Pakabinami lauko šviestuvai

Pristatymas per 10-20 d.d.

63.75

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €229.15.Current price is: €206.24.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €199.27.Current price is: €179.34.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €189.30.Current price is: €170.37.

Kas yra pakabinami lauko šviestuvai?

Pakabinami lauko šviestuvai – tai šviestuvai, pritaikyti naudoti lauke, esant įvairioms oro sąlygoms ir aplinkos dirgikliams. Šie šviestuvai, taip pat kaip ir pakabinami vidaus šviestuvai, yra kabinami ant lubų ir gali pasitarnauti ne tik kaip šviesos šaltinis, bet ir svarbi eksterjero detalė. Jeigu savo nuosavame sklype nusprendėte įsirengti terasą, kuri leis vasaros ar net ankstyvo pavasario vakarus praleisti gryname ore, tuomet greičiausiai pagalvosite ir apie tam tinkamiausią apšvietimo sprendimą. Šiandien apšvietimo sprendimų lauko erdvėms siūloma nemažai, o pakabinami lauko šviestuvai išlieka tam tikra klasika, kuri labiau nei bet kokie kiti šviestuvai geba sukurti namų jaukumo pojūtį, net kai esate lauke.

 

Kuo pakabinami lauko šviestuvai skiriasi nuo kitų šviestuvų?

Iš pažiūros, pakabinami lauko šviestuvai nuo pakabinamų vidaus šviestuvų skiriasi nedaug – ir tai yra jų didžiausias pliusas. Jeigu savo namų interjere pamėgote klasikinius ar modernius pakabinamus šviestuvus dėl jų subtilumo ir suteikiamo darnos pojūčio, tuomet pakabinami lauko šviestuvai padės išlaikyti stiliaus nuoseklumą ir harmoniją net lauko erdvėje. Šių šviestuvų dėka terasa gali tapti lyg dar vienas nedidelis kambarėlis, kuriame jei ne saulėlydis tolumoje, tai šviestuvas virš stalo ar lauko krėslų suteiks puikų vaizdą ir namų interjero išbaigtumą.

 

Kur gali būti naudojami pakabinami lauko šviestuvai?

Pakabinamas lauko šviestuvas gali būti pritaikomas įvairiose namų, biuro ar pramoninėse erdvėse. Modernus šviestuvų dizainas derės daugelyje patalpų, nes yra subtilus, neiššaukiantis, tačiau unikalus savo minimalistiniu įvaizdžiu. Toks šviestuvas ypač tiks uždaroje ar atviroje namų terasoje, o taip pat ir smagiai įsilies į šiuolaikinio biuro poilsio ar valgomojo zoną. Dėl išskirtinio dizaino, pakabinamas lauko šviestuvas „Brenta Rusty“ yra ypač tinkamas tvirtinti net prie aukštų lubų (šviestuvo kabinimo laido ilgis siekia 120 cm), kadangi taip atsiskleidžia jo detalių grožis. Lauko šviestuvai bus naudingi barų ar kitų maitinimo įstaigų dizaine, lauko ar vidaus erdvėje, nes yra kur kas atsparesni įvairiems dirgikliams nei įprasti vidaus šviestuvai.

 

Kaip išsirinkti tinkamą pakabinamą lauko šviestuvą?

Rinkdamiesi jūsų namų ar pramoninei erdvei tinkamiausią šviestuvą, pasidomėkite jo techninėmis savybėmis ir pritaikomumo principais. Lauko šviestuvai pasižymi keliomis specifinėmis bei universaliomis savybėmis, kurias vertėtų įvertinti prieš įsigyjant šviestuvą.

