Neradote el. parduotuvėje?

Galite rinktis ir užsisakyti iš daugiau 50000+ apšvietimo produktų daugiau nei 50 gamintojų asortimente naujausiuose kataloguose.

Užklausas siųskite: uzsakymai@sviesoscentras.lt // išankstiniams užsakymams papildomos nuolaidos!

Teikiant užklausą prašome nurodyti gamintojo pavadinimą, produkto pavadinimą ir gamintojo produkto kodą

 

Azzardo Design, Slovakija

Azzardo – itin platų dekoratyvinių ir techninių šviestuvų asortimentą turinti Slovakijos įmonė, garsėjanti išskirtiniais dizaino sprendimais.

Pristatymas per 10-20 d.d.

ACB Iluminacion

ACB Illumacion, Ispanija

ACB Iluminacion – platus modernaus ir klasikinio dizaino techninių šviestuvų asortimentas. Itin didelis lubinių šviestuvų ir plafonų pasirinkimas.

Pristatymas per 25-30 d.d.

Trio Lighting

Trio Lighting, Vokietija

Trio Lighting – įkurta 1991 metais, šiuo metu turi virš 200 darbuotojų ir yra viena lyderiaujančių Vokietijos šviestuvų gamintojų Europoje.

Pristatymas per 15-20 d.d.

Aldex lighting lenkija

Aldex, Lenkija

Šeimos įmonė iš Lenkijos, kuri gamina ir projektuoja šviestuvus nuo 1981 m. Įmonės produktai – originalūs itin aukštos kokybės netradiciniai interjero šviestuvai.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Italux, Lenkija

Italux – vienas populiariausių Lenkijos šviestuvų gamintojų, išsiskiriantis plačiu šviestuvų asortimentu, patraukliomis kainomis ir naujausiomis apšvietimo tendencijomis.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Rendl Light Studio

Rendl Light Studio, Čekija

Rendl Light Studio – įkurta 1990 metais, netruko tapti viena žinomiausių Čekijos šviestuvų gamintojų. Rendl ypatingą dėmesį skiria kokybei, funkcionalumui ir dizainui.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Gamintojai

1-Light, Kipras

1-Light gamintojo produktam atliekami visi bandymai, kurių reikalauja skirtingi apšvietimo standartai tarptautiniuose vandenyse. Visi gaminiai atitinka naujausius CE, RoHS ir EMC standartus

Pristatymas per 7-14 d.d.

Maxlight, Lenkija

Maxlight – ilgametę patirtį turinti Lenkijos klasikinio ir modernaus stiliaus šviestuvų gamintoja, garsėjanti netradiciniais dizainais, prabangiais ir itin kokybiškais produktais.

Pristatymas per 5-10 d.d.

Zambelis Graūikos gamintojas Lietuvoje Šviesos centras

Zambelis, Graikija

Zambelis – kelias dešimtos metų patirtį sukaupę modernais stiliaus šviestuvų gamintojas iš Graikijos, skiriantis ypatingą dėmesį kokybei ir komfortui. Gamintojo asortimente daug išskirtinių ir drasių šviestuvų modelių moderniam namų interjui.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Elstead Lighting

Elstead Lighting, Jungtinė Karalystė

Vienas didžiausių ir garsiausių Jungtinės Karalystės prabangių apšvietimo produktų gamintojų, kurio asortimente rasite visko ko reikią namų apšvietimui.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Sulion, Ispanija

Ispanijos šviestuvų gamintojas pasižymintis inovatyviais apšvietimo sprendimais, plačiu asortimentu ir šviestuvais su ventiliatoriais.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojas Faro

Faro, Ispanija

Faro Barcelona – Ispanų apšvietimo gamintojas pasižymintis originaliais, itin aukštos kokybės interjero šviestuvais ir magnetinėmis apšvietimo sistemomis. Netradiciniais apšvietimo sprendimais erdvioms patalpoms.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Amplex

Amplex, Lenkija

Amplex – išskirtinės išvaizdos šviestuvų gamintojas iš Lenkijos. Šio gamintojo šviestuvai pasižymi netradiciniais dizainais, nepriekaištinga kokybe ir dėmesiu detalėms.

