, , ,

14W LED panelė KENTAU R

Prilux

Įmontuojamas LED šviestuvas KENTAU R
Aukčiausios klasės šviestuvas
Naujos technologijos CELTECH maitinimo šaltinis

28.00

Išvalyti
14W LED panelė KENTAU R

Vieno žinomiausių Ispanijos gamintojų Prilux produktas, išsiskiriantis itin aukšta kokybe ir dideliu efektyvumu. Šios LED panelės naudojamas labai plačiai, šiuo metu jos yra vienas iš populiariausių šviestuvų. Dėl savo nedidelio storio tinkamos montuoti į gipso, įtempemas ar pakabinamas Armstrong tipo lubas. Su papildomai priedais galima montuoti išoriškai, tam tikslui būtų reikalingas išorinio montavimo rėmas.

   Prilux – tai ne vienerius metus rinkoje pirmaujantis gamintojas bei tiekėjas galintis pasiūlyti itin platų kokybiškų LED šviestuvų asortimentą . Daugiau negu 20 metų įmonės patirtis, apšvietimo srityje, Ispanijoje bei Europos rinkose, didžiulė patirtis bei tyrimai leidžia įmonei įgyvendinti ir patenkinti netgi išrankiausio kliento norus. Dėka stiprių bendradarbiavimo ryšių su gamintojais iš viso pasaulio Prilux yra žinomi kaip vieni iš didžiausių specializuotų LED produkcijos gamintojų Ispanijoje ir Europoje.

Įmonė koncentruojasi ties energijos taupymo sprendimais, pastoviai tobulindama savo technologijas, ypatingai susijusias su LED apšvietimu. Išlaikant šią poziciją ir sujungiant ją su moderniu dizainu ir naujausiomis technologijomis. Įmonė rinkai pateikia puikios kokybės produkciją, kuri konkuruoja su visais žinomiausių pasaulio gamintojų produktais.

Šviesos srautas

1516 lm

Šviesos spalva

4000K, 3000K

Matmenys

Ø175 x 30 mm

Montavimo matmenys

Ø150 mm

Gamintojai

Galia