Įmontuojamas šviestuvas Signal Double

Max Light

Įmontuojamas pakraipomas šviestuvas, skirtas dviems GU10 cokolio iki 50W lemputėms. Šviestuvo šviesos kampas, šviesos srautas ir spalva gali būti keičiami pagal poreikį naudojant skirtingo galingumo ir šviesos spalvos lemputes.

36.00

Įmontuojamas šviestuvas Signal Double

Įmontuojamas pakraipomas šviestuvas, skirtas dviems GU10 cokolio iki 50W lemputėms. Šviestuvo šviesos kampas, šviesos srautas ir spalva gali būti keičiami pagal poreikį naudojant skirtingo galingumo ir šviesos spalvos lemputes. Tai vieni iš populiariausių tokio tipo šviestuvų rinkoje, tinkami montuoti į gipso, įtempiamas ar pakabinamas Armstrong tipo lubas.

Galimos spalvos:

  • Balta

Šie įmontuojami šviestuvai pagaminti pagal pačias naujausias mados tendencijas, parenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Šviestuvų kūrėjai pagal vieną dizainą stengėsi sukurti kelis šviestuvų variantus, kad juos derinant vienoje erdvėje susidarytų darnus vaizdas. Neretai įsigijus vieną šviestuvą sunku prie jo pritakyti kitą šviestuvą, tačiau įmonės Max Light atstovai tai apgalvojo.

Įmontuojamas šviestuvas Signal Double yra vienos geriausiai žinomų Lenkijos šviestuvų gamintojų įmonės Max Light produktas. Šios įmonės gaminami šviestuvai pasižymi inovatyviom idėjom, išskirtiniu dizainu bei pačia aukščiausia kokybe.

Max Light produktams yra taikoma 3 metų gamintojo garantija.

 

Produkto kodas: H0083 Kategorija:
Šviesos srautas

pagal lemputę

Šviesos kampas

pagal lemputę

Šviesos spalva

pagal lemputę

Matmenys

↕ 9 x ↔ 17 x 9 cm

Montavimo matmenys

Ø 2 X 7,5 cm

Garantija

3 metai

Galia

Gamintojai

Spalva

Balta

Įtampa

,

Cokolis

GU10