Lauko girliandos

Pristatymas per 10-20 d.d.

57.25

Pristatymas per 10-20 d.d.

64.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.25

Pristatymas per 10-20 d.d.

31.25

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €84.50.Current price is: €65.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €84.50.Current price is: €65.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €84.50.Current price is: €65.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €13.00.Current price is: €10.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €49.40.Current price is: €38.00.

3 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €49.40.Current price is: €38.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €49.40.Current price is: €38.00.

9 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €51.50.Current price is: €38.63.

Lauko girliandos

Lauko apšvietimas yra viena iš investicijų, kuri savo ruožtu suteikia daug vertingos naudos – nuo saugumo iki estetinio patrauklumo.

Atsižvelgiant į tikslus ir poreikius, kuriuos tikitės pasiekti naudodami lauko apšvietimo priemones. Ne paslaptis, kad lauko apšvietimo būdų yra didelis pasirinkimas. Pastaruoju metu labai dažnas pasirinkimas – lauko girliandos.

Lauko girliandos – tai patvarus pasirinkimas, kuris tinka tiek vasarą, tiek žiemą. Gaminamos iš tvarių medžiagų, turi vario laidus, kuris pagerina elektros pralaidumą. Būtent dėl šių kelių savybių lauko girliandos yra atsparios įvairiems naudojimo būdams bei ekstremalioms oro sąlygoms. Lauko girliandos Jums gali suteikti produktyvų apšvietimą bei stabilų nenutrūkstamą veikimą. Todėl toliau tekste aptarsime:

Lauko girliandų tipai

Lauko girliandos gali papuošti įvairias erdves, bet ir suteikti funkcionalumo, apšviečiant įvairias lauko erdves. Toks lauko apšvietimas gali būti naudojamas ne tik privačių kiemų apšvietimui, bet ir komercinės reiksmės erdvių apšvietimui. Pavyzdžiui, lauko kavinės apšvietimui.

Lauko girliandos gali padėti sukurti skirtingas atmosferas ir yra patrauklios įvairiais metų laikais. Todėl galime išskirti tokius populiariausius lauko girliandų tipus:

Kalėdinės lauko girliandos. Kalėdos yra šventė, kai norima papuošti ne tik namų aplinką, bet ir lauko aplinką. Nors puošimas lauko girliandomis per Kalėdas yra labai populiarios JAV, Lietuvoje privačių kiemų puošimas Kalėdinėmis lauko girliandomis, taip pat populiarėja. Todėl galima pastebėti, kad daugiau ir daugiau nuosavų namų savininkų puošia savo kiemo erdvę, apraižgydami augalus lemputėmis ar puošdami namų stogus tokiomis girliandomis.

Lauko girliandos varvekliai. Šios lauko lemputės nepraranda populiarumo. Jos ne tik suteikia lauko erdvei puošnumo ir jaukumo, bet ir puikiai apšviečia. Tokios girliandos puikiai tiks papuošti erdvę įvairiems renginiams, progoms.

Lauko girliandos su saulės baterijomis. Nors šis lauko girliandų tipas dar nėra labai populiarus, tačiau tiems kas siekia didesnio tvarumo ar norintiems sutaupyti, tai puikus pasirinkimas. Yra sudaroma klaidinga nuomonė, kad saulės energija varomiems prietaisams reikia tiesioginių saulės spindulių. Tai yra netiesa. Norėdami mėgautis lauko girliandomis su saulės baterijomis, tai joms užteks ir keletos valandų šviesos. Todėl tokias girliandas galite naudoti ne tik vasarą, bet ir žiemą.

Lauko girliandos terasai

Vasaros laikotarpiu daugiau laiko norisi praleisti lauke. Terasa yra Jūsų rojaus kampelis, Jūsų ramybės uostas. Svarbu, kad ten galėtumėte gerai jaustis ne tik dieną, bet ir vakare bei naktį, norisi sukurti ypatingą atmosferą. Tačiau norint sukurti jaukią ir malonią atmosferą, galima pasitelkti lauko girliandas terasai.

Lauko girliandos terasai yra unikalus lauko apšvietimo sprendimas, kuris suteikia funkcionaliai matomą šviesą ir patenkina Jūsų poreikį estetiškos aplinkos bei jaukumo sukūrimui. Poilsio zoną galite paversti žavinga, spindinčia, jaukia, ar net romantiška erdve, kurioje galėsite praleisti šiltus vasaros vakarus.

Lauko girliandos terasai galite rinktis iš įvairaus stiliaus, skirtingų formų lempučių, kurios padės sukurti norimą efektą.

Norėdami papuošti savo terasą lauko girliandomis, galite jas apraizgyti pavėsinės stogą, arba ištiesti nuo terasos iki kito objekto esančio Jūsų teritorijoje. Lauko girliandos puikiai tinka ne tik privačių namų terasų puošybai, bet ir komercinei aplinkai.

Tokiomis girliandomis galite apšviesti kavinės, restorano lauko terasas. Girliandos apšvietimas padės sukurti jaukią ir malonią atmosferą kiekvienam klientui.

LED lauko girliandos

Šventinis laikotarpis yra laukiamas daugelio, tam kad galėtumėte papuošti savo namų ir lauko erdvę kalėdiniais papuošimais. Vienas dažniausiai sutinkamų lauko papuošimų – LED lauko girliandos.

LED lauko girliandų patvarumas yra didesnis lyginant su kitomis girliandomis, kurias galima naudoti tik namuose. Pačios lemputės šviečia ilgiau, nedūžta ir ima mažiau elektros. Toks lauko apšvietimas yra atsparus šalčiui, drėgmei, saulei ir net tempimui.

Renkantis lauko girliandas ieškokite pakuotės, kuri yra pažymėta IP 23, IP 44 arba aukštesniu žymeniu. IP standartas nurodo įvairių produktų tinkamumą naudojimui lauke, ypač jei produktas yra naudojamas žiemos metu.

Dažniausiai LED lauko girliandos ir kitos lauko girliandos yra gaminamos iš tokių medžiagų, kaip PVC, silikono ir gumos. Tokios medžiagos pasižymi dideliu patvarumu ir atsparumu drėgmei, aukštos klasės gaminys gali atlaikyti net -20°C šalčio temperatūrą.

Be ypatingų savybių, kurios nusako lauko girliandos patikimumą, reikėtų nuspręsti, kurioje vietoje norėtumėte kabinti LED lauko girliandas žiemos metu. Jau minėjome, jog populiariausias pasirinkimas yra varveklio formos girliandos, tačiau dar galite rasti ilgos šviesos girliandas, užuolaidos ir tinklo tipo girliandas, apvalios formos bei juostelės formos girliandas.

Dažniausiai užduodami klausimai

  1. Kaip tvirtinti lauko girliandas?

Lauko girliandą galite pritvirtinti kabliukais ant kurių yra pritvirtinama ištiesiama lauko girlianda. Toks būdas puikiai tinka, jei lauko girliandą tiesiate nuo vieno pastato iki kito pastato erdvėje zigzago forma. Kitas būdas pritvirtinti lauko girliandą yra vinys.

  1. Kaip pasirinkti tinkamą atsparumo klasę?

Geriausia rinktis IP23, IP44 atsparumo klasės lauko girliandas. Specialistai rekomenduoja ir aukšnestės atsparumo klasės lauko girliandas, nes jos gali atlaikyti ir labai karštą, ir labai šaltą, drėgną orą.