Neradote el. parduotuvėje?

Galite rinktis ir užsisakyti iš daugiau 50000+ apšvietimo produktų daugiau nei 50 gamintojų asortimente naujausiuose kataloguose.

Užklausas siųskite: [email protected] // išankstiniams užsakymams papildomos nuolaidos!

Teikiant užklausą prašome nurodyti gamintojo pavadinimą, produkto pavadinimą ir gamintojo produkto kodą

 

Azzardo

Azzardo Design, Slovakija

Azzardo – itin platų dekoratyvinių ir techninių šviestuvų asortimentą turinti Slovakijos įmonė, garsėjanti išskirtiniais dizaino sprendimais.

Pristatymas per 10-20 d.d.

ACB Iluminacion

ACB Illumacion, Ispanija

ACB Iluminacion – platus modernaus ir klasikinio dizaino techninių šviestuvų asortimentas. Itin didelis lubinių šviestuvų ir plafonų pasirinkimas.

Pristatymas per 20-30 d.d.

 

Trio Lighting

Trio Lighting, Vokietija

Trio Lighting – įkurta 1991 metais, šiuo metu turi virš 200 darbuotojų ir yra viena lyderiaujančių Vokietijos šviestuvų gamintojų Europoje.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Aldex lighting lenkija

Aldex, Lenkija

Šeimos įmonė iš Lenkijos, kuri gamina ir projektuoja šviestuvus nuo 1981 m. Įmonės produktai – originalūs itin aukštos kokybės netradiciniai interjero šviestuvai.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Italux

Italux, Lenkija

Italux – vienas populiariausių Lenkijos šviestuvų gamintojų, išsiskiriantis plačiu šviestuvų asortimentu, patraukliomis kainomis ir naujausiomis apšvietimo tendencijomis.

Pristatymas per 7-14 d.d.

Rendl Light Studio

Rendl Light Studio, Čekija

Rendl Light Studio – įkurta 1990 metais, netruko tapti viena žinomiausių Čekijos šviestuvų gamintojų. Rendl ypatingą dėmesį skiria kokybei, funkcionalumui ir dizainui.

Pristatymas per 10-20 d.d.

1-Light, Kipras

1-Light gamintojo produktam atliekami visi bandymai, kurių reikalauja skirtingi apšvietimo standartai tarptautiniuose vandenyse. Visi gaminiai atitinka naujausius CE, RoHS ir EMC standartus

Pristatymas per 7-14 d.d.

Maxlight

Maxlight, Lenkija

Maxlight – ilgametę patirtį turinti Lenkijos klasikinio ir modernaus stiliaus šviestuvų gamintoja, garsėjanti netradiciniais dizainais, prabangiais ir itin kokybiškais produktais.

Pristatymas per 5-7 d.d.

Zambelis Graūikos gamintojas Lietuvoje Šviesos centras

Zambelis, Graikija

Zambelis – kelias dešimtos metų patirtį sukaupę modernais stiliaus šviestuvų gamintojas iš Graikijos, skiriantis ypatingą dėmesį kokybei ir komfortui. Gamintojo asortimente daug išskirtinių ir drasių šviestuvų modelių moderniam namų interjui.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Elstead Lighting

Elstead Lighting, Jungtinė Karalystė

Vienas didžiausių ir garsiausių Jungtinės Karalystės prabangių apšvietimo produktų gamintojų, kurio asortimente rasite visko ko reikią namų apšvietimui. Nuo sietynų, ventiliatorių iki dekoratyvinių lempučių.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Amplex

Amplex, Lenkija

Amplex – prabangių, išskirtinės išvaizdos šviestuvų gamintojas iš Lenkijos. Šio gamintojo šviestuvai pasižymi netradiciniais dizainais, nepriekaištinga kokybe ir dėmesiu detalėms.

Pristatymas per 14-20 d.d.

Gamintojas Faro

Faro, Ispanija

Faro Barcelona – originalūs itin aukštos kokybės interjero šviestuvai ir modernios magnetinės apšvietimo sistemos. Netradiciniai apšvietimo sprendimai erdvioms patalpoms.

Pristatymas per 14-20 d.d.

Sulion

Sulion, Ispanija

Ispanijos šviestuvų gamintojas pasižymintis inovatyviais apšvietimo sprendimais, plačiu asortimentu ir šviestuvais su ventiliatoriais.

Pristatymas per 20-30 d.d.

 

Spectrum Led

Spectrum LED, Lenkija

Lenkijos apšvietimo produktų gamintojų turintis daugiau nei 30 metų patirtį ir itin platų produktų asortimentu – nuo lempučių iki buitinių ir pramoninių šviestuvų.

Pristatymas per 7-14 d.d.

