Baltos šviesos LED juostos

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €7.80.Current price is: €7.02.

Pristatymas per 10-20 d.d.

1.50

Pristatymas per 10-20 d.d.

1.13

Pristatymas per 10-20 d.d.

2.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

0.88

Pristatymas per 10-20 d.d.

1.50

Pristatymas per 10-20 d.d.

1.13

Pristatymas per 10-20 d.d.

2.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

0.88

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €7.35.Current price is: €6.61.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €7.80.Current price is: €7.02.

10 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €15.00.Current price is: €10.50.

2 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €60.00.Current price is: €36.00.

10 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €15.00.Current price is: €12.00.

1 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €17.00.Current price is: €13.60.

3 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €15.00.Current price is: €12.00.

7 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €4.60.Current price is: €3.22.

LED juostos – apšvietimo sprendimas, suteikiantis galimybę formuoti netradicinį, unikalų apšvietimą bet kokios paskirties patalpoje ar lauko erdvėje. Pasitelkiant šiuos, universalumu išsiskiriančius apšvietimo elementus, sėkmingai galima suformuoti tiek pagrindinį, tiek papildomą apšvietimą. LED juostos sandarą sudaro daugybė atskirų šviesos diodų, sumontuotų ant plonos, lanksčios juostos. Kaip tik todėl, tokio tipo apšvietimo priemonę nesudėtingai galima integruoti ne tik lubose, bet ir labai siaurose, sunkiai pasiekiamose terpėse, kuriose nebūtų įmanoma sumontuoti jokios kitos apšvietimo priemonės. LED juostų apšvietimo sistema neretai integruojama virtuvinių baldų komplektuose, laiptų pakopose, spintose ir pan.

Šviesos diodų juostos taip pat džiugina itin kontrastinga spalvų palete. Saugiausi ir bene populiariausi pasirinkimai – šiltos, šaltos arba neutralios baltos šviesos juostos. Baltos LED juostos puikiai atlieka šviesos sklaidos funkciją ir nepriekaištingai prisiderina prie kitų, patalpoje jau vyraujančių apšvietimo sprendimų. Vis tik, norint įgyvendinti itin išskirtinius apšvietimo projektus, kartais pasirenkama ir LED spalvota juosta arba LED juostos keičiančios spalvą. Kai kurie spalvotų LED juostų modeliai yra papildyti ir spalvos keitimo funkcija. Spalvota LED juosta su pulteliu – palankus sprendimas atvejais, kai norima turėti kintantį, vis kitą atmosferą patalpoje formuojantį apšvietimą. Mūsų parduotuvėje kiekvieno kliento laukia itin plati LED juostų įvairovė. Kontrastingame asortimente galima rasti ne tik įvairiais atspalviais, bet ir itin skirtingomis techninėmis savybėmis išsiskiriančias šviesos diodų juostas, kurias nesudėtingai galima pritaikyti vidaus patalpoms, pastatų perimetriniam apšvietimui, reklamos gamybai ir visiems kitiems apšvietimo tikslams. Kviečiame užsukti ir išsirinkti Jūsų poreikius pateisinantį variantą.

 

Kaip išsirinkti tinkamą baltos spalvos LED juostą?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog visos šviesos diodų juostos yra vienodos, tačiau taip tikrai nėra. Skiriasi ne tik jų atspalviai, bet ir įvairios techninės charakteristikos. Tam tikri LED juostų parametrai aiškiai nubrėžia šių apšvietimo priemonių panaudojimo ribas, todėl šiuos apšvietimo elementus reikia rinktis pakankamai atsakingai. Esminiai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis baltos spalvos LED juostas yra:

  • Diodų skaičius. LED juostos savo komplektacijoje gali turėti skirtingą kiekį diodų. Nuo to, koks diodų skaičius bus viename juostos metre, priklauso galutinis šviesos rezultatas ir jos kokybė. Juostos, turinčios didesnį diodų kiekį, šviesą transliuoja intensyviau ir tolygiau.
  • Šviesos atspalvis. Renkantis tokio tipo apšvietimo priemonę, labai svarbu pasirinkti tinkamą, baltos spalvos temperatūrą. Ji yra išreiškiama kelvinais (k). Mažiau kelvinų turintys diodai suteikia šiltesnį baltos spalvos toną, transliuoja jaukią, gelsvą atspalvį turinčią šviesą. Analogiškai, daugiau kelvinų turintys diodai transliuoja šaltai baltą spalvą, kuri sukuria beveik melsvos spalvos efektą.
  • Galia. Laiptų pakopoms, virtuvės darbastaliui, meno kūriniams ir kitam akcentiniam apšvietimui nereikėtų rinktis labai galingų juostelių. Tokiam apšvietimui tikrai pakanka 3W – 5W galingumo juostų. Jeigu juostomis planuojama kurti pagrindinę apšvietimo sistemą arba apšviesti didesnes nišas, tuomet reikėtų rinktis ne mažesnio nei 12W galingumo juostą.
  • Atsparumas drėgmei. Ne visos LED juostos yra pritaikytos laukui ar drėgnoms patalpoms. Jeigu juostos bus montuojamos patalpoje, kurioje susiduriama su didele drėgmės rizika, pavyzdžiui, vonios kambaryje, tuomet reikėtų rinktis silikonu padengtas, hermetines juosteles. Tokios juostelės turėtų būti naudojamos ir lauko sąlygomis. Juostelės atsparumą drėgmei nurodo IP rodiklis. Kuo aukštesnis IP – tuo didesnis juostos atsparumas drėgmei bei dulkėms.
  • Juostos matmenys. Jeigu juostą planuojate montuoti itin siauroje terpėje, labai svarbu atkreipti dėmesį į juostelės plotį bei storį. Taip pat, atsižvelgiant į darbų mastą, svarbu pasirinkti optimalų juostelės ilgį.

