Akcentiniai LED šviestuvai

Pristatymas per 10-20 d.d.

105.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

98.75

Pristatymas per 10-20 d.d.

35.00

Pristatymas per 10-20 d.d.

48.75

Pristatymas per 10-20 d.d.

37.50

Pristatymas per 10-20 d.d.

37.50

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €22.90.Current price is: €18.90.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €22.90.Current price is: €18.90.

Pristatymas per 1-7 d.d.

Original price was: €33.00.Current price is: €27.90.

2 vnt sandėlyje | 1-3 d.d.

Original price was: €68.00.Current price is: €41.00.

Pristatymas per 10-20 d.d.

Original price was: €33.00.Current price is: €27.90.

Akcentiniai LED šviestuvai

Akcentiniai LED šviestuvai – itin universalios ir labai plačiai pritaikomos apšvietimo priemonės, kurias naudojant galima suformuoti ne tik pagrindinį apšvietimą, bet ir pabrėžti svarbiausius objektus patalpoje. Tokio tipo šviestuvai ypatingai pasitarnauja atvejais, kai norima pabrėžti, išryškinti ir akcentuoti pačias svarbiausias interjero detales. Dėl šios priežasties, akcentiniai šviestuvai yra idealiai subalansuoti prekybinėms ar ekspozicinėms patalpoms, kuriose norima akcentuoti, išryškinti eksponuojamas prekes, atskiras zonas patalpoje. Taip pat tokie šviestuvai yra geriausias pasirinkimas automobilių salonams, muziejams, apgyvendinimo ar maitinimo įstaigoms. Bene visi akcentiniai šviestuvai išsiskiria minimalistinio dizaino savybe. Todėl tokio tipo šviestuvai vis dažniau naudojami ir gyvenamosiose erdvėse, kuriose siekiama sukurti funkcionalią, modernią ir lengvai koreguojamą apšvietimo sistemą.

 

Akcentiniai šviestuvai gali būti skirtingų rūšių, kurios įtakoja tokių apšvietimo priemonių montavimo būdą. Norint akcentuoti tik vieną meno kūrinį ar kitą svarbų objektą patalpoje, galima naudoti pavienius, į lubas ar sienas montuojamus akcentinius, dar kitaip vadinamus taškinius šviestuvus. Vis tik, dažniausiai akcentiniai šviestuvai yra montuojami į specialius bėgelius, kurie padeda sukurti itin funkcionalią, daugiau objektų apimančią apšvietimo sistemą. Į šynlaidžių, paprasčiau vadinamų bėgelių sistemas sumontuotus šviestuvus nesudėtingai galima perstumti iš vienos vietos į kitą. Esant poreikiui, be didelių pastangų į bėgelių sistemą galima integruoti naujus akcentinius šviestuvus, keisti jų padėtį, koreguoti šviesos sklidimo kampą. Kaip tik todėl, tokio tipo apšvietimo priemonės yra itin gera išeitis parduotuvėms, muziejams ar kitoms patalpoms, kuriose nuolat kinta apšviečiamų objektų pozicija.

 

Šviesos Centre kiekvieno kliento laukia  itin plati, aukščiausiais kokybės standartais pagrįsta akcentinių LED šviestuvų įvairovė. Savo parduotuvės lankytojams suteikiame galimybę įsigyti RENDL LIGHT STUDIO, NOWODVORSKI, SPECTRUM LED ir kitų, puikiai žinomų prekinių ženklų apšvietimo priemones, pritaikytas tiek gyvenamosioms erdvėms, tiek bet kokios kitos paskirties patalpoms. Vienas iš sėkmingų pavyzdžių – akcentinis/lubinis šviestuvas BOX BLACK I.  Jeigu savo namų ar komercinių patalpų erdves norite papildyti subtiliu, nepriekaištingai svarbiausias detales pabrėžiančiu šviestuvu– ši apšvietimo priemonė tikrai pateisins poreikį. Juodo, aliuminio korpuso šviestuvas atitinka naujausias mados tendencijas ir idealiai prisitaiko prie skirtingų interjero sprendimų. „Nowodvorski“ prekiniu ženklu pažymėto šviestuvo korpusas yra dažytas milteliniu būdu, todėl ši apšvietimo priemonė ne tik išskiria dailia išvaizda, bet ir yra atspari bet kokiam aplinkos poveikiui. Akcentinis šviestuvas PROFILE IRIS LED WHITE 7W 3000K – mūsų rekomendacija visiems klientams, kurie planuoja patalpose integruoti bėgines apšvietimo sistemas. Puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižymintis akcentinis šviestuvas su integruotu 7W 480lm 3000K/4000K šviesos šaltiniu džiugina puikiomis estetinėmis savybėmis ir novatorišku dizainu, kuris pasiteisina tiek namuose, tiek prekybinėse patalpose. Apsilankę mūsų parduotuvėje nesudėtingai rasite ir daugiau į lubas ar bėgines sistemas montuojamų akcentinių šviestuvų, kurie tikrai padės sukurti unikalų, analogų neturintį ir individualiems poreikiams maksimaliai pritaikytą apšvietimą bet kokios paskirties patalpose.

 

Kaip išsirinkti akcentinį LED šviestuvą?

