Pakabinamas LED šviestuvas ASTRAL R

Rendl Light Studio

Išskirtinio dizaino pakabinamas LED šviestuvas didelėms ir aukštoms patalpoms. Dėl savo ilgio ir įspūdingos vario spalvos burbulų kompozicijos itin traukia akį.

460.00

Pakabinamas LED šviestuvas ASTRAL R

Išskirtinio dizaino pakabinamas LED šviestuvas didelėms ir aukštoms patalpoms. Dėl savo ilgio ir įspūdingos vario spalvos burbulų kompozicijos itin traukia akį. Šio modernaus šviestuvo kompozicijoje naudojama chromo spalvos metaliniai ir stiklo elementai.

Šie pakabinami šviestuvai pagaminti pagal pačias naujausias mados tendencijas, parenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Šviestuvų kūrėjai pagal vieną dizainą stengėsi sukurti kelis šviestuvų variantus, kad juos derinant vienoje erdvėje susidaryų darnus vaizdas. Neretai įsigijus vieną šviestuvą sunku prie jo pritakyti kitą šviestuvą, tačiau įmonės Rendl Light Studio atstovai tai apgalvojo.

Spalvų variantai:

  • Chromas / Skaidrus stiklas
  • Varis / Skaidrus stiklas

Pakabinamas LED šviestuvas ASTRAL R yra vienos seniausiai rinkoje dirbančios Čekijos šviestuvų gamintojų įmonės Rendl Light Studio produktas. Šios įmonės gaminami šviestuvai pasižymi inovatyviom idėjom, išskirtiniu dizainu bei pačia aukščiausia kokybe.

Rendl produktams yra taikoma 3 metų gamintojo garantija.

Produkto kodas: R11706 Kategorija:
Gamintojai

Aukštis

127 cm

Matmenys

127 x 43 cm

Garantija

3 metai

Cokolis

G4

Spalva

Varis

Rekomenduojamos lemputės

10 x G4 MAX 20W