Pristatymas per 14-20 d.d.

Spectrum LED, Lenkija

Lenkijos apšvietimo produktų gamintojų turintis daugiau nei 30 metų patirtį ir itin platų produktų asortimentu – nuo lempučių iki buitinių ir pramoninių šviestuvų.

Pristatymas per 7-14 d.d.

Prilux, Ispanija

Šviestuvai ir apšvietimo sprendimai namams, laukui, pramonei ir komercinėms/prekybinėms patalpoms. Visi gamintojo šviestuvai pasižymi išskirtine kokybe ir efektyvumu.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Optonica, Bulgarija

Vieną iš geriausių kainos ir kokybės santykį turinčių bėginių apšvietimo sistemų gamintojas iš Bulgarijos, kurio asortimente rasite viską funkciniam vidaus ir lauko apšvietimui.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Bruklux, Lenkija

Išskirtiniai gaminiai suteikiantys kiemui, takeliui ar įvažiavimui modernumo ir šiuolaikiškumo – ilgaamžės, atspario aplinkos poveikiui, įvairių formų iš šviesos spalvų LED trinkelės.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Daylight Italia, Italija

2015 metais įkurta italų LED apšvietimo įmonė, specializuojanti dekoratyvinio apšvietimo srityje. Ypač didelį dėmesį skirianti dekoratyvinių LED lempų ir jų priedų asortimentui.

Pristatymas per 15-30 d.d.

Petridis lighting

Petridis Lighting, Graikija

Daugiau nei 55 metus patirties skaičiuojant Graikijos apšvietimo produktų gamintoja įmonė, pasižyminti išskirtinai plačiu profesionalių ir architektūrinių šviestuvų asortimentu ir modifikacijų gausa.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Shilo

Shilo, Lenkija

Shilo – modernių ir minimalistinio dizaino apšvietimo produktų gamintojas iš Lenkijos, pasižymintis originaliais aukštos kokybės gaminiais, netradiciniais apšvietimo sprendimais vidaus ir lauko erdvėms.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Argon, Lenkija

Argon –  daugiau nei 20 metų patirtį sukaupęs modernių ir klasikinio dizaino apšvietimo produktų gamintojas iš Lenkijos, pasižymintis originaliais gaminiais su išskirtine spalvų palete.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Gamintojai

Kutek, Lenkija

Kutek – klasikinio dizaino apšvietimo produktų gamintojas iš Lenkijos, pasižymintis originaliais aukštos kokybės gaminiais, netradiciniais apšvietimo sprendimais vidaus erdvėms.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Gamintojai

Fan Europe, Italija

Daugiau nei 100 metų skaičiuojanti šeimos įmonė iš Italijos, pasižyminti originaliais aukštos kokybės gaminiais, netradiciniais apšvietimo sprendimais vidaus ir lauko erdvėms.

Pristatymas per 15-30 d.d.

Viokef

Viokef, Graikija

Nuo pat įkūrimo 1954 m. įmonė lyderiauja Graikijos apšvietimo pramonės priešakyje ir išsiskirdami kokybe, funkcionalumu ir dizaino sprendimais vidaus ir lauko erdvių apšvietimui.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Aromas del Campo, Ispanija

1986 metais Valencijoje įkurta įmonė savo veiklą pradėjo kaip puodų ir aromatinių produktų gamintoja. Iš mažų stiklinių lempų, prikrautų džiovintų žiedų, prekės ženklas išsivystė į gerai žinomą prabangių šviestuvų prekės ženklą, garsėjantį išskirtinio dizaino šviestuvais ir apšvietimo sprendimais.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Nordlux, Danija

Nuo 1977 veiklą vykdančios „Nordlux“ gaminiai kuria jaukų vidaus ir lauko erdvių apšvietimą daugiau nei 50 šalių ir juos parduoda daugiau nei 5000 pardavėjų visame pasaulyje.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Hübsch, Danija

Hübsch – 2010 metais įkurtas skandinaviško stiliaus namų interjero ir dizaino produktų prekės ženklas. Šio gamintojo vizitė kortelė – išskirtinių formų tonuoto stiklo gaubtus turintys šviestuvai.