  • Atsparumo klasė. Atsparumo klasės rodiklis nurodo šviestuvo pritaikomumą naudojimui lauko erdvėje, o tai – bene svarbiausias kriterijus renkantis lauko šviestuvą. Atviroje erdvėje kabantis šviestuvas yra nuolatos veikiamas dulkių, rasos, sniego, lietaus bei įvairių oro temperatūros pokyčių, tad toks šviestuvas turi pasižymėti sandariu dizainu, nerūdijančiomis gamybinėmis medžiagomis bei ilgaamžiškumu. Kadangi pakabinami lauko šviestuvai yra tvirtinami prie tam tikrą apsaugą suteikiančio stogo ar užuovėjos ir tik dalinai yra veikiami lauko sąlygų, jų atsparumo klasė įprastai yra vidutinė, taigi IP44 (pirmasis rodiklio skaičius nurodo prietaiso atsparumą kietosioms dalelėms, o antrasis – skysčių patekimui).
  • Paskirtis. Renkantis šviestuvą visuomet verta apgalvoti jo paskirtį, taigi vietą / patalpą bei apšvietimo lūkesčius. Jeigu terasoje kabinamas šviestuvas yra daugiau dekoratyvinis elementas, o norimas apšvietimas – lengvas ir atpalaiduojantis, tuomet šviestuvas neturi būti didelis ir ypač galingas. Visgi jei lauko šviestuvas bus kabinamas garaže ar dirbtuvėse, kur dažniau prireikia kruopščiam darbui palankaus apšvietimo – rinkitės vieną ar kelis galingesnius šviestuvus.
  • Šviestuvo įvaizdis turi nemenką reikšmę bendram namo eksterjerui bei interjerui. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, lauko šviestuvas gali būti daugiau ar mažiau svarbus akcentas jūsų erdvių stiliaus išpildyme. Rinkitės iš skirtingų dizainų, spalvų bei gamyklinių medžiagų.
  • Lubų aukštis. Kaip jau minėjome, pakabinami lauko šviestuvai turi privalumą, kurį bet kokiu atveju galėsite išnaudoti savo naudai: šviestuvas gali būti beveik nepastebimas arba atvirkščiai – iškart dėmesį patraukianti interjero detalė. Jeigu lubos įprasto aukščio, šviestuvas gali kabėti kiek aukščiau arba patogiame aukštyje virš stalo, tuo tarpu esant aukštesnėms luboms šviestuvas gali atsiskleisti visu grožiu ir kabėti ant ilgesnio laido / grandinės. Įvertinti patalpos aukštį svarbu ne tik dėl bendro šviestuvo įvaizdžio patalpoje ar lauko erdvėje, bet ir dėl šviestuvo pritaikomumo – šviestuvas neturėtų tapti kliūtimi praeiti ar atsistoti nuo stalo.
  • Šviesos spalva ir intensyvumas. Naudodami skirtingas LED lemputes, galite keisti ne tik savo šviestuvo įvaizdį, bet ir bendrą apšviečiamos erdvės atmosferą. Šiuolaikinės LED lemputės pasižymi tiek skirtingomis šviesos spalvomis, tiek jų intensyvumu. Šviesos srautas, taigi intensyvumas, priklausys nuo lemputės liumenų skaičiaus – kuo didesnis skaičius, tuo ryškesnė šviesa. Atminkite, jog esant aukštesnėms luboms, gali prireikti rinktis didesnio intensyvumo šviesą suteikiančias LED lemputes. Šviesos spalva gali būti šiltai balta, neutrali balta arba šaltai balta, tačiau atpalaiduojančiai nuteikiančioms erdvėms rekomenduojame rinktis šiltesnės šviesos temperatūros variantą.
  • Dimeriavimas. Priklausomai nuo LED lempučių tipo, savo šviestuvo šviesos spalvas ar šviesos srauto intensyvumą galite valdyti išmaniuoju nuotoliniu būdu – išmaniąja mobiliąja programėle „Spectrum Smart“ arba namų sistemomis „Amazon‘s Alexa“ bei „Google Assistant“ . Dimeriuojamos LED lemputės suteikia didesnes galimybes kontroliuoti ir keisti patalpų ar erdvių apšvietimą bei jo kuriamą nuotaiką.

 

Jeigu nerandate ko ieškojote arba turite klausimų apie unikalius apšvietimo sprendimus, apsilankykite mūsų internetinėje arba fizinėje parduotuvėje „Šviesos centras“ ir mūsų ekspertai rekomenduos jums tinkamiausius sprendimus.