Pakabinamas šviestuvas KHALEO RC

Italux

Modernaus dizaino pakabinamas šviestuvas su rausvo chromo akcentais. Šis šviestuvas gali būti naudojamas pasitelkus fantaziją, bet kuriame namų kambaryje, kavinėje ar restorane.

48.00

Pakabinamas šviestuvas KHALEO RC

Modernaus dizaino pakabinamas šviestuvas su rausvo chromo akcentais. Šis šviestuvas gali būti naudojamas pasitelkus fantaziją, bet kuriame namų kambaryje, kavinėje ar restorane. Jo skleidžiamą šviesos srautą galima keisti naudojant dekoratyvines lemputes.

KLALEO šviestuvų kolekcijai priklauso trijų skirtingų modifikacijų šviestuvai, galite rinktis iš įvairių spalvų variacijų.

Galimos spalvos:

  • Juoda
  • Balta

Šie pakabinami šviestuvai pagaminti pagal pačias naujausias mados tendencijas, parenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Šviestuvų kūrėjai pagal vieną dizainą stengėsi sukurti kelis šviestuvų variantus, kad juos derinant vienoje erdvėje susidarytų darnus vaizdas. Neretai įsigijus vieną šviestuvą sunku prie jo pritakyti kitą šviestuvą, tačiau įmonės ITALUX atstovai tai apgalvojo.

Šviestuvas KHALEO RC yra vienos seniausiai rinkoje dirbančios Lenkijos šviestuvų gamintojų įmonės ITALUX produktas. Šios įmonės gaminami šviestuvai pasižymi inovatyviam idėjom, išskirtiniu dizainu bei pačia aukčšiausia kokybe.

Produktams yra taikoma 2 metų gamintojo garantija.

Produkto kodas: MDM-3030/1 GR+RC Kategorija:
Cokolis

E27

Gamintojai

Galia

Įtampa

Spalva

Juoda

Aukštis

112 cm

Šviestuvo skersmuo

Ø19 cm

Garantija

2 metai