Pristatymas per 1-7 d.d.

26.26

Pristatymas per 1-7 d.d.

33.99

Pristatymas per 1-7 d.d.

21.16

2 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

13.20

Pristatymas per 1-7 d.d.

44.20

Prilux
Prilux – tai ne vienerius metus rinkoje pirmaujantis gamintojas bei tiekėjas galintis pasiūlyti itin platų kokybiškų LED šviestuvų asortimentą. Daugiau negu 20 metų įmonės patirtis, apšvietimo srityje, Ispanijoje bei Europos rinkose, atliekami tyrimai ir inovacijų paieška leidžia įmonei įgyvendinti ir patenkinti netgi išrankiausio kliento norus. Dėka stiprių bendradarbiavimo ryšių su gamintojais iš viso pasaulio Prilux yra žinomi kaip vieni iš didžiausių specializuotų LED produkcijos gamintojų Ispanijoje ir Europoje.

Įmonė koncentruojasi į energijos taupymo sprendimus, nuolat tobulindama savo technologijas, susijusias su LED apšvietimu. Išlaikant šią poziciją ir sujungiant ją su moderniu dizainu ir naujausiomis technologijomis.

Prilux produktų asortimentas pritaikytas tiek standartiniam buitiniam vartotojui, tiek profesionaliems, aukštus reikalavimus šviestuvams keliantiems projektams. Gamintojas gali pasiūlyti visus apšvietimo sprendimus namams, laukui, pramonei ir komercinėms/prekybinėms patalpoms. Visi gamintojo šviestuvai pasižymi išskirtine kokybe ir efektyvumu. Jiems suteikiama 5 metų garantija.