Linijinių sistemų profiliai

Pristatymas per 1-7 d.d.

12.4025.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

40.3081.60

Pristatymas per 1-7 d.d.

33.0068.60

Pristatymas per 10-20 d.d.

92.4097.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

46.0096.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

45.0093.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

22.4049.00

Pristatymas per 1-7 d.d.

23.8050.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

19.8041.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

13.5028.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

11.6024.80

Pristatymas per 1-7 d.d.

10.4021.60

Pristatymas per 1-7 d.d.

19.5047.60

Kas yra linijinių sistemų profiliai?

Linijinių sistemų profiliai – tai vienas iš šiandien populiarių namų ir komercinių patalpų apšvietimo būdų. Šie profiliai yra pritaikyti linijinėms sistemoms, o tai reiškia, jog jų pagalba galima tvirtinti LED juostas prie sienų bei lubų. Skirtingi šių profilių matmenys, formos bei savybės leidža įgyvendinti įvairius ir neįprastus apšvietimo sprendimus. Papildomi linijinių sistemų profilių priedai padės skirtingais kampais sujungti profilius tarpusavyje, taigi šviestuvai atrodys vientisi ir estetiški. Tokia formų bei pritaikymo savybė galės pasitarnauti ir išpildant netipines bei išraiškingas apšvietimo idėjas. LED juostų profiliai atvers galimybės šiuolaikiniams ir išskirtiniams interjero dizainams, ne tik kaip akcentinis, bet ir pagrindinis patalpos apšvietimas.

LED juostų profilių sistemos yra gaminamos iš aukščiausios kokybės aliuminio lydinio, todėl profiliai pasižymi puikiomis šilumos laidumo savybėmis, o tai ypač svarbu kokybiškam, ilgaamžiui bei saugiam apšvietimui sukurti. Linijinių sistemų profiliai yra lengvai montuojami, ypač paviršiniai LED profiliai, o maitinimas gali būti pajungiamas tiek iš šviestuvų nugarinės dalies, tiek per profilių susidūrimus sistemoje. Nesudėtingas linijinių sistemų profilių montavimas leis greitai ir savarankiškai apšviesti erdves norimu apšvietimu, tam neprireiks elektriko pagalbos. Nors iš pirmo žvilgsnio LED juostų profiliai gali pasirodyti minimalūs ir tinkami tik akcentiniam apšvietimui, iš tiesų, kartu derinamos kelios LED juostos sukuria galingą ir visą erdvę apimantį apšvietimą.

 

Kur gali būti naudojami linijiniai sistemų profiliai?

  • Namų erdvėje: po spintelėmis ar lentynėlėmis, ant įtempiamų ar pakabinamų lubų, sienos nišoje, įvairių formų ir kampų šviestuvams sukurti bei skirtingų ilgių ištisiems šviestuvams ir pan.
  • Komercinėse patalpose: parduotuvių vitrinose, muziejuose, prekybos centruose, restoranuose, bibliotekose ir pan.

Kokie yra linijinių sistemų profilių tipai?

„Šviesos centras“ internetinėse parduotuvėse rasite platų linijinių sistemų profilių pasirinkimą, kuris padės išspręsti jūsų erdvės apšvietimo klausimą bei išpildyti netikėtas ir modernias apšvietimo idėjas. Visgi renkantis jums tinkamiausią profilį atsižvelkite į savo patalpos ypatumus ir turėkite aiškią apšvietimo viziją. Įsigilinę į detales, galėsite užtikrinčiau ir greičiau pasirinkti sau tinkamą LEF profilį, įvertindami jo savybes, matmenis ir pritaikomumą.

