Sieninis lauko LED šviestuvas SHANNON

Trio Lighting

Modernaus dizaino sieninis lauko šviestuvas su integruotu 7W LED apšvietimu iš naujausios 2018 metų Frankfurto apšvietimo parodoje pristatytos kolekcijos.

51.00

Sieninis lauko LED šviestuvas SHANNON

Modernaus dizaino sieninis lauko šviestuvas su integruotu 7W LED apšvietimu iš naujausios 2018 metų Frankfurto apšvietimo parodoje pristatytos kolekcijos. SHANNON šviestuvų kolekcijai priklauso 3 šviestuvai: 2 skirtingų matmenų pastatomi lauko sodų ir takelių, ir sieniniai šviestuvai.

Galimos spalvos:

  • Antracitas

Šie sieniniai lauko šviestuvai pagaminti pagal pačias naujausias mados tendencijas, parenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Šviestuvų kūrėjai pagal vieną dizainą stengėsi sukurti kelis šviestuvų variantus, kad juos derinant vienoje erdvėje susidarytų darnus vaizdas. Neretai įsigijus vieną šviestuvą sunku prie jo pritakyti kitą šviestuvą, tačiau įmonės Trio Lighting kurdami SHANNON lauko šviestuvų liniją atstovai tai apgalvojo.

Stalinis šviestuvas SHANNON yra vienos žinomiausių Vokietijos šviestuvų gamintojų įmonės Trio Lighting produktas. Šios įmonės gaminami šviestuvai pasižymi inovatyviom idėjom, išskirtiniu dizainu bei pačia aukščiausia kokybe.

Trio Lighting produktams yra taikoma 5 metų gamintojo garantija.

Produkto kodas: 4017807337624 Kategorija:
Galia

Gamintojai

Įtampa

Spalva

Antracitas

Šviesos spalva

3000K

Šviesos srautas

700 lm

Matmenys

17 x 11 x 13 cm

Atsparumo klasė

IP 54 (tinkamas naudoti lauko sąlygomis)

Garantija

5 metai