30W Įmontuojamas LED šviestuvas CEILINE III

Spectrum LED

Išskirtinio dizaino, šiek tiek įgilinti su matiniu difuzoriumi, sukurti taip jog šviesa sklistų kuo įmanoma švelnesnė akiai, ir kuo mažiau akintų.

25.00

Išvalyti
30W Įmontuojamas LED šviestuvas CEILINE III

Išskirtinio dizaino, šiek tiek įgilinti su matiniu difuzoriumi, sukurti taip jog šviesa sklistų kuo įmanoma švelnesnė akiai, ir kuo mažiau akintų.  Vieno žinomiausių Lenkijos gamintojų Spectrum LED produktas, išsiskiriantis puikia kokybe. Šios LED panelės naudojamas labai plačiai, šiuo metu jos yra vienas iš populiariausių šviestuvų pasirinkimų. Dėl savo nedidelio storio tinkamos montuoti į gipso, pakabinamas Armstrong tipo ar įtempiamas lubas.

Šios serijos šviestuvai gali būti 5 galingumų:

  • 10W / 15W / 20W / 25W / 30W

Dėl platau galingumo ir šviesos spalvos pasirinkimo šviestuvai gali būti naudojami:

  • Namų interjero apšvietimui
  • Ofiso patalpų apšvietimui (tinkami dėl mažo akinimo)
  • Parduotuvių apšvietimui (dėl didesnio galingumo šviestuvų)
  • Mokyklų ir darželių apšvietimui
  • Viešųjų patalpų apšvietimui

Spectrum LED – tai ne vienerius metus rinkoje pirmaujantis gamintojas bei tiekėjas galintis pasiūlyti itin platų kokybiškų LED šviestuvų asortimentą. Daugiau negu 20 metų įmonės patirtis, apšvietimo srityje, Lenkijos bei Europos rinkose, didžiulė patirtis bei tyrimai leidžia įmonei įgyvendinti ir patenkinti netgi išrankiausio kliento norus. Dėka stiprių bendradarbiavimo ryšių su gamintojais iš viso pasaulio Spectrum LED yra žinomi kaip vieni iš didžiausių specializuotų LED produkcijos gamintojų Lenkijoje.

Įmonė koncentruojasi ties energijos taupymo sprendimais, pastoviai tobulindama savo technologijas, ypatingai susijusias su LED apšvietimu. Išlaikant šią poziciją ir sujungiant ją su moderniu dizainu ir naujausiomis technologijomis. Įmonė rinkai pateikia puikios kokybės produkciją, kuri konkuruoja su visais žinomiausių pasaulio gamintojų produktais.

Produkto kodas: CEILINE30W Kategorija:
Šviesos srautas

2250lm / 2400lm / 2550lm

Šviesos spalva

3000K, 4000K, 6000K

Matmenys

Ø 230 x 100 mm

Montavimo matmenys

Ø 210 mm

Spalvų atkūrimo indeksas

CRI<80-89

Gamintojai

Galia