  • Užglaistomas LED profilis – tai minimalus ir estetiškai erdvėje pritaikomas profilis šviestuvui. Užglaistomas profilis pasižymi savo puikiu susiliejimu su paviršiais, nes yra įleidžiamas į lubas ar sieną, o jo kraštai yra užtinkuojami. Tokiu būdu šviestuvas yra beveik nepastebimas, nes nėra matomi išsikišę kraštai, o erdvė atrodo tvarkinga ir tolygi. Be to, toks LED profilis yra žemesnis nei įprasti profiliai, todėl jo montavimui užtenka 10,5 mm gylio. Taigi užglaistomas LED profilis gali būti montuojamas į gipso perdangos sienas ir lubas, jo profilio nereikia pjaustyti, tinkamas tvirtinti prie gipso profilio prisukant varžtais. Šis profilis tiks visiems plokštiems paviršiams – norint sukurti kampinį apšvietimą, tvarkingai paslėpti šviestuvą sienos nišoje, o gal nutiesti ištisą šviesos liniją per visą kambarį ir lubas. Tai taip puikus pasirinkimas įtempiamoms bei pakabinamos luboms ar net baldams (virtuvės spintelės, spintos ir pan.) Šiems profiliams rekomenduojame LED juostas su 120 diodų metre, taip užtikrinsite tolygų šviesos sklidimą be taškelių.
  • Paviršinis LED profilis – tai paprasčiausiu montavimu pasižymintis profilis, kuris gali būti tvirtinamas prie pat lubų ar pakabinamas ant specialių tvirtinimo trosų. Viršutinėje profilio dalyje yra vietos papildomų detalių prikabinimui, todėl, sujungus kelis ar daugiau, paviršiniai LED profiliai gali sudaryti kampus, įvairias formas ir reikiamus šveistuvų ilgius. Kadangi profilis gali būti kabinamas ant bet kokio paviršiaus, tai itin geras sprendimas gelžbetoninėms perdangoms arba esant ribotam elektros taškų skaičiui. Erdvės dydžiui ir paskirčiai pritaikytos LED juostų profilių sistemos sukuria išties ryškų apšvietimą, tad gali būti naudojamos kaip pagrindinis kambario ar kitokios patalpos apšvietimas. Profilius junkite tiek tiesiai, tiek 90° ar 120°
  • Įmontuojamas LED profilis – tai dar vienas minimalus sprendimas, lengvai pritaikomas sienų ar lubų apšvietimui. Tokie LED profiliai gali būti panaudojami daugelyje situacijų – tiek pagrindiniam, tiek dekoratyviam akcentiniui apšvietimui. Įmontuojamų profilių pagalba LED juostų profiliai sukuria siauras ir estetiškas linijas, kurios gali įrėminti kambario kampus, vizualiai padidinti erdvę arba išskirti tam tikras detales. Vienas iš jų – įmontuojamas LED profilis „inSILEDA“, išsiskiriantis kompaktišku dydžiu ir pritaikomumu.
  • Pakabinamas LED profilis – tai dvipusį švietimą suteikiantis profilis, skleidžiantis šviesą tiek į apačią, tiek į viršų. Toks universalumas ypač pasitarnauja patalpose su aukštomis lubomis, pakabinamas šviestuvas vizualiai šviesos pagalba padidina erdvę ir paskirsto šviesą į abi puses. Šis profilis gali būti naudojamas apvaliems LED šviestuvams ir pakabinamiems, tvirtinamiems prie paviršiaus, pastatomiems bei kitokiems šviestuvams ar apšvietimo sistemoms. Tvirtinant prie lubų tereikės specialių reguliuojamo ilgio trosų arba metalinių strypų, kurie suteiks maitinimą, tačiau maitinimo šaltinį galėsite įmontuoti ir pačiame profilyje. Tokiu būdu sukursite belaidę apšvietimo sistemą, kuri atrodys estetiškai ir išbaigtai. Tuo tarpu specialaus mikroprismatinio dangtelio dėka taip pat galėsite pritaikyti šviestuvą darbovietėje arba ten, kur svarbus ryškesnis ir koncentruotas apšvietimas. Jeigu šviesos nepakanka – rekomenduojame montuoti 2-3 LED juostas.
  • Sieninis LED profilis – panašiai kaip pakabinamas LED profilis, taip ir šis turi savybę skleisti šviesą tiek viršun, tiek apačion, nes yra atviras abiejose pusėse. Toks profilis gali būti lengvai ir greitai pritvirtinamas prie sienos jums patogiame aukštyje arba, panaudojus papildomas sujungimo detales, būti sujungtas su kitais profiliais, taip sudarant ištisą ir ilgą šviestuvą. Verta pabandyti horizontalų ir vertikalų šviestuvų kampą, besileidžiantį žemyn ar kylantį į viršų – tai išties stilinga interjero detalė ir praktiškai pasitarnaujantis apšvietimo sprendimas. Sieninis LED profilis yra tinkamas dvejoms lanksčioms LED juostoms arba vienai kieto pagrindo LED juostai, o maitinimo šaltinis gali būti sumontuotas pačiame profilių viduje. Vienas iš puikių tokio profilio pavyzdžių – sieninis LED profilis „DOPIO“.

Linijinių sistemų profiliai suteiks tiek pakankamą apšvietimą, tiek inovatyvų stiliaus braižą, tad puikia patiks tiems, kurie nebijo drąsių sprendimų ir išskirtinio įvaizdžio. Jeigu esate pasiruošę eksperimentams, tačiau turite daugiau klausimų nei atsakymų – kreipkitės į mūsų profesionalų komandą. Kartu surasime palankiausią apšvietimo sprendimą bet kokiai erdvei.