-17%
,

45W LED panelė 120×30 Algine 5m garantija

Spectrum LED

45W LED panelė 120×30 Algine 5m garantija – LED panelė 120×30 su integruotu 45W LED šviesos šaltiniu ir gerai šviesą sklaidančia danga. Komplektuojama su LED maitinimo šaltiniu.

50.00 60.00

45W LED panelė 120×30 Algine 5m garantija

LED panelė 120×30 su integruotu 45W LED šviesos šaltiniu ir gerai šviesą sklaidančia danga. Komplektuojama su LED maitinimo šaltiniu. Tinkamiausios naudoti ofiso patalpoms, mokyklų klasėms, darbo kabinetams ir kitose patalpose kur įrengiamos Amstrong tipo lubos. Šiuos šviestuvus taip pat galima montuoti ir išoriškai panaudojus išorinio montavimo rėmą, bei į įprastas gipso lubas atitinkamai pasirinkus laikiklius.

Vieno žinomiausių Lenkijos gamintojų Spectrum LED produktas, išsiskiriantis puikia kokybe. Šios LED panelės naudojamas labai plačiai, šiuo metu jos yra vienas iš populiariausių šviestuvų pasirinkimų. Dėl savo nedidelio storio tinkamos montuoti į pakabinamas Armstrong tipo lubas. Su papildomai priedais galima montuoti išoriškai, tam tikslui būtų reikalingas išorinio montavimo rėmas. Taip pat panelės gali būti ir pakabinamos, reiktų pakabinimo elementų komplekto.

Spectrum LED – tai ne vienerius metus rinkoje pirmaujantis gamintojas bei tiekėjas galintis pasiūlyti itin platų kokybiškų LED šviestuvų asortimentą. Daugiau negu 20 metų įmonės patirtis, apšvietimo srityje, Lenkijos bei Europos rinkose, didžiulė patirtis bei tyrimai leidžia įmonei įgyvendinti ir patenkinti netgi išrankiausio kliento norus. Dėka stiprių bendradarbiavimo ryšių su gamintojais iš viso pasaulio Spectrum LED yra žinomi kaip vieni iš didžiausių specializuotų LED produkcijos gamintojų Lenkijoje.

Įmonė koncentruojasi ties energijos taupymo sprendimais, pastoviai tobulindama savo technologijas, ypatingai susijusias su LED apšvietimu. Išlaikant šią poziciją ir sujungiant ją su moderniu dizainu ir naujausiomis technologijomis. Įmonė rinkai pateikia puikios kokybės produkciją, kuri konkuruoja su visais žinomiausių pasaulio gamintojų produktais.

Produkto kodas: SLI035041NW Kategorijos: ,
Šviesos srautas

4500lm

Šviesos spalva

4000K

Matmenys

1195 x 295 x 15 mm

Montavimo matmenys

Tinkamos montuoti į standartines Armstrong tipo lubas

Galia

Gamintojai