Akcentinių LED šviestuvų pasirinkimas yra labai gausus. Nusprendus namuose, biure, prekybinėse ar bet kokios kitos paskirties patalpose integruoti akcentinį apšvietimą, svarbu atsižvelgti į tam tikras šviestuvų ypatybes tam, kad pasirinkta apšvietimo priemonė tikrai pateisintų lūkesčius. Renkantis tokio tipo apšvietimo priemones, aktualiausi yra šie pasirinkimo kriterijai:

  1. Apšvietimo kampas. LED šviesos šaltiniai pasižymi skirtingu apšvietimo kampu, kuris gali siekti iki 120 laipsnių. Jeigu akcentiniais šviestuvais norima sukurti pagrindinį patalpos apšvietimą, tuomet reikėtų rinktis kuo didesnį apšvietimo kampą turintį šviestuvą. Jeigu šia apšvietimo priemone siekiama pabrėžti tik tam tikrą objektą arba nedidelę patalpos zoną, tuomet rekomenduojama rinktis šviestuvus, pasižyminčius 20 – 40 laipsnių apšvietimo kampu. Reikėtų nepamiršti, kad ne visi akcentiniai šviestuvai savo komplektacijoje turi integruotas LED lemputes. Jeigu šviestuvas lemputės neturi, tuomet į apšvietimo kampą reikėtų atsižvelgti renkantis šviesos šaltinį.
  2. Šviesos srautas. Transliuojamos šviesos srautas yra išreiškiamas liumenais. Namų erdvėms pakanka pasirinkti 300-800lm galios šviesos šaltinį. Didesnę galią turinčius šviestuvus rekomenduojama rinktis prekybinėms ar komercinėms patalpoms, kurioms reikalingas pakankamai intensyvus šviesos srautas. Taip pat galingesnę apšvietimo priemonę reikėtų rinktis atvejais, kai lubų aukštis yra didesnis nei 5m.
  3. Spalvos ryškumas. Šviesos šaltinio transliuojama šviesa daro labai didelę įtaką galutiniam apšvietimo rezultatui. Norint tinkamai pabrėžti eksponuojamas prekes, meno kūrinius ar kitus svarbius akcentus, labai svarbu pasirinkti tinkamą šviesos spalvą. Prekybinėms patalpoms, muziejams, vitrinoms labiausiai tinka šaltai balta (4500 – 6000K) šviesos spalva. Namų erdvėms reikėtų rinktis šiltesnes, ne tokias intensyvias spalvas. Norint sukurti jaukią atmosferą, rekomenduojama rinktis šiltą baltą (2700 – 3200K) spalvą. Siekiant neutralaus varianto, geriausias pasirinkimas yra 3200 – 4500K šviesos spalva.
  4. Dizainas. Akcentinis apšvietimas neretai naudojamas kaip pagalbinė priemonė, siekiant išryškinti garbingiausius, svarbiausius akcentus patalpoje. Jeigu ieškote apšvietimo priemonės šiam tikslui, tuomet reikėtų rinktis neiššaukiančio, į akis nekrentančio, minimalistinio dizaino šviestuvus. Baltos spalvos, nedidelį korpusą turintys akcentiniai šviestuvai puikiai atlieka savo paskirtį, gražiai apšviečia reikiamus objektus, tačiau išlieka beveik nepastebėti. Būtent tokio tipo šviestuvai itin tinka prekyvietėms, automobilių salonams, meno galerijoms ir kitoms patalpoms, kuriose pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas tam tikriems eksponatams. Jeigu akcentiniais šviestuvais norima sukurti pagrindinę apšvietimo sistemą namų erdvėse, tuomet galima rinktis ir išraiškingesnio, masyvesnio dizaino šviestuvus. Juodi, ovalios arba kvadratinės formos, metalinio korpuso šviestuvai – vienas populiariausių šių dienų pasirinkimų, kuris leidžia mėgautis ne tik puikiai apšviestomis, bet ir labai stilingomis namų erdvėmis.
  5. Akcentinių šviestuvų montavimo tipas. Akcentiniai šviestuvai, pritaikyti bėginėms sistemos, negali būti montuojami atskirai, kaip įprasti lubiniai šviestuvai. Analogiškai, į lubas ar sienas montuojamas akcentinis apšvietimas negali būti integruotas į bėginę sistemą. Jeigu norite apšviesti brangų meno kūrinį, knygų lentyną ar kitą nedidelį objektą, tuomet reikėtų rinktis į lubas ar sienas montuojamą šviestuvą, kuris padės akcentuoti svarbų interjero elementą. Jeigu ieškote funkcionalios, daug objektų prekybinėse patalpose apšviečiančios apšvietimo sistemos, tuomet rekomenduojama rinktis į bėgines sistemas integruojamus šviestuvus.

 

Žinant pagrindines akcentinių šviestuvų pasirinkimo taisykles, tikrai nesudėtingai galima pasirinkti optimaliausią šviestuvo variantą. Vis tik, norint sukurti maksimaliai funkcionalią, ilgai tarnaujančią ir visus poreikius pateisinančią apšvietimo sistemą, reikėtų pasikonsultuoti su profesionalais. Šviesos Centre kiekvieno kliento laukia ne tik aukšta kokybe paremtas šviestuvų asortimentas, bet ir profesionalios konsultacijos, kurios neabejotinai padės priimti geriausią sprendimą. Mūsų asortimente rasite itin plačią, į bėgines sistemas montuojamų šviestuvų įvairovę, suteikiančią galimybę sukurti modernią, mobilią ir itin funkcionalią apšvietimo sistemą bet kokio dydžio prekybinėse patalpose. Siūlome ir įvairius, akcentinių/lubinių šviestuvų variantus, kurie džiugina moderniu dizainu ir nepriekaištingomis techninėmis savybėmis. Stengiamės pasiūlyti ir panašaus dizaino, tačiau skirtingus šviestuvų variantus tam, kad pirkėjai galėtų drąsiai eksperimentuoti, susikurti savitą apšvietimo sistemą, kuri išlaikytų vientisą estetinį rezultatą vienoje erdvėje. Kviečiame užsukti ir išsirinkti akcentinius LED šviestuvus, kurie padės pabrėžti tai, kas Jūsų patalpose yra svarbiausia.