Virtuvė

Šviestuvas virš virtuvės salos – kaip rasti idealią?

Šviestuvas virš virtuvės salos - kaip rasti idealią?

Šviestuvas virš virtuvės salos – kaip rasti idealią?

Virtuvė yra kiekvieno namo centras. Joje šeima susitinka, susirenka svečiai. Čia taip pat atliekama įvairi veikla – nuo valgio ruošimo ir valgymo iki žaidimo ir darbo. Todėl tokiai daugiafunkcinei erdvei reikia tinkamo apšvietimo.

Šviestuvai virš virtuvės salos yra ypač svarbūs. Kaip išsirinkti geriausią variantą, kad būtumėte tikri, jog išnaudojamas visas šios namų zonos potencialas? Apie tai parašysime žemiau.

Pakabinami šviestuvai virš virtuvės salos – kodėl jie reikalingi?

Šiandien daugelis žmonių atsisako standartinių virtuvės stalviršių ir paverčia juos atskirai stovinčia virtuvės sala, kurioje gaminami valgiai. Dažnai toks dekoro elementas taip pat pakeičia stalą ir sukuria vietą praleisti laiką su artimaisiais.

Gerai pastatyta virtuvės sala padalija erdvę ir teigiamai veikia kambario estetiką. Didelę įtaką tam turi ir tinkamai parinktos lubų ar pakabinamos lempos. Kokie sprendimai veikia geriausiai, kai norite sukurti funkcionalų ir efektyvų virtuvės apšvietimą?

Virš salos kabanti lempa virtuvei – viena didelė ar kelios mažesnės?

Pakabinami šviestuvai visada yra pagrindinis būdas apšviesti virtuvės salą. Jų dėka jūs galite tolygiai apšviesti visą erdvę, padidindami patogumą ją naudoti kiekvieną dieną.

Virš virtuvės salos kabantys šviestuvai yra viena įdomiausių pastarųjų metų tendencijų. Nepaisant viso interjero stiliaus, šiais laikais virš virtuvės salos pirmiausia naudojamos didelės, pakabinamos lempos. Dažniausiai virš salos montuojamas vienas įspūdingas šviestuvas, kuris tampa pagrindiniu šviesos šaltiniu ir dekoratyviniu kambario elementu.

Kai kurie žmonės netgi renkasi tokį specifinį virtuvės apšvietimą kaip sietyną. Didelių pakabinamų lempų atveju, be abejo, turite užtikrinti tinkamą pakabos aukštį, kad stalviršiai būtų optimaliai apšviesti, o šviesos šaltinių dangtis netrukdytų veikti.

Kitas sprendimas yra įrengti keletą šviestuvų, kabančių virš virtuvės salos. Jie gali būti išdėstyti iš eilės viename aukštyje arba sudėlioti labiau avangardiniais sprendimais, o tai turi įtakos interjero dekoratyvumui.

Kiti šviestuvų tipai – kada verta pirkti lubinius šviestuvus?

Tačiau pakabinami šviestuvai nėra vienintelis sprendimas, naudojamas šiuolaikinėse virtuvėse. Kokias salų alternatyvas turėtumėte pasirinkti?

Pagrindinė forma yra lubiniai šviestuvai, dažniausiai plafonai, montuojami tiesiai virš virtuvės salos. Šis sprendimas apšviečia tam tikrą plotą ir paprastai suteikia pakankamai šviesos pagrindinei veiklai atlikti. Įleidžiami šviestuvai yra panaši galimybė.

Praktiniai projektai numato naudoti bent kelis tokio tipo šviestuvus, kad optimaliai apšviestų visą erdvę. Koks dar būdas apšviesti virtuvės salą?

Taip pat galite statyti track sistemą. Paprastai į jas montuojami prožektoriai arba pakabinami šviestuvai. Kas byloja už tokį sprendimą? Atsižvelgdami į savo poreikius, galite pasirinkti atskirų šviesos šaltinių nustatymą, kad virtuvės saloje visada būtų tiek šviesos, kiek reikia.

Virtuvės salos šviestuvai – pakabinamų šviestuvų ar virtuvės prožektorių pasirinkimas

Tinkamai parinktas virtuvės apšvietimas yra patogumo ir saugumo garantas šios svarbios namų erdvės vartotojams. Raktas į sėkmę dažniausiai yra madingi pakabinami šviestuvai, nors, kaip mes nurodėme aukščiau, tai nėra vienintelis pasirinkimas.

Galite rinktis iš daugybės skandinaviško, klasikinio, retro ir modernaus stiliaus gaminių. Taip pat yra energijos taupymo sprendimai ir nuotolinio valdymo galimybės. Todėl niekas netrukdo kiekvienai virtuvei ir virtuvės salai gauti būtent tokio apšvietimo, kokio nusipelno jų vartotojai.

Daugiau įvairių gaminių galite pamatyti mūsū gamintojų puslapiuose kaip Trio-Lighting, Italux ar Azzardo