Renkantis šviesos diodų juosteles, derėtų vadovautis ne tik šiais kriterijais. Tiek renkantis šią, tiek bet kurią kitą apšvietimo priemonę, reikėtų atkreipti dėmesį ir į jos įtampos rodiklius, veikimo principą, gamintoją, vidutinę eksploatavimo trukmę ir pan. Jeigu nesate tikri dėl savo pasirinkimo, visada rekomenduojame pasikonsultuoti su Šviesos Centro specialistais, kurie tikrai padės priimti visapusiškai Jūsų poreikius pateisinantį sprendimą. Mūsų parduotuvėje klientų laukia ne tik profesionalios konsultacijos, bet ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančios LED juostos. Vienas iš pavyzdžių – 230V LED juosta NEON FLEX IP65. Šiltai balto atspalvio juosta atitinka aukštą, IP65 atsparumo klasę, todėl šį modelį galima naudoti labai plačiai. Itin paprastai, tiesiai į 230V tinklą, per specialų pajungimo kabelį jungiama juosta sėkmingai gali būti naudojama gyvenamųjų namų, ofisų apšvietimui, reklamos gamybai bei kitoms pramoninėms reikmėms. Mūsų asortimente rasite tik rinkoje įsitvirtinusių LED juostų gamintojų produkciją, pagrįstą ne tik puikia kokybe, bet ir optimalia kaina.

 

LED juostų priedai

Norint džiaugtis funkcionaliu ir moderniu šviesos diodų juostų apšvietimu, reikia įsigyti ne tik pačias šviesos diodų juostas, bet ir specialius, apšvietimo sistemos montavimui reikalingus priedus. LED juostų komplektaciją įprastai sudaro tik lanksti juosta ir prie jos pritvirtinti šviesos diodai. Kitus, šios sistemos funkcionavimui būtinus komponentus, reikia įsigyti papildomai. Formuojant LED juostų apšvietimą, neabejotinai pravers šie priedai:

  • Specialios jungtys. Šviesos diodų juostos yra parduodamos metrais. Norint sujungti atskiras juosteles, reikia įsigyti specialius juostų sujungimus. Atsižvelgiant į individualią montavimo situaciją, kartais reikia įsigyti ir kampinius juostų sujungimus.
  • Jeigu juostos nebus slepiamos tam tikroje terpėje, tarkim laiptų pakopose, tuomet reikia įsigyti ir juostelėms skirtus rėmus, kitaip vadinamus profilius. LED juostų profiliai ne tik suteikia gražesnį estetinį vaizdą, bet ir užtikrina juostų stabilumą, tolygumą.
  • Įsigijus LED juosteles, kurių komplektacijoje nėra jokio maitinimo šaltinio, reikia pasirūpinti ir transformatoriumi. Svarbu pasirinkti juostelių galiai ir įtampai pritaikytus transformatorius. Kitu atveju – jie gali perkaisti.

LED juostos yra labai plačiai pritaikoma ir įvairiomis sąlygomis naudojama apšvietimo sistema. Siekiant efektyvaus tokios sistemos veikimo ir ilgaamžiškumo, reikia pasirinkti konkrečioms juostelėms maksimaliai pritaikytas jungtis, laidus, kabelius ir kitus priedus. Jeigu vidaus patalpose, pastato išorėje ar bet kurioje kitoje vietoje planuojate įdiegti šviesos diodų juostelių apšvietimą, visada pasikonsultuokite su šiomis juostelėmis prekiaujančiais specialistais, kurie padės pasirinkti reikiamus priedus ir suformuos idealiai individualiai situacijai pritaikytą apšvietimo sistemos komplektaciją.