-12%

Lubinis šviestuvas Lollipop P1

Max Light

Išskirtinio dizaino lubinis šviestuvas pritaikytas 6 x G9 tipo lemputėms. Dėl savo išskirtinių matmenų tinkamas montuoti išoriškai ant gipso ar pakabinamų Armstrong tipo lubų. Matmenys – ↕ 115 x Ø 88 cm.

290.00 330.00

Lubinis šviestuvas Lollipop P1

Išskirtinio dizaino lubinis šviestuvas pritaikytas 6 x G9 tipo lemputėms. Šis minimalistinio stiliaus šviestuvas gali būti naudojamas pasitelkus fantaziją, bet kuriame namų kambaryje, kavinėje ar restorane. Jo skleidžiamą šviesos srautą galima keisti skirtingo galingumo iki 40W lemputes. Dėl savo išskirtinių matmenų tinkamas montuoti išoriškai ant gipso ar pakabinamų Armstrong tipo lubų.

Fiorenzo šviestuvų kolekcijai priklauso dviejų skirtingų modifikacijų šviestuvai, galite rinktis iš įvairių formų, ir naudojimo būdų.

Galimos spalvos:

  • Žalvaris su skaidriu stiklu

Šie lubiniai šviestuvai pagaminti pagal pačias naujausias mados tendencijas, parenkant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Šviestuvų kūrėjai pagal vieną dizainą stengėsi sukurti kelis šviestuvų variantus, kad juos derinant vienoje erdvėje susidarytų darnus vaizdas. Neretai įsigijus vieną šviestuvą sunku prie jo pritakyti kitą šviestuvą, tačiau įmonės Max Light atstovai tai apgalvojo.

Lubinis šviestuvas Lollipop P1 yra vienos geriausiai žinomų Lenkijos šviestuvų gamintojų įmonės Max Light produktas. Šios įmonės gaminami šviestuvai pasižymi inovatyviom idėjom, išskirtiniu dizainu bei pačia aukščiausia kokybe.

Max Light produktams yra taikoma 5 metų gamintojo garantija.

Produkto kodas: P0294 Kategorija:
Gamintojai

Įtampa

Spalva

Matinis žalvaris

Matmenys

↕ 115 x Ø 88 cm

Garantija

5 metai

Cokolis

G9

Galia

Šviesos spalva

priklauso nuo lempų