių apšvietimas pasitelkiant į  pagalbą įvairius lauko šviestuvus dar labiau pagerins bendrą teritorijos vaizdą. Siekiant geriausio rezultato, parengėme Jums keletą patarimų, kaip įvairūs lauko šviestuvai gali pakeisti Jūsų aplinką. Žemiau apžvelgsime šiuos teritorijos apšvietimo metodus:

Lauko girliandos

Apšviesti lauko erdvę kartais gali būti sudėtinga, nes yra sunku išsirinkti funkcionalų šviesos šaltinį, kuris sukurtų jaukią ir malonią atmosferą. Dabar tai galite padaryti naudomi lauko girliandas.

Lauko girliandos, tai universalus lauko apšvietimo sprendimas, suteikiantis funkcionaliai matomą šviesą, taip pat tenkina Jūsų poreikį estetiškos aplinkos bei jaukumo sukūrimui. Šį lauko aplinkos apšvietimo būdą galima panaudoti skirtingais metų laikais, pavyzdžiui, per Kalėdas, kai puošiate aplinką norėdami sukurti šventinę nuotaiką, arba vasaros sezono metu, kai didžiąją laiko dalį praleidžiate lauko terasoje.

Lauko girliandos yra gaminamos iš įvairaus stiliaus, skirtingų formų lempučių, kurios sukuria norimą efektą Jūsų pasirinktoje erdvėje. Šiomis girliandomis galite apraizgyti pavėsinės stogą, ištiesti nuo namo iki kito pastato esančio Jūsų teritorijoje, aukštesnio augalo, ar tvoros.

Kadangi lauko girliandos yra universalus apšvietimo būdas, jis puikiai tiks ne tik privačių kiemų apšvietimui, bet ir komercinės aplinkos, pavyzdžiui, kavinės, apšvietimui. Taip sukuriant jaukią ir malonią atmosferą.

Pastatomi lauko šviestuvai

Bene vienas populiariausių būdų apšviesti aplinką, takelį ar kitus praėjimus, yra naudojant pastatomus lauko šviestuvus. Dažniausiai tokie šviestuvai turi stulpelį su cilindru. Viršutinės kepurės viduje yra lemputė, kuri skleidžia šviesą žemyn ant praėjimo.

Nors anksčiau minėtas pastatomų lauko šviestuvų tipas yra populiarus, dabar dažniau pasitaiko minimalistinio dizaino pastatomi šviestuvai, kurie puikiai atlieka savo funkcijas.

Dar vienas pastatomų lauko šviestuvų privalumų yra tas, kad galite juos statyti ant įvairių grindinių paviršių, pavyzdžiui, trinkelių. Jei tokį šviestuvą norite montuoti gėlyne, gali rinktis ir įsmeigiamus lauko šviestuvus, kurie puikiai apšvies Jūsų norimą vietą. Tokie šviestuvai gali būti integruoti su LED apšvietimu arba standartinio lizdo įsukamomis lemputėmis.

Jei nežinote kaip išdėlioti pastatomus lauko šviestuvus savo aplinkoje, galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie išklausę Jūsų norus, sudelios atitinkamą planą. Tokie lauko šviestuvai bus išdėstyti strategiškai, kad apšviestų pakankamai tako arba gėlyno.

Sieniniai lauko šviestuvai

Vizualinis patrauklumas yra plati sąvoka, nes priklausomai nuo architektūros ir aplinkos, galite rinktis iš kelių lauko apšvietimo metodų tipų. Jei norite savo aplinkoje sukurti jaukesnę atmosferą bei paryškinti pagrindinius elementus, tai puikiai tam tinka sieniniai lauko šviestuvai.

Sieniniai lauko šviestuvai – universalus pasirinkimas, kuris skirtas namo fasado, pavėsinės ar terasos apšvietimui. Sieniniai lauko šviestuvai yra gaminami taip, jog jie galėtų atlaikyti karštį, šaltį bei drėgmę.

Tokie lauko šviestuvai užtikrina saugumą ir tinkamą atmosferą, todėl dažniausiai yra gaminami LED sieniniai lauko šviestuvai. LED tipo apšvietimas yra nebrangus ir ekologiškas būdas pagyvinti namus ar biurus. Tokių lauko šviestuvų pagrindinis skiriamasis bruožas yra efektyvumas, ilgaamžiškumas ir universalumas.

Kaip minėjome, sieniniai šviestuvai suteikia vizualinio patrauklumo, bet be šio aspekto dar yra ir funkcionalumas. Jei sieninius šviestuvus montuosite prie namo įėjimo, garažo ar kitos vietos, jie suteiks Jums ir Jūsų svečiams lengvumo jausmą priėjus Jūsų namus ar biurą.

Lauko grindinio šviestuvai

Dar vienas labai paplitusių lauko aplinkos apšvietimo tipų, yra lauko grindinio šviestuvai. Tokie šviestuvai yra montuojami į grindinį. Šviesa sklindanti iš jų yra nukreipiama į viršų, kuris ne tik apšviečia takelį praėjimui, bet apšviečia  ir važiuojamąją kelio dalį.

Grindinio lauko šviestuvus galima naudoti ne tik privačiose teritorijose, tai puikiai tinka apšviesti pėsčiųjų takus, įmonių automobilių aikšteles ar kitas vietas. Dar viena iš populiarių vietų, tokių lauko šviestuvų įrengimui, yra laiptai.

Grindinio šviestuvai laiptams suteikia saugumo ir funkcionalumo. Dažniausiai pasitaikantys grindinio lauko šviestuvai yra LED trinkelės, kurios ne tik šviečia, bet yra itin patvarios ir skleidžia šilumą.

Dar vienas iš būdų įrengti grindinio lauko šviestuvus yra aplink baseiną. Lauko šviestuvų įrengimas aplink baseino perimetrą yra puikus būdas suteikti funkcionalumo, šviesos, bet ir apsaugoti nuo nelaimingų atsitikimų tamsiuoju paros metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Kaip įrengti lauko šviestuvus?

Lauko šviestuvų įrengimas priklauso nuo montavimo vietos, šviestuvo tipo ar kitų veiksnių. Šviesos centras projektuoja ir montuoja lauko šviestuvų įrengimą prekybinėms, gamybinėms patalpoms, biurams, viešbučiams, restoranams ir privatiems namams.

  1. Kokia yra rekomenduojama šviestuvų klasė lauko sąlygomis?

Rekomenduojama rinktis lauko šviestuvus, kurie yra IP44/45 ar aukštesnės atsparumo klasės. Šviesos centras el. parduotuvėje rasite platų pasirinkimą lauko šviestuvų įvairioms Jūsų erdvėms.