Rodoma 1–44 iš 54

LED panelių pagrindinė savybė, kodėl jos tokios paklausios – jų praktiškumas. Skirtingai nei dideli, sudėtingų formų pakabinami šviestuvai, LED panelės nereikalauja rimtesnės priežiūros, nėra „dulkių kaupikliai“. Tai taupus ir ilgaamžis apšvietimo sprendimas, kurio panaudojimo galimybės yra itin plačios: namų, viešbučių, vitrinų, parodų salių, ofisų ir kitų patalpų apšvietimas.

LED panelės lenkia daugumą panašaus dydžio šviestuvų savo apšvietimo efektyvumu ir ženkliai mažesniu energijos suvartojimu. O šviesos spalvos, galios, formų, panelių spalvos ir montavimo galimybių pasirinkimas suteikia papildomo lankstumo ir pranašumo lyginant su kitais šviestuvais, nes visada galėsite surasti savo poreikius atitinkančią panelę!

LED paneles galite montuoti į gipso, įtempiamas ar pakabinamas Armstrong tipo lubas, arba montuoti išoriškai. Dėl itin mažų montavimo matmenų, jas be vargo įmontuosite ten, kur kitų šviestuvų montavimo galimybės itin ribotos. Kaip ir daugumai LED šviestuvų, joms taikomos gamintojų garantijos nuo 2 iki 5 metų.