Pristatymas per 10-25 d.d.

Luxcambra

Lux Cambra, Ispanija

Įmonės istorija prasideda 1966 Barselonoje kai Joan ir Anna su atkaklumu ir entuziazmu jie pradėjo savo projektą: kurti ir gaminti šviestuvus. Šiuo metu įmonė garsėja šiuolaikinių šviestuvų projektavimu ir gamyba.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Jiso Iluminacion, Ispanija

Daugiau nei 20 metų patirtį sukaupusi Ispanijos įmonė, kurios specializacija modernūs ir minimalistiniai šviestuvai ir apšvietimo sprendimai namams, laukui, komercinėms patalpoms.

Pristatymas per 20-30 d.d.

180x100

Eglo, Austrija

Eglo – klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas turintis platų vidaus ir lauko šviestuvų asortimentą. Ši įmonė įkurta 1969 metais Austrijoje ir šiuo metu yra viena iš didžiausių šviestuvų gamintojų Europoje.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Lucide

Lucide, Belgija

1992 metais įkurta Lucide dinamiška Belgijos šeimos įmonė, kurios būstinė yra Antverpene, kuria dekoratyvinį ir funkcinį apšvietimą, skirtą naudoti vidaus patalpose ir lauke.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Maytoni

Maytoni, Vokietija

Dekoratyvinio ir funkcinio apšvietimo gamintojas iš Vokietijos, pasižymintis itin plačiu produktų asortimentu, kurio klasikinio dizaino šviestuvų linija nustebins net išrankiausius.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Mantra

Mantra, Ispanija

Ispanijos šviestuvų gamintojas pasižymintis inovatyviais apšvietimo sprendimais, plačiu išskirtinės išvaizdos šviestuvų asortimentu, kuriame itin daug dėmesio skiriama moderniems LED šviestuvams.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Ideal lux

Ideal Lux, Italija

Vienas žinomiausių Italijos šviestuvų gamintojas pasižymintis netradiciniais, išskirtinio dizaino ir kokybės apšvietimo sprendimais, plačiu vidaus interjero ir lauko šviestuvų asortimentu.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Artemide

Artemide, Italija

Viena garsiausių šviestuvų dizaino kompanijų pasaulyje, gaminanti nepaprastas šviesos sistemas su itališko dizaino dvasia. Artemide diktuoja dekoratyviųjų šviestuvų dizaino madas visam pasauliui.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Nova Luce, Graikija

Gamintojas iš Graikijos, pasižymintis dizaino ir produkcijos kokybe, pristatantis tiek klasikinius, tiek šiuolaikiškus šviestuvus. Gamintojo prioritetas – estetika ir patalpos transformacija pasitelkiant šviesą.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Nowodvorski

Nowodvorski, Lenkija

Klasikinių ir modernių šviestuvų gamintojas iš Lenkijos, kurio platus asortimentas įtiks išrankiausiam skoniui. Estetika spinduliuojantys šviestuvai itin palankiomis kainomis.

Pristatymas per 10-20d.d.

SLV Lighting, Vokietija

Daugiau nei 40 metų patirtį apšvietimo gamyboje skaičiuojanti Vokietijos įmonė, šiuo metu turinti padalinius net 38 valstybėse. SLV produktų asortimente rasite visus apšvietimo sprendimus.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Sollux Lighting

Sollux, Lenkija

Itin platų šviestuvų asortimentą turintis gamintojas iš Lenkijos, kurio asortimente rasite nuo itin modernių apšvietimo sprendimų iki klasikinių stiliaus šviestuvų išrankiausiems.