Prilux

Prilux, Ispanija

Šviestuvai ir apšvietimo sprendimai namams, laukui, pramonei ir komercinėms/prekybinėms patalpoms. Visi gamintojo šviestuvai pasižymi išskirtine kokybe ir efektyvumu.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Zamel

Zamel, Lenkija

Lenkijos apšvietimo produktų gamintojų turintis daugiau nei 30 metų patirtį ir itin platų produktų asortimentu – nuo lempučių iki buitinių ir pramoninių šviestuvų.

Pristatymas per 10-14 d.d.

Bruklux

Bruklux, Lenkija

Išskirtiniai gaminiai suteikiantys kiemui, takeliui ar įvažiavimui modernumo ir šiuolaikiškumo – ilgaamžės, įvairių formų iš šviesos spalvų LED trinkelės.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Daylight Italia

Daylight Italia, Italija

2015 metais įkurta italų LED apšvietimo įmonė, specializuojanti dekoratyvinio apšvietimo srityje. Ypač didelį dėmesį skirianti dekoratyvinių LED lempų ir jų priedų asortimentui.

Pristatymas per 14-25 d.d.

Mantra

Mantra, Ispanija

Ispanijos šviestuvų gamintojas pasižymintis inovatyviais apšvietimo sprendimais, plačiu išskirtinės išvaizdos šviestuvų asortimentu, kuriame itin daug dėmesio skiriama moderniems LED šviestuvams.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Ideal lux

Ideal Lux, Italija

Vienas žinomiausių Italijos šviestuvų gamintojas pasižymintis netradiciniais, išskirtinio dizaino ir kokybės apšvietimo sprendimais, plačiu ir įvairiapusišku vidaus interjero ir lauko šviestuvų asortimentu.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Artemide

Artemide, Italija

Viena garsiausių šviestuvų dizaino kompanijų pasaulyje, gaminanti nepaprastas šviesos sistemas su itališko dizaino dvasia. Artemide diktuoja dekoratyviųjų šviestuvų dizaino madas visam pasauliui.

Pristatymas per 14-25 d.d.

Nova Luce

Nova Luce, Graikija

Gamintojas iš Graikijos, pasižymintis dizaino ir produkcijos kokybe, pristatantis tiek klasikinius, tiek šiuolaikiškus šviestuvus. Gamintojo prioritetas – estetika ir patalpos transformacija, pasitelkiant šviestuvus bei šviesą.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Nowodvorski

Nowodvorski, Lenkija

Klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas iš Lenkijos, kurio platus asortimentas įtiks išrankiausiam skoniui. Estetika spinduliuojantys šviestuvai itin palankiomis kainomis.

Pristatymas per 7-14 d.d.

SLV Lighting

SLV Lighting, Vokietija

Daugiau nei 40 metų patirtį apšvietimo gamyboje skaičiuojanti Vokietijos įmonė, šiuo metu turinti padalinius net 38 valstybėse. SLV produktų asortimente rasite visus apšvietimo sprendimus.

Pristatymas per 5-10 d.d.

Sollux Lighting

Sollux, Lenkija

Itin platų šviestuvų asortimentą turintis gamintojas iš Lenkijos. Nuo itin modernių apšvietimo sprendimo iki klasikinių stiliaus šviestuvų išrankiausiems.

Pristatymas per 7-14 d.d.

 

Rabalux

Rabalux, Vengrija

Daugiau nei 24 metų dekoratyvinio apšvietimo srityje sukaupę Rabalux šiuo metu yra vieni populiariausių Vengrijos šviestuvų gamintojų, garsėjantys patraukliomis kainomis.

Pristatymas per 7-14 d.d.

 

Norlys

Norlys, Norvegija

Itin platų lauko šviestuvų ir apšvietimo sistemų asortimentą turintis gamintojas iš Norvegijos. Šio gamintojo produktai pažymi puikia kokybe ir patraukliomis kainomis.

Pristatymas per 10-14 d.d.

Egoluce

Egoluce, Italija

Itališkas kūrybiškumo tradicijas puoselėjantis gamintojas, kurio asortimente rasite tiek dekoratyvių ir techninių apšvietimo sprendimų, pasižyminčių nepriekaištinga kokybe.

Pristatymas per 10-20 d.d.

BD Lux

BD Lux, Lenkija

Techninio apšvietimo specialistai ir Lenkijos. Jų specializacija išskirtinių matmenų ir techninių charakteristikų modernūs šviestuvai itin erdvioms patalpoms.

Pristatymas per 14-25 d.d.

Loftlight

Loftlight, Lenkija

Lenkijos šviestuvų gamintojas pasižymintis unikaliais betono / gipso šviestuvais. Šie šviestuvai kuriami pagal naujausias šviestuvų madų tendencijas ir pasižymi išskirtine kokybe.

Pristatymas per 10-20 d.d.