Pristatymas per 7-15 d.d.

Gamintojai

Pleiades, Lietuva

Pleiades – dviejų seserų Kaune įkurtas prekinis ženklas specializuojantis prabangių, išskirtinio dizaino rankų darbo Art Deco stiliaus šviestuvų gamyboje.

Pristatymas per 15-30 d.d.

Norlys

Norlys, Norvegija

Itin platų lauko šviestuvų ir apšvietimo sistemų asortimentą turintis gamintojas iš Norvegijos. Šio gamintojo produktai pažymi puikia kokybe ir patraukliomis kainomis.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Egoluce

Egoluce, Italija

Itališkas kūrybiškumo tradicijas puoselėjantis gamintojas, kurio asortimente rasite tiek dekoratyvių ir techninių apšvietimo sprendimų, pasižyminčių nepriekaištinga kokybe.

Pristatymas per 20-30 d.d.

BD Lux

BD Lux, Lenkija

Techninio apšvietimo specialistai ir Lenkijos. Jų specializacija išskirtinių matmenų ir techninių charakteristikų modernūs šviestuvai itin erdvioms patalpoms.

Pristatymas per 15-25 d.d.

Loftlight

Loftlight, Lenkija

Lenkijos šviestuvų gamintojas pasižymintis unikaliais betono / gipso šviestuvais. Šie šviestuvai kuriami pagal naujausias šviestuvų madų tendencijas ir pasižymi išskirtine kokybe.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Zamel, Lenkija

Lenkijos apšvietimo produktų gamintojų turintis daugiau nei 30 metų patirtį ir itin platų produktų asortimentu, kurio akcentas – išskirtinės kokybės laiptų pakopų šviestuvai.

Pristatymas per 15-20 d.d.

Luminex

Luminex, Lenkija

1968 metais Lenkijoje įkurta įmonė puoselėjanti tradicines šviestuvų gamybos tradicijas iš medžio, metalo ir stiklo. Luminex asortimentą sudaro klasikinio, modernaus ir retro stiliaus šviestuvai.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Kanlux

Kanlux, Lenkija

Techninio apšvietimo sprendimai namams, laukui, gamybinėms ir pramoninėms patalpoms. Asortimente rasite viską nuo lemputės iki išmanių apšvietimo sistemų.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Rabalux, Vengrija

Daugiau nei 25 metų dekoratyvinio apšvietimo srityje sukaupę Rabalux šiuo metu yra vieni populiariausių Vengrijos šviestuvų gamintojų, garsėjantys patraukliomis kainomis.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Gamintojai

Deco Lumina, Lietuva

Lietuvių įmonė gaminanti modernius šviestuvus iš medžio ir metalo. Dauguma šviestuvų gaminami naudojant ąžuolo medieną ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Imperial Lighting Factory

Imperial Lighting, Lenkija

Modernių ir minimalistinių šviestuvų gamintojas iš Lenkijos, pasižymintis šviestuvų funkcionalumu ir galimų modifikacijų gausa, leidžiančia šviestuvus pritaikyti pagal individualų poreikį.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Luxiona, Ispanija

Išmanių šviestuvų ir apšvietimo sistemų gamintojas iš Ispanijos, su itin aukštos kokybės apšvietimo sprendimais biurams, ligoninėms, mokykloms, gamykloms ir kitiems specifiniams objektams.

Pristatymas per 20-30 d.d.

Gamintojai

Halo Design, Danija

Išskirtinio dizaino šviestuvų gamintojas iš Danijos, garsėjantis skandinaviško stiliaus šviestuvų asortimentu. Šviestuvai išsiskira prabanga, kruopščiai apgalvotu dizainu ir funkcionalumu.

Pristatymas per 20-